Šausmas!

Rakstīts: 18 augusts 2020
Ceļošanas laiks: 8 — 15 augusts 2020
Viesnīcas vērtējums:
3.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 2.0
apkalpošana: 2.0
Tīrība: 5.0
Uzturs: 2.0
Infrastruktūra: 5.0
Briesmī gi, sliktā k nepaliek. Lieta tā da, ka "medaļ ai" ir arī otra puse, proti, skats nevis uz jū ru, bet uz otru pusi villai, mū su gadī jumā tū risma aģ entū ra "Busoll Voyage" Kharkiv Alekseja Cigura personā ir. par to klusē , vai arī viņ š vienkā rš i par to nezina vai zina, bet ļ oti iesaka nopelnī t un pā rdot š o ceļ ojumu.
Kas attiecas uz istabu, tad mū su gadī jumā tā ir 307. istaba treš ajā stā vā - tas ir vienkā rš i š ausmī gi: televizors nedarbojas, plus pultī vē l nebija baterijas, nebija nekā das uzmanī bas lū gumiem tā s uzlikt, bija nekā das lustras - spuldzī te bija jautra, vannasistabā nebija higiē nas lī dzekļ u - tikai tualetes papī rs un saplī sis ziepju trauks. Un pats trakā kais ir skats uz krū miem, ī stiem "č agarņ ikiem", no kuriem lidoja daž ā di kniš ļ i un odi, mū s ar dē lu sakoda.
Tagad par pā rtiku. Pasniedz porcijā s, tā ir maz, katru dienu viens un tas pats. Bet ierodoties trī s Melnkalnes ģ imenē m - tas notika jau divas dienas pirms mū su izbraukš anas - ē diens kļ uva labā ks, izdariet secinā jumus, kā viņ i mū s tur mī l un gaida.

Priecē ja tikai viena lieta - laba pludmale, bet tai nav nekā da sakara ar villu.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu