Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Kralj 3*– Atsauksmes

10
Novērtējums 6.010
№58 viesnīcas reitingā Budva
7.9 Numurs
7.1 apkalpošana
7.6 Tīrība
1.1 Uzturs
4.6 Infrastruktūra
Villa atrodas Budvas centrālajā, bet diezgan klusajā daļā, tikai 300 m no pludmales, blakus Nada Apartments. Sastāv no vienas 5 stāvu ēkas. Blakus villai ir veikali un restorāni.Vairāk →
аватар s.mailbox
 •  apceļots 4 gadā atpakaļ
Novērtējums 2.0
Jā sā k ar to, ka pusstundu gaidī jā m, kamē r mū s pavadī ja uz viesnī cu no grupas transfē ra pieturas. Neskatoties uz to, ka no š ī s pieturas lī dz viesnī cai bija jā staigā apmē ram 5 minū tes, mē s jau bū tu sasnieguš i karti 100 reizes, bet, tā kā mums lika pagaidī t, nolē mā m, ka bū s neē rti, ka cilvē ks gatavojas satikties veltī gi. … Tomēr ▾ Jā sā k ar to, ka pusstundu gaidī jā m, kamē r mū s pavadī ja uz viesnī cu no grupas transfē ra pieturas. Neskatoties uz to, ka no š ī s pieturas lī dz viesnī cai bija jā staigā apmē ram 5 minū tes, mē s jau bū tu sasnieguš i karti 100 reizes, bet, tā kā mums lika pagaidī t, nolē mā m, ka bū s neē rti, ka cilvē ks gatavojas satikties veltī gi.
Mums sekoja meitene, kura vispā r nerunā ja ne angliski, ne krieviski. Ž esti rā dī ja viņ ai sekot - ok. Atnā cā m, stā vē jā m, neviens mū s negrasī jā s izmitinā t lī dz saimnieku ieraš anā s brī dim. Saimnieks ieradā s vē l pē c 20 minū tē m. Atkal ar ž estiem paskaidroja, kur jā iet.
Viņ i parā dī ja istabu, labi, par 3 zvaigznē m neko daudz nevar parā dī t. Sā kā m izkravā t mantas, ieraudzī jā m, ka nav tualetes papī ra, tikai 2 krē sli (bijā m trī s), nebija arī lielo ķ ermeņ a dvieļ u. Tikai niecī ga sejai. Kā jā m ir tikai viens dvielis, tas ir paredzē ts trim cilvē kiem. Nu, mē s domā jam, ka jautā sim vē lā k.
Parā dī jā s saimniece, diezgan pacieš ami saprotoš a un runā ja krieviski. Viņ ai prasī ja augstā k minē to, sā kumā viņ a teica ok, iedosim, bet uzreiz mainī jā s seja. Mē s aizgā jā m un atgriezā mies trī s reizes, viņ i nolika krē slu uz grī das zemā k, acī mredzot nebija liktenis to ienest istabā . Bet viss pā rē jais nav. Viņ ai jau 3 reizes prasī ja, atkal nē . Reiz viņ a vispirms teica, ka mē s nedodam dvieļ us, tad viņ a meloja (! ) ka viņ a mums jau ir iedevusi - kad es eju es prasu viņ a stā sta jū su ģ imenei, ka iedeva, kad viņ i jautā - viņ a saka, ka viņ a jau ir man iedeva. Viņ i prasī ja arī seifa atslē gu, un š ī kundze, zinot, ka mums ir 12. numurs, speciā li iedeva atslē gas ar citiem numuriem. Paskaidroju, kā pē c dodat atslē gas numuru 6, viņ a uzreiz pazaudē krievu valodu un viņ a savā veidā paskaidro, ka nezina, kura atslē ga ir piemē rota, pamē ģ ini viņ i saka. Tā mē s č etras reizes spē lē jā m viņ as spē li ar nosaukumu skriet uz treš o stā vu (stā vi pakā pieni bez lifta).
Sazinā jos ar tū risma operatoru ar lū gumu atrisinā t situā ciju. Otrā s vai treš ā s dienas vakarā atbraucam uz viesnī cu, atkal saku, iedod dvieļ us, papī ru un atslē gu, viņ a uzreiz sā k aizvainot, kā pē c tu sū dzies. Ar kautiņ u beidzot iedevu, bet kā pē c lai tas bū tu jā izsit? Starp citu, tad no istabas "tī rī š anas" laikā paņ ē mā m mazos dvieļ us. Acī mredzot, reiz tev te lielos paņ ē ma. Tī rī š anu var saukt par stiepš anu, vienkā rš i salieciet visus apavus pē c kā rtas un piepildiet gultu. Neviens netī ra grī du un vannas istabu.
Viesnī cas ī paš nieks bija vienlaikus viss, viņ š visu lieliski redzē ja, bet nesteidzā s iejaukties situā cijā . Ar viņ u viņ a meloja, ka it kā jau iedevusi dvieļ us. Pē c tam, lai ko tu viņ iem jautā tu - piemē ram, kā tikt cauri, vai var aizņ emties korķ viļ ķ i - viss ir nē nē nē un ļ oti rupji. Es nezinu, kā pē c ir tik nož ē lojami dot kaut kā du korķ viļ ķ i, ja viņ i paš i visu laiku dzī vo zemā k un tas viss, iespē jams, ir.
Vispā r pretī ga pieredze. Turklā t TV nestrā dā ja, gultas veļ a tika mainī ta tikai vienu reizi pa 9 dienā m, uz svaigi gultas veļ as spilvendrā nas bija kā dam melni mati. Virtuvē bija skudras, bet tā s maz skrē ja (ir foto). Karstais ū dens katlā tika periodiski izslē gts, it kā viņ i to darī tu speciā li, bet es nezinu. Ī sā k sakot, nekad vairs nesperiet kā ju š ajā vietā ! Uzmanies.
вид из балкона муравьи на миникухне полотенце от отеля миникухня в номере
аватар biserolga76
 •  apceļots 4 gadā atpakaļ
Novērtējums 8.0
Viesnī ca ir OK, bet prasiet 3-5 stā vu, pirmajā stā vā nav virtuves un visi klejo un skaļ i runā gaitenī , ī paš i saimniece skaļ i runā naktī . Ī paš nieks dzī vo 2 stā vā . Tī rs, viss ir, paldies strā dniecei Jeļ enai. … Tomēr ▾ Viesnī ca ir OK, bet prasiet 3-5 stā vu, pirmajā stā vā nav virtuves un visi klejo un skaļ i runā gaitenī , ī paš i saimniece skaļ i runā naktī . Ī paš nieks dzī vo 2 stā vā . Tī rs, viss ir, paldies strā dniecei Jeļ enai. Vajag tikai peldē ties un nakš ņ ot viesnī cā , istabiņ ā nebijā m. Wi-Fi gandrī z nav, pat saimnieces meita nevar pieslē gties. Pē rciet priekš apmaksas tū ristu kartes par 3-5 eiro un visam pietiek ar 2 GB. Nelietojiet brokastis, jo. viņ i atrodas 1 km attā lumā no viesnī cas no 9-12:00 un bez dzē rieniem tas ir ļ oti neē rti. Mē s jau sen bū tu izbraukuš i ekskursijā s, ja bū tu brokastis 7:00. Bet pie jū ras. Blakus bija brokastis par 2.20 eiro, un š ī s bija 4-6 eiro katra, NE zviedrs. tabula. Ī rē tu auto nav kur likt, pagalms ir tikai viena saimnieka maš ī nai. Autostā vvieta dienā.8 eiro, likts uz tuvē jo ielu zem krū miem.
аватар
 •  apceļots 8 gadiem atpakaļ
Novērtējums 1.0
Atpū tos ar meitu, valsts skaista, bet nepaveicā s ar villas izvē li. Č igā ni! Diemž ē l istabiņ a ļ oti nabadzī ga (neatbilst foto), netī ra, pretī ga, duš as vietā - paplā te, bez ziepē m un fē ns, apkalpoš ana neglī ta: uz visu ietaupa! UH! Uz to visu saimnieks atbildē ja: "Ja nepatī k, ej uz 5*! " Nož ē loju iztē rē to naudu!. … Tomēr ▾ Atpū tos ar meitu, valsts skaista, bet nepaveicā s ar villas izvē li. Č igā ni! Diemž ē l istabiņ a ļ oti nabadzī ga (neatbilst foto), netī ra, pretī ga, duš as vietā - paplā te, bez ziepē m un fē ns, apkalpoš ana neglī ta: uz visu ietaupa! UH! Uz to visu saimnieks atbildē ja: "Ja nepatī k, ej uz 5*! " Nož ē loju iztē rē to naudu!
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
аватар nat-karlyuk
 •  apceļots 10 gadiem atpakaļ
Novērtējums 5.0
Sā ksim ar pozitī vajiem aspektiem. Viesnī cā ieradā mies 11.00 pē c provizoriskiem datiem, norē ķ inā ties bija paredzē ts 14.00. Bet mū s gaidī ja pā rsteigums, un mū s nekavē joties sē dinā ja. Apmetā s 7. istabā. … Tomēr ▾ Sā ksim ar pozitī vajiem aspektiem. Viesnī cā ieradā mies 11.00 pē c provizoriskiem datiem, norē ķ inā ties bija paredzē ts 14.00. Bet mū s gaidī ja pā rsteigums, un mū s nekavē joties sē dinā ja. Apmetā s 7. istabā.2. stā vā . Neliels, mā jī gs numurs ar vienu divguļ amo gultu. Istabā ir mini virtuve ar ledusskapi, el. flī zes, el. tē jkanna un trauki. Tā kā viesnī cā nav atļ auti gatavoš anas katli, nav arī pannas. Balkons ir savī ts ar vī nogā m, ir galds un divi krē sli. Pilnī gi mī ļ i. Vannas istaba atrodas ē nas pusē , tā pē c ir nedaudz tumš s, bet ir duš as kabī ne. Numurā ir gaisa kondicionē tā js un televizors. Trī s dienas vē lā k mū s pā rcē la uz 15. istabu 4. stā vā . Istaba ir liela, viena divguļ amā gulta un viena vienguļ amā gulta. Balkons ir lielā ks, bet pilnī bā atvē rts skatam. Mini virtuve ar tā du paš u saturu. Vannas istabā ir ū dens sildī tā js, duš as paliktnis ar aizkaru.
Runā jot par mī nusiem. Esiet gatavi tam, ka ar koferiem jums bū s jā iet 300 metri, jo visi tiek nogā dā ti Slovyanka Plaza. Netā lu no viesnī cas ir rosī gs ceļ š , kas katru dienu bija jā š ķ ē rso, dodoties uz pilsē tu vai pludmali. Ietves ir ļ oti mazas, un satiksme ir intensī va. Tas ir ļ oti bī stami ar bē rniem. Pludmale ir 500 metru, ko viņ i raksta ir 300, ja tieš ā veidā , bet jū s netiksiet cauri, jums jā iet uz tuvā ko luksoforu un pē c tam apiet Slavyanka Plaza. Ī paš u uzmanī bu pievē rsiet laika prognozē m izvē lē tajam brī vdienu periodam. Mums mazliet nepaveicā s. Pirmā s trī s dienas bija 23-26, kas ir forš i. Visā pā rē jā jū rā ir tikai 23 grā di. Oļ u pludmales Slā vu pludmale - lieli oļ i, Mogre - mazi oļ i. Beci ir ļ oti mazi oļ i.
Bet tiem, kam patī k kalni, š is ir jū su atvaļ inā jums. Kalni ir neaprakstā ms skaistums. Viņ u ir daudz, un tie visi ir atš ķ irī gi. Tā da sajū ta, it kā mā koņ i karā tos kalnos.
Kam ir nauda un gribas redzē t Krimu rietumu izpildī jumā , tad jū s te. Laipni lū dzam Melnkalnē .
номер 7 номер 15 номер 15 номер 15 номер 7 Вход в отель
аватар annadyakina7
 •  apceļots 11 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Maza, mā jī ga, mā jī ga, tī ra villa klusā pagalmā netā lu no galvenā s ielas! 4 stā vi, stā vā vairā kas istabas. Tī rī š ana katru dienu. Dzī voju viena, trī svietī gā istabā ! Liels balkons ar galdu un krē sliem, kur lieliski paē dā m vakariņ as un pavadī jā m laiku ar draugiem. … Tomēr ▾ Maza, mā jī ga, mā jī ga, tī ra villa klusā pagalmā netā lu no galvenā s ielas! 4 stā vi, stā vā vairā kas istabas. Tī rī š ana katru dienu. Dzī voju viena, trī svietī gā istabā ! Liels balkons ar galdu un krē sliem, kur lieliski paē dā m vakariņ as un pavadī jā m laiku ar draugiem. Numuros ir tē jkanna, fē ns, ledusskapis. Daž ā s lielā s telpā s, kā manē jā , ir arī elektriskā plī ts, nepiecieš amie trauki, izlietne, t. i. mini virtuve. Draugiem bija divvietī ga istaba, bez virtuves un mazliet tumš s.
Wifi ir lielisks, bez pā rtraukumiem. Lī dz pludmalei 7-10 minū tes, lī dz vecpilsē tai 10-15 minū tes.
Vienī gais negatī vais mums bija stā vvietu trū kums. Maksas autostā vvieta blakus 10-15 eiro par nakti), nā cā s vakaros meklē t vietu š aurajos kaimiņ u pagalmos un ielā s
Вход в отель, здесь живут хозяева. Балкон трёх местного номера на 3 этаже Трехместный номер
аватар lenusya8
 •  apceļots 12 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Tā tad, vē l viens atvaļ inā jums) Pē c ilgiem meklē jumiem izvē le krita uz š o villu. Numurs bija zinā ms iepriekš , viņ i brī dinā ja, ka no balkona paveras skats uz pagalmu, un tur it kā ir kā di brikš ņ i. Nu pasmē jā mies, nolē mā m, lai tā arī bū tu, rezultā tā š ie brikš ņ i izrā dī jā s vī na dā rzs, kas bija dabiski patī kami, apē dā m vismaz vī nogas : ). … Tomēr ▾ Tā tad, vē l viens atvaļ inā jums) Pē c ilgiem meklē jumiem izvē le krita uz š o villu. Numurs bija zinā ms iepriekš , viņ i brī dinā ja, ka no balkona paveras skats uz pagalmu, un tur it kā ir kā di brikš ņ i. Nu pasmē jā mies, nolē mā m, lai tā arī bū tu, rezultā tā š ie brikš ņ i izrā dī jā s vī na dā rzs, kas bija dabiski patī kami, apē dā m vismaz vī nogas : ). Lasī jā m arī atsauksmes par š o villu, viss bija neviennozī mī gi, bija arī satraucoš as atsauksmes, bet...viss izrā dī jā s ļ oti labi. Tā tad, transfē rs bija uz Slovē nijas pludmalē m, tur istabene viņ us sagaidī ja, stopoja uz villu, bez kavē š anā s iekā rtojā s, laiks bija ap 18:00, tā pē c negā jā m sauļ oties un tā , gā jā m uz krastmalu. , ē du picu, mums ļ oti garš o)
Un tagad par villu. Atrodas Budvas centrā , aiz kodolceliņ a, bet principā ē rta vieta. Tas atrodas pagalmos, tā pē c trokš ņ a no ceļ a nebija. Villa ir sakopta. Saimnieki dzī vo tur, 1. stā vā . Mū su numuriņ š atradā s 2. stā vā , salī dzinot ar pā rē jo, tā ziņ ā , ka mū su balkons bija vienī gais otrā pusē , bet tā , starp citu. Istaba ir tī ra un sakopta. Tī rī š ana tika veikta katru dienu, dvieļ i tika mainī ti katru dienu, gultas veļ a 1 vai 2 reizes visā uzturē š anā s laikā .
Uz grī das bija gludinā mais dē lis un gludeklis labā stā voklī , tā pē c jums nav jā ņ em savs).
Seifs atradā s skapī .
Vannas istaba ir labā stā voklī , diezgan plaš a, bet ir maz ā ķ u dvieļ iem, bet tas nav tik svarī gi. Bija ziepes, tualetes papī rs tika vests visu laiku, tā pē c man tas nebija jā pē rk.
Saimnieki ir draudzī gi un neuzkrī toš i.
Netā lu no villas Mesara un tirgus, tuvā kā pludmale ir 10-12 minū tes lē nā tempā .
No "-", saplī sis fē ns, bet bija savs; ne pā rā k lieli dvieļ i; Wi-fi mū su dzī voklī nedarbojā s, vajadzē ja vai nu uz pirmo stā vu, vai uz balkona stū rī tuvā k ieejai villa : ); bija problē mas ar karsto ū deni, bet, kā izrā dī jā s, tikai mums, tikai mums nebija katla pā rslē gš anas slē dž a, tā pē c nā cā s rū dī t zem vasaras ū dens)). Tas, iespē jams, ir visi mī nusi.
виноградик) наш балкончик мини-кухня
аватар
 •  apceļots 13 gadiem atpakaļ
Novērtējums 5.0
Mums ar sievu patika burtiski viss: dzī ves apstā kļ i, ē diens, jū ra, iespē ja labi pavadī t vakaru, draudzī gi vietē jie un pā rdevē ji veikalos, apkalpoš ana kafejnī cā s un restorā nos. Viss bija super! ! ! … Tomēr ▾ Mums ar sievu patika burtiski viss: dzī ves apstā kļ i, ē diens, jū ra, iespē ja labi pavadī t vakaru, draudzī gi vietē jie un pā rdevē ji veikalos, apkalpoš ana kafejnī cā s un restorā nos. Viss bija super! ! !
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
аватар
 •  apceļots 13 gadiem atpakaļ
Novērtējums 3.0
Sā kš u no paš a sā kuma, ieraš anā s Tivat lidostā . Murgs! ! ! Lidosta Ļ OTI maza smaciņ a un pilnī gs bardaks. Č emodā ns saņ emts atvē rts! Ieradā mies Budvā , izlaidā m karstumā , piezvanī jā m uz viesnī cu, atnā ca istabene un sekoja viņ ai ar koferi uz dzī vokli! Istaba kā istabiņ a, tikai 7 dienas gulta netika mainī ta, dvieļ i mainī ti. … Tomēr ▾ Sā kš u no paš a sā kuma, ieraš anā s Tivat lidostā . Murgs! ! ! Lidosta Ļ OTI maza smaciņ a un pilnī gs bardaks. Č emodā ns saņ emts atvē rts! Ieradā mies Budvā , izlaidā m karstumā , piezvanī jā m uz viesnī cu, atnā ca istabene un sekoja viņ ai ar koferi uz dzī vokli! Istaba kā istabiņ a, tikai 7 dienas gulta netika mainī ta, dvieļ i mainī ti. Uzreiz gribu brī dinā t, ka izrakstī š anā s ir 9.30 un lietas tika iznestas uz ielas un dariet ko gribat. Pludmale ir tuvā kā , tā lu, 600-700 m Pludmale pilsē tiska un kā jau Krimā mū su dvielis par dvieli. Pludmale pilna ar sauļ oš anā s krē sliem -7 eiro, un nelieli pludmales gabaliņ i palika tiem, kas negribē ja maksā t. Ū dens, es nesaprotu, kā pē c, auksts. Kas attiecas uz uzturu, tad problē mu nav - viss paš taisī ts un garš ī gs katrai gaumei, pietiek ar 10-15 eiro dienā . Citas pludmales ir tā lu, brauciet ar taksi - 5 eiro un esiet gatavs atgriezties par 11 eiro. Vakarā nav kur likties, jaunieš i deļ pa krastmalu un visas izklaides. Ja jau esi paviesojies citā s valstī s un viss bija iekļ auts un vakarā tevi cenš as kaut kā izklaidē t, tad tev š eit noteikti nav ko darī t. Ekskursijas visas ir stulbas un nav ko rā dī t. Vispā r es nesaprotu tos, kas raksta to, kas viņ iem Melnkalnē patika. Esmu bijis AAE, Ē ģ iptē , Turcijā , Izraē lā , un š ī s ir manas visu laiku sliktā kā s brī vdienas!
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
аватар che5000
 •  apceļots 14 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Augustā atpū tā mies Villa Kralj (Kralj 3 *). Atrodas iepretim viesnī cai Slovenska plaza. Man patika, ļ oti labi, standarta numurs, ar virtuvi, balkons, satelī ttelevī zija. Ļ oti pretimnā koš a un draudzī ga saimniece, sagaidī ja mū s no lidostas no autobusa un pavadī ja uz villu. … Tomēr ▾ Augustā atpū tā mies Villa Kralj (Kralj 3 *). Atrodas iepretim viesnī cai Slovenska plaza.
Man patika, ļ oti labi, standarta numurs, ar virtuvi, balkons, satelī ttelevī zija. Ļ oti pretimnā koš a un draudzī ga saimniece, sagaidī ja mū s no lidostas no autobusa un pavadī ja uz villu. Istaba tiek uzkopta katru dienu, dvieļ i mainī ti, sū dzī bu nav.
Netā lu no villas atrodas veikals, parasts mini tirgus. Netā lu atrodas arī labs alkoholisko dzē rienu veikals, kur var iegā dā ties vietē jos vī nus.
Lī dz pludmalei ar kā jā m 7-10 minū tes.
Atpū tai Melnkalnē ir diezgan laba iespē ja.
аватар Amnell
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Villa laba, tī rī ta katru dienu, arī dvieļ i tika mainī ti katru dienu. Terase liela, skats bija uz kaimiņ u villu. Vispā r bez sū dzī bā m. . . vienī gais, ka duš a bija, bet ne kabī ne, bet gan noklā ta ar eļ ļ as lupatiņ u. … Tomēr ▾ Villa laba, tī rī ta katru dienu, arī dvieļ i tika mainī ti katru dienu. Terase liela, skats bija uz kaimiņ u villu. Vispā r bez sū dzī bā m. . . vienī gais, ka duš a bija, bet ne kabī ne, bet gan noklā ta ar eļ ļ as lupatiņ u. . . principā viss kā rtī bā .
10 min gā jiens lī dz jū rai, tuvumā daudzi veikali, tiem, kas vē las nedaudz ietaupī t, iesaku aiziet uz miesnieku, kur uzreiz tiek pā rdota un pagatavota gaļ a - bez maksas, uz grila. . . och. garš ī gi)))
Melnkalne, protams, ir lieliska daba, kā no attē la.
pā rbaudi restorā nos rē ķ inu - mū s reiz gribē ja apkrā pt. . . velti, viesmī lis palika bez dzeramnaudas. Atpū ta ir dā rga, par visu iedevā m 2500 eiro. Mē s ē dā m galvenokā rt kafejnī cā s un restorā nos. . . Jadran restorā nā noteikti pasū tiet astoņ kā ju salā tus - vienkā rš i laiziet pirkstus. manam vī ram ļ oti garš oja picas un grilē ti kalmā ri, tieš ā m labi. garš ī gs. ņ ē mā m 1. kategorijas zivis - nejutu lielu atš ķ irī bu salī dzinā jumā ar citiem jū ras iemī tniekiem. . . labā k ņ emt ekskursijas pie tū roperatoriem, š ogad viņ iem bija tā das paš as cenas kā citiem. Kļ ū dī jā mies, ieņ ē mā m pilsē tu un bijā m neapmierinā ti ar kanjoniem - gids klusē ja un viss bija trakulī gā ritmā . Bet raftings ir vienkā rš i super, jā , jā un vē lreiz jā , godī gi sakot, ir vē rts nož ē lot. Principā par tā du naudu Turcijā var Pts. laba atpū ta, daudz forš ā k, bet tas ir mans viedoklis. Lai visiem laba atpū ta
на башню забрались 333 кафе где вместо стульчиков качельки - какя каталась...мужу было стыдно)))) 222


iemiesojums Alo-2
Ģimenes ceļojums.
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Svētā Nikolaja sala
Novērtējums 9.8
Melnkalne, Budva
Atpūta, Daba, Pludmales
Yaz pludmale
Novērtējums 9.5
Melnkalne, Budva
Daba, Pludmales
Zaļais tirgus
Novērtējums 10.0
Melnkalne, Budva
iepirkšanās

Вилла расположена в центральной, но довольно тихой части Будвы, всего в 300 м от пляжа, рядом с апартаментами Нада (Nada). Состоит из одного 5-этажного здания. Неподалеку от виллы есть магазины и ресторанчики.

Atrašanās vieta В 700 м от Старого города, в 250-300 метрах ближайшей автобусной остановки (Slovenska Plaza). Ближайшая аптека в 80 метрах.
Pludmales apraksts Пляж в 300 м, через дорогу.
  • 3 un tālāk
  • pilsētas pludmale
  • smilšu un oļu pludmale
Viesnīcā

Нет собственного дворика и территории; террасы, которые смотрят на соседние дома, закрыты зеленью и цветами. Не разрешено готовить в апартаментах. Не принимаются гости с животными.

Есть утюг для свободного пользования гостей (бесплатно). Услуги прачечной за отдельную плату – около 5 евро за 1 стирку и сушку (полная стиральная машина).

  • bezmaksas wi-fi
  • veļas mazgāšana
Telpu apraksts

Всего 15 номеров:

1 этаж — для хозяев, номера расположены со 2-го по 5-й эт.

9 Double (15-16 кв.м, французская кровать, макс. 2 чел.).

6 Triple (около 16 кв.м, французская кровать и отдельная кровать или 3 отдельные кровати, макс. 2 взр.+1 реб.).

Часть номеров имеет вид на стену соседнего здания.

Istabās

Кондиционер, сейф, телевизор, кабельное ТВ, Wi-Fi (бесплатно), мини-кухня, холодильник, электрический чайник, терраса со столом и стульями (с видом на соседние дома) , ванная комната с окном ( душ, фен), ежедневная уборка, ежедневная смена полотенец, смена постельного белья: через 3 дня.

  • vanna/duša
  • fēns
  • droši
  • gaisa kondicionieris
  • kabeļtelevīzija/satelīttelevīzija
  • interneta wi-fi  FREE 
  • virtuve / virtuvīte (ne visās istabās)
  • tējas/kafijas automāts
  • ledusskapis
  • balkons/terase
Adrese Jadranski put, Budva, Montenegro
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. Рядом с отелем находится городской песчано-галечный пляж.