Mums tas nepatika

Rakstīts: 2 jūlijā 2017
Ceļošanas laiks: 21 jūnijs — 1 jūlijā 2017
Kam autore iesaka viesnīcu?: Relaksējošām brīvdienām
Viesnīcas vērtējums:
5.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 4.0
apkalpošana: 2.0
Tīrība: 3.0
Uzturs: 1.0
Infrastruktūra: 6.0
Vakar mē s atgriezā mies no š ī s villas. Atpū tusies ģ imene: divi pieauguš ie un mazs bē rns (1.4g). Atsauksmē s atrastas villas, tač u ne viss ir patiesī ba. Villa nav paredzē ta atpū tai ar mazu bē rnu, pirmkā rt villas saimnieku attieksmes dē ļ . Bija redzams, ka bē rns Turgutu aizkaitinā ja.
1. Skaitlis.
Mē s palikā m 1. istabā ar skatu uz dā rzu un ceļ u. Telpai nepiecieš ams remonts un ģ enerā ltī rī š ana. Durvju ailes lobā s, flī zes uz grī das saplaisā juš as, virtuves mē beles vecas, virtuves mē belē m durvis š ķ ī bas, ledusskapis vecs. Virtuves skapja š ķ ī bu durvju dē ļ , kas stā v blakus ledusskapim, pē dē jais slikti aizveras. Trauku pietiek, trauki normā li. Tē jkanna bija netī ra ar pā rklā jumu iekš pusē . Virtuvē ir daudz skudru, atvē rtu ē dienu uz galda atstā t nav iespē jams. Istabā ir 2 dī vā ni, pā rklā ti ar tī riem gultas pā rklā jiem, bet zem tiem ir daudz drupač u un putekļ u. Zem virtuves mē beles iztī rī tas slikti. Zem gultas un naktsgaldiņ iem ir putekļ u kā rta. Gulta ir jauna un ļ oti ē rta. Spalvu spilveni ir mī ksti un ļ oti ē rti.

Kondicionieris istabā ir vecs ar sē nī ti iekš ā . Baidī jā mies to ieslē gt un lū dzā m saimniekus iztī rī t, bet tas netika izdarī ts. Rezultā tā mū su istabā.11 dienas bija karsts. Gultas veļ a un dvieļ i ir tī ri. Dvieļ i tika mainī ti katru dienu, gultas veļ a - 1 reizi 7 dienā s.
Tieš i zem š ī numura 1. stā vā dzī vo villas ī paš nieki (Lidija un Turguta). 1. stā vā zem mū su logiem ir liels galds, pie kura villas saimniekiem patī k vakaros pasē dē t ar draugiem un skaļ i papļ ā pā t. Turguts smē ķ ē ja pie galda un visi dū mi nā ca mū su istabā , kas bija ļ oti kaitinoš i, kad mū su bē rns vakarā gulē ja.
2. Teritorija.
Villas teritorija ir zaļ a, sakopta, tieš ā m viena no skaistā kajā m no blakus esoš ajā m. Teritorija maza.
3. Saimnieku viesmī lī ba.
Tū ristu nepā rprotami pā rvē rtē ts. Sakarā ar to, ka saimnieki dzī vo vienā mā jā pirmajā stā vā + vakaros rī ko tikš anā s ar draugiem, rodas iespaids, ka esi ciemiņ š , brī vs atpū tnieks, nevis tū rists, kas maksā jis naudu. Jū s esat pastā vī gā uzraudzī bā , kas ir patieš ā m kaitinoš i. Acī mredzami neapmierinā to skatienu dē ļ uz mū su bē rnu (skaidrs, ka bē rns ir skaļ ā ks par pieauguš ajiem, lai gan ne vienmē r : )) lielā ko daļ u laika pavadī jā m parkā . Vairā kas reizes mū su uzturē š anā s laikā saimnieki mū s cienā ja ar Lidijas gardo pī rā gu.
4. Villas atraš anā s vieta.

Villa atrodas 10 minū š u ā tras pastaigas attā lumā no jū ras. Apmē ram treš daļ u ceļ a aizņ em ceļ š gar kanā lu un citu villu teritorija, tad š ķ ē rsojiet ceļ u un atrodaties Aleksandra viesnī cas skaistā parka teritorijā . Š ajā parkā mē s izbē gā m no karstuma. Netā lu no villas, veikaliem un lielveikala, restorā niem. Ļ oti skaista vecpilsē ta atrodas 30 minū š u nesteidzī ga soļ a attā lumā .
Otro reizi š o villu neapmeklē sim.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu