JUNGLE BEACH Resort turpinājās

Rakstīts: 21 oktobris 2012
Ceļošanas laiks: 18 septembris — 8 oktobris 2012
Kam autore iesaka viesnīcu?: Relaksējošām brīvdienām; Ģimenēm ar bērniem; Atpūtai ar draugiem, jauniešiem
Ne viss ietilpa iepriekš ē jā apskatā , tā pē c nā cā s dalī t ar 2.
Restorā ns: dzē rieni, tā pat kā citur Š rilankā (ja vien, protams, All Inclusive) nav iekļ auti, tā pē c devā mies pasē dē t pie bā ra pirms vakariņ ā m (vai pē c), nu, pirmkā rt, iedzert ļ oti garš ī gu alu vai rumu, un otrkā rt, kaut ko vajag, tad iesaisties. Mums patika runā t ar bā rmeni un vispā r ar personā lu, viņ i ir ļ oti draudzī gi un labprā t komunicē ar viesiem.
Teritorija: nav ī paš i liela, bet ir, kur pastaigā ties. Daudz zaļ umu, visur celiņ i, visu dienu tī ra. Teritorija ir labiekā rtota, ar tiltiņ iem un koka klā jiem, palainu monitoru ķ irzakas, gekonus, ir pē rtiķ i.

Tī rī š ana: tī ra divas reizes dienā , no rī ta un vakarā , vakarā izklā j gultu un uzpilda tē ju un kafiju, no rī ta pilna tī rī š ana.
Infrastruktū ra: tas ir vienī gais viesnī cas mī nuss. Tas ir tā lu no visa, nav ne veikalu, ne kafejnī cu. Jū s, protams, varat paņ emt maš ī nu un doties uz Trincomalee (starp citu, visi ā rzemnieki tā darī ja, un, kad mē s peldē jā mies un sauļ ojā mies, viņ i devā s uz Trincomalee pē c alkohola (bā rā tas ir diezgan dā rgi) vai pastaigā ties) mē s nekad netiku ā rā no viesnī cas, pirmkā rt mums bija 5 dienu ekskursijas, otrajā mē s paē dā m brokastis un vakariņ as un mums bija pietiekami daudz pā rtikas, un laiks paskrē ja tik ā tri, ka mē s vienkā rš i negribē jā m to tē rē t veikalos. Tomē r viesnī ca turpina attī stī ties un nā kamgad plā no atvē rt biljardu, spa ar ā jurvē du, tenisa kortu un vē l daž as izklaides, bet miera gribē tā jiem tas ir tik labi.
KAM IESAKU VIESNĪ CU: Tas ir ļ oti svarī gi, jo, ja tev patī k diskotē kas, š ovprogrammas un naktsdzī ve kopumā , tad viesnī ca noteikti nav priekš tevis un tu skaitī si dienas lī dz izbraukš anai. Bet, ja tu mī li dabu, esi gatavs baudī t klusumu un dabiskumu, ja negaidi no atpū tas dejas un alkoholiskos tvaikus, tad TU ESI TIEŠ I TE!! !
Atpū tā mies trī s - man, vī ram un dē lam (22 gadi) visiem patika atpū ta un noteikti tur atgriezī simies vē l, jo ī paš i tā pē c, ka tur atradā m draugus.
Un vē l viens svarī gs punkts - viesnī ca nav lē ta, tā pē c diez vai tā bū s piemē rota tiem, kas apsver budž eta iespē jas.
Ja ir kā di jautā jumi, rakstiet, ar prieku padalī š os ar visu, ko zinu.

Bijā m vē l 12 ekskursijā s Š rilankā un noteikti aprakstī š u mū su ceļ ojumu, tikai citā apskatā .
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu

аватар Dobrovolskayav
Dobrovolskayav

Labdien! liels paldies par atsauksmēm! Un sakiet man - kāda ir dzērienu cena bārā? vidēji? Paldies jau iepriekš!

Sat, 24 Nov 2012, 16:14
аватар Tanunik
Tanunik

Bārs nav lēts, bet visi nodokļi jau ir iekļauti, un dažas viesnīcas uzrāda nodokļus tikai aprēķinot. Vidējās izmaksas - alus 500 rūpijas 0,75 ml, kokteiļi 600-800 rūpijas, rums 300 rūpijas par 50 ml. Vispār viesnīca vienkārši nozaga!

Sun, 06 Jan 2013, 17:54
аватар