Pirmais solo ceļojums Šrilankā

Viņ i ilgi devā s uz Š rilanku, bet tika iegū ti citi, izdevī gā ki atvaļ inā juma varianti. Beidzot 2013. gadā nolē mā m – braucam! Cenu zī me, kas mums tika paziņ ota mū su iecienī tā kajā tū risma aģ entū rā , mū s neiepriecinā ja, mē s rē ķ inā jā mies ar citā m cenā m. Mani neapmierinā ja arī atpū tas dienu skaits piekrastē (tikai 3 dienas, neskaitot ekskursiju) un piekraste (salas austrumu daļ a ir liels vilnis un attiecī gi ne vienmē r var iekļ ū t okeā ns).
Galu galā mē s nolē mā m doties paš i - mež oņ i. )
Biļ etes tika iegā dā tas Emirā tu vietnē . Par š o aviokompā niju ir rakstī ts daudz atsauksmju, neatkā rtoš os, bet secinā jums ir skaidrs - visi Krievijas aviopā rvadā tā ji ir lopu maš ī nas ! ! ! )))
Lidostā , kā sarunā ts, mū s sagaidī ja gide - Kritri (Kirill)! Ekskursijā bija iekļ auta Ritigala (zaudē tā pilsē ta) - Sigiriya - Dambulla - Kandy - Ramboda ū denskritums (viesnī cas numurs ir vienkā rš i lielisks - ar skatu uz ū denskritumu) - Nuwara Eliya (tē jas plantā cijas) - Yalla nacionā lais parks! Man viss ļ oti patika - gan gide, gan pieredzē jis š oferis! Viņ i bija kopā ar viņ iem 4 dienas.
Piektajā dienā mū s aizveda uz salas dienvidu krastu - Unawatuna! Tas ir lieliski! Pludmale skaista, turpat aiz sauļ oš anā s krē sliem, kafejnī cā m, par sauļ oš anā s krē sliem naudu neņ em! Okeā ns ir silts un mierī gs! Mē s iesakā m doties ar tuk-tuk uz Jungle Beach (400 rū pijas turp un atpakaļ ). Pilnī ga atpū ta! (ir tualete, restorā ns, duš a - gan nosacī ti - no lietus ū dens)
Uz Halli devā mies ar sabiedrisko transportu uz 10 minū tē m. Tas maksā tikai 20 rubļ us par diviem braucieniem turp un atpakaļ ! Holandieš u celtais forts ir apskates vē rts! Un uz veikaliem, ja vajag, labā k tur aiziet. Ir arī zivju tirgus. Mē s tur nopirkā m jū ras veltes, pagatavojā m tā s viesnī cā (gatavoš anas maksa ir 250-00 rubļ i), jū ras velš u izmaksas ir lē tas)).
Es gribu pateikt atseviš ķ u vā rdu par viesnī cu. Ja dodaties uz Unavatū nu – atpū tieties Puķ u dā rzā . Tas, ka tas neatrodas okeā na piekrastē , ir tikai pluss. Viesnī cas un viesu nami ar piekļ uvi okeā nam ir ļ oti trokš ņ aini! Brī niš ķ ī ga viesnī ca, kluss, zaļ š , neuzbā zī gs personā ls. Mums bija balkons ar skatu uz dž ungļ iem – neviena apkā rtnē .
Atceļ ā mē s izvē lē jā mies dokstaciju pulksten 11, lai apmeklē tu Dubaiju. Izbraucā m ar metro, kas ir vietē ja eksotika bez š ofera! Burj Khalifa ir iespaidī gs! Peldē jā mies Persijas lī cī . Kopš tā laika mē s absolū ti nesaprotam tos cilvē kus, kuri dodas atpū sties uz AAE. Apkā rt tuksnesis un ū dens auksts. Asaras birā m atceroties Š rilanku! !
Secinā jumi ) Ja iespē jams, caur aģ entū ru neliksimies mierā ! Paš iem un lē tā k un mobilā k! !
Nekļuvu personisks, bet, lai lepotos ar zināšanām par to vai citu valsti, ekrāna otrā pusē katrs var, tāpat, katrs var teikt, ka sliktāk par to vai citu valsti nav dzīvē redzējis , nekā atzīt, ka tas ir tikai maziem Es gribu vairāk un vairāk naudas. Atvainojiet, pēc tavas loģikas viss, kas it kā celts pirms nepilniem 4500 gadiem, nav interesants un nav atrakcija ??? Tie. Eiropa sliktāka par Ēģipti? un nav uzmanības cienīgs? Jūsu zināšanai Gīzas piramīdas pat netika iekļautas 7 pasaules brīnumu skaitā), ja Ēģipte tev ir relaksācijas etalons, tad nevajag mainīt tradīcijas, un ticiet man, gaiss un atpūta tā pati Luksora un Kaira ir tālu no izcilības (IMHO), un es neredzu jēgu turpināt ar jums diskusiju. Katram būs savs viedoklis. Laimīgus ceļojumus
На личности я не переходила а кичиться знаниями о той или другой стране, по ту сторону экрана, каждый может, точно так же, каждый может сказать, что хуже той или другой страны в жизни не видел, чем признать, то, что просто за небольшие деньги хочеться всего да по-больше. Простите, следуя вашей логике, все что построено, якобы,меньше чем 4500 лет назад не интересно и не является достопремичательностями??? Т.е. Европа хуже чем Египет? и недостойны внимания? К Вашему сведению, Пирамиды Гизы даже не вошли в 7 чудес света),если для вас эталон отдыха является Египет, то не надо изменять традициям, а уж поверьте воздух и досуг в том же Луксоре и Каире далеки от превосходного(ИМХО) и не вижу смысла вести с вами дальнейшую дискуссию. Каждый останется при своем мнении. Удачных путешествий
Visā pasaulē, es jūs neaizvainoju. Kas attiecas uz mazo naudu, vēlreiz: biļete uz Garden Sea View Hotel martam maksā 112 000 rubļu uz 14 naktīm no Kemerovas, kas nav lēta cena. Un tas ir daudz tuvāk nekā lidojums no Maskavas, apmēram 3500 kilometru. "Jūsu zināšanai Gīzas piramīdas pat nav iekļautas 7 pasaules brīnumos" - tas ir kauns. Piramīdas ir vienīgās no 7 pasaules brīnumiem, kas saglabājušās mūsdienās. Luksora un Kaira nav kūrortpilsētas piejūras pilsētā, un gaisu tajās nevajadzētu salīdzināt ar Patajas piejūras kūrorta gaisu. Ja pēc tam paliek pie sava viedokļa, tad tā jau ir spītība un nav nekāda sakara ar diskusijām un patiesības noskaidrošanu.
AllOverTheWorld, я вас ничем не обидел. Что касается небольших денег, ещё раз: путёвка в отель Гарден си вью на март стоит 112000 руб за 14 ночей из г. Кемерово, что не является дешёвой ценой. И это гораздо ближе, чем вылет из Москвы, примерно на 3500 километров. "К Вашему сведению, Пирамиды Гизы даже не вошли в 7 чудес света" - это совсем позор. Пирамиды это единственное из 7 чудес света, которое осталось на сегодняшний день. Луксор и Каир не курортные приморские города и воздух в них не надо сравнивать с воздухом курортной приморской Патайи. Если и после этого Вы остаётесь при своём мнении, то это уже упрямство и к дискуссии и установлению истины не имеет никакого отношения.
Lai netiktu "apkaunoti" un nebūtu nepamatoti, Gīzas piramīdas mūsdienās ir tikai Pasaules brīnumu goda kandidāts.
Es jums stāstu par Fomu, jūs man par Erēmu. Protams, nav nekā skaistāka par Ēģipti, daudzām citām valstīm pirms tās.
Что бы не "позориться" и не быть голословной Пирамиди Гизы на сегодняшний день являются только почетным кандидатом в Чудеса Света.
Я вам про Фому вы мне про Ерему. Краше Египта, конечно же ничего нет, куда уж другим странам до него.
klasiskais 7 pasaules brīnumu saraksts:
Vēsturnieki šo sarakstu saista ar Aleksandra Lielā impēriju.[1]
Pašreizējie septiņi pasaules brīnumi ietver:
Brīnums
Radīšanas laiks
Vieta
Radītāji
Iznīcināšana
Cēlonis
Ēkas mērķis
Heopsa piramīda
2540. gads pirms mūsu ēras e.
Giza (Ēģipte)
ēģiptieši[2]
vienīgais no "brīnumiem", kas saglabājies līdz mūsdienām
faraona Heopsa kaps
Babilonas piekārtie dārzi
600 BC e.
Babilona (Irāka)
babilonieši
Pēc 1. gadsimta pirms mūsu ēras e.
plūdi iznīcināja pamatu un konstrukcija sabruka
Tie tika radīti karaļa Nebukadnecara II sievai.
Zeva statuja Olimpijā
435. gads pirms mūsu ēras e., tēlnieks Fidiass
Olimpija (Grieķija)
grieķi
5.-6.gs
nodega Konstantinopolē ugunsgrēka laikā hipodromā 5. gadsimtā.
tempļa statuja Zeva templī Olimpijā
Artemīdas templis Efezā
550 BC e.
Efeza (Turcija)
Grieķi, persieši
370 BC e.
356 BC e. (Herostratus)
vai 262 CE e. (goti)
uguns
tika uzcelta par godu dievietei Artemīdai
mauzolejs Halikarnasā
351. gads pirms mūsu ēras e., arhitekts Pitejs
Halikarnass (Turcijas dienvidrietumi)
Karieši, persieši, grieķi
1494. gads
zemestrīce; saglabājušies: pamati, arhitektūras fragmenti; Britu muzejā Londonā - Mausola un viņa sievas Artemisia statujas, ciļņi, lauvu statujas
kā kapa pieminekli Kariju valdniekam Mauzolam uzcēla viņa sieva karaliene Artemisia.
Rodas koloss
no 292 līdz 280 BC e.
Rodas sala (Grieķija)
grieķi
224 (vai 226) pirms mūsu ēras e.
bronzas korpuss tika demontēts mūsu ēras 654. gadā. e.
zemestrīce
to uzcēla tēlnieks Čārs, lai pieminētu Rodas uzvaru pār Demetriju Poliorčetu (304. g. pmē.).
Aleksandrijas bāka
3. gadsimtā pirms mūsu ēras e.
Aleksandrija, Ēģipte)
Grieķu Ptolemaja dinastija
303. gads pirms mūsu ēras e. - 1480. gads pēc Kristus e. (palika 1783)
zemestrīce
šīs bākas gaisma ļoti noderēja navigācijai.
классический список 7 чудес света:
Историки связывают этот список с империей Александра Македонского.[1]
В настоящее время в число семи чудес света включают:
Чудо
Время создания
Место
Создатели
Разрушение
Причина
Назначение сооружения
Пирамида Хеопса
2540 г. до н. э.
Гиза (Египет)
египтяне[2]
единственное из «чудес», сохранившееся до наших дней
гробница фараона Хеопса
Висячие сады Семирамиды
600 г. до н. э.
Вавилон (Ирак)
вавилонцы
После I столетия до н. э.
наводнения разрушили фундамент и сооружение рухнуло
Были созданы для жены царя Навуходоносора II.
Статуя Зевса в Олимпии
435 г. до н. э., скульптор Фидий
Олимпия (Греция)
греки
V—VI вв.
сгорела в Константинополе во время пожара на Ипподроме в V в.
храмовая статуя в храме Зевса в Олимпии
Храм Артемиды в Эфесе
550 г. до н. э.
Эфес (Турция)
греки, персы
370 г. до н. э.
356 г. до н. э. (Геростратом)
или 262 г. н. э. (готами)
пожар
был построен в честь богини Артемиды
Мавзолей в Галикарнасе
351 г. до н. э., архитектор Пифей
Галикарнас (на юго-западе Турции)
карийцы, персы, греки
1494 г.
землетрясение; сохранились: фундаменты, архитектурные фрагменты; в Британском музее в Лондоне — статуи Мавсола и его жены Артемисии, рельефы, статуи львов
был возведен как надгробный памятник карийского правителя Мавсола его женой — царицей Артемисией
Колосс Родосский
между 292 и 280 гг. до н. э.
Родос (Греция)
греки
224 (или 226) г. до н. э.
бронзовый корпус был демонтирован в 654 г. н. э.
землетрясение
был установлен скульптором Харесом для увековечивания памяти о победе Родоса над Деметрием Полиоркетом (304 г. до н. э.) .
Александрийский маяк
III век до н. э.
Александрия (Египет)
греки Династия Птолемеев
303 г. до н. э. — 1480 г. н. э. (простоял 1783 года)
землетрясение
свет этого маяка был очень полезен для судоходства.
Jūs runājat par jaunu pasaules brīnumu sarakstu. Viņš pilnīgi klusēja par Eiropu, tie ir jūsu personīgie secinājumi. Eiropa viduslaiku arhitektūras ziņā nav salīdzināma ar Taizemi.
Вы же говорите о новом списке чудес света. Про Европу молчал совсем, это ваши личные умозаключения. Европа не сравнима с Таиландом в плане средневековой архитектуры.