Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Dewi Dewi Villas 3*– Atsauksmes

1
Novērtējums 9.010
pamatā
1 atsaukt
10.0 Numurs
10.0 apkalpošana
10.0 Tīrība
8.0 Uzturs
8.0 Infrastruktūra
Viesnīca Dewi Dewi Villas atrodas tikai 10 minūšu pastaigas attālumā no Segaras pludmales, lai jūs justos kā mājās. Šajā modernajā kompleksā ir āra baseins un plaša autostāvvieta. Le Meyer muzejs atrodas 15 minūšu pastaigas attālumā.Vairāk →
аватар zoromio
 •  apceļots 12 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Mē s ar vī ru palikā m viesnī cā no 5. aprī ļ a lī dz 8. aprī lim 2013. Sā kotnē ji plā nojā m palikt ilgā k, bet pats kū rorts mums š ķ ita pā rā k kluss un mierī gs, tā pē c pā rcē lā mies uz Kutu. … Tomēr ▾ Mē s ar vī ru palikā m viesnī cā no 5. aprī ļ a lī dz 8. aprī lim 2013. Sā kotnē ji plā nojā m palikt ilgā k, bet pats kū rorts mums š ķ ita pā rā k kluss un mierī gs, tā pē c pā rcē lā mies uz Kutu.
Runā jot par paš u viesnī cu, tā sastā v no vairā kā m villā m, no kurā m katra paredzē ta 4 istabā m, un tai ir privā ts baseins, no blakus villā m to atdala glī ts bambusa ž ogs, tā pē c kaimiņ us nedzirdē jā m un neredzē jā m.
Villa, acī mredzot, celta pavisam nesen, jo. viss ir ļ oti tī rs, kā rtī gs, jauns. Pirmo reizi ieejot istabā , bijā m ļ oti patī kami pā rsteigti, ka viss ir tieš i tā , kā bildē internetā . Istaba ir ļ oti plaš a, liela ē rta gulta, liels stū ra dī vā ns, plaš s skapis, plakanā ekrā na televizors ar satelī ta kanā liem. Tā pat istabā ir virtuvī te ar izlietni, ledusskapi un lielu skaitu daž ā du piederumu, lai ē rti varē tu iegā dā ties kā du pā rtiku, dā rzeņ us un paē st istabā , ietaupot uz kafejnī cā m un restorā niem. Pā ris reizes atstā ju netī rus traukus izlietnē , plā nojot tos izmazgā t, kad atgriezī š os, bet darbinieki to izdarī ja paš i.
Esmu diezgan kaš ķ ī gs cilvē ks un ī paš i patī kami man bija tas, ka arī vannasistaba ar tualeti bija ļ oti tī ra. Duš ā ir arī karstais ū dens (atš ķ irī bā no daudzā m Bali budž eta viesnī cā m). Vannas istabas piederumi - pilns komplekts - š ampū ni, ziepes, duš as cepurī tes, zobu birstes un pastas (piezī mē ju, ka pat viesnī cā par 85$ dienā nebija tā das aksesuā ru daž ā dī bas). Un nevaru nepiezī mē t, ka arī gultas veļ a ir jauna, jau kraukš ķ ī ga un tika mainī ta katru dienu. Tik jauki!
Viesnī cā nav kafejnī cas, tā pē c brokastis tiek pasniegtas numurā . Brokastis katru dienu daž ā das - pamatē diens, augļ i+sula, diezgan pieklā jī gas un sā tī gas.
Viesnī ca neatrodas pirmajā rindā , kas nosaka tā s pilnī gi adekvā to cenu politiku - 20 USD dienā . Bet es gribu jums pateikt, ka pē c 3 nedē ļ u uzturē š anā s Bali, mainot attiecī gi 4 kū rortus, dzī vojot 4 daž ā da lī meņ a viesnī cā s (lī dz 85 USD dienā ), varu atzī mē t, ka š ī ir greznā kā viesnī ca no visā m. . Ž ē l, ka citos kū rortos nesastapā mies ar to paš u. Tā pē c es domā ju, ka par tik dā rgu un pilnī gu komfortu jū s varat doties 20 minū š u gā jienā uz pludmali (nav vienlī dz piesiet taukus, guļ ot vai nu uz sauļ oš anā s krē sla, vai uz gultas ).
Un vē l viena patī kama lieta - sā kotnē ji viņ i rezervē ja viesnī cu uz ilgā ku laiku, bet vē lā k nolē ma pā rcelties uz Kutu, bez problē mā m maksā ja tikai par nodzī voto dienu skaitu bez soda naudas (atš ķ irī bā no POP viesnī cas Kutā ).
Viesnī cas personā ls ir ļ oti pieklā jī gs un draudzī gs.
Varbū t mans pā rskats š ķ itī s pā rā k pozitī vs, bet tā tas ir. Mums ar vī ru patika visvairā k, labprā t dzī votu vē lreiz.


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI

В виллах Dewi Dewi всего в 10 минутах ходьбы от пляжа Сегара вы почувствуете себя как дома. В этом современном комплексе к вашим услугам открытый бассейн и большая парковка. До музея Ле Мейера можно дойти за 15 минут.

Pludmales apraksts До пляжа Санура можно дойти за 15 минут.
Viesnīcā
  • atklāts baseins
  • autostāvvieta
  • autonoma
  • bezmaksas wi-fi
Izklaide un sports Поле для гольфа Grand Bali Beach находится в 5 минутах ходьбы от вилл Dewi Dewi.
Telpu apraksts

В номерах, оформленных в строгом стиле с деревянными элементами, есть телевизор с плоским экраном и кабельными каналами, а также мини-кухня. Вы можете отдохнуть в гостиной зоне с диваном. В собственной ванной комнате предоставляются бесплатные туалетно-косметические принадлежности и фен.

FAQ