Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Valdaliso Depadance 2*– Atsauksmes

1
Novērtējums 8.010
pamatā
1 atsaukt
8.0 Numurs
9.0 apkalpošana
10.0 Tīrība
10.0 Uzturs
8.0 Infrastruktūra
Valdaliso Depandance ir viesnīcas Valdaliso piebūve. Viesnīca atrodas brīnišķīgā zaļā pussalā ar skaistu skatu uz Rovinjas veco daļu. Šī ir lieliska vieta tiem, kas meklē nepretenciozas pludmales brīvdienas. Depandance viesi var izmantot visus Valdaliso Hotel pakalpojumus.Vairāk →
аватар kalini4enko
 •  apceļots 14 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Horvā tijā ar vī ru bijā m pirmo reizi, pirms tam pā ris reizes atpū tā mies Ē ģ iptē . Un viņ i secinā ja: Horvā tija ir valsts, kuru vē rts apmeklē t! Daba ir krā š ņ a, tik daudz zaļ umu, krū mu, daž ā du koku, turklā t palmas aug kopā ar priedē m un tū jā m. … Tomēr ▾ Horvā tijā ar vī ru bijā m pirmo reizi, pirms tam pā ris reizes atpū tā mies Ē ģ iptē . Un viņ i secinā ja: Horvā tija ir valsts, kuru vē rts apmeklē t! Daba ir krā š ņ a, tik daudz zaļ umu, krū mu, daž ā du koku, turklā t palmas aug kopā ar priedē m un tū jā m. Rovinjas vecpilsē ta atgā dina Venē ciju, mā jas aug tieš i no jū ras, š auras gā jē ju ieliņ as ar daudziem suvenī ru veikaliem.
Par viesnī cu. Kad tū risma aģ entū ra mums piedā vā ja Valdaliso 2 * viesnī cu, bijā m nedaudz samulsuš i, jo pirms tam bijā m devuš ies uz labā m 4* un 5*, bet ierodoties sapratā m, ka Ē ģ iptes un Horvā tijas viesnī cu vē rtē š anas kritē riji, iespē jams, atš ķ iras. . Viesnī ca ir ļ oti mā jī ga, sastā v no vairā kā m 3 un 4 stā vu ē kā m. Mē s dzī vojā m 4 stā vā . papildus ē ka istabiņ ā ar skatu uz jū ru (neko papildus par istabu nemaksā ja), istabiņ a nav grezna, bet tī ra, ar parasto remontu un visu nepiecieš amo: gultas, naktsgaldiņ i, skapis, TV (1 Krievu kanā ls), vannas istaba apvienota (duš as kabī ne), balkons ar galdu un 2 krē sliem. Kondicionieris nebija, bet tas mums nebū tu noderē jis, jo vakari bija vē si, varbū t tā pē c, ka jū nija mē nesis, mē s vienkā rš i atstā jā m balkonu atvē rtu naktī , tas bija ļ oti svaigs. Nebija arī ledusskapja. Varbū t kā dam tas ir mī nuss, mums tā nebija problē ma. Tī rī ts katru dienu, vairā kas reizes mainī ta gultas veļ a un dvieļ i. Kopumā sū dzī bu nav, labi darī ts, labi sekoja cipariem. Par sauļ oš anā s krē sliem pludmalē tieš ā m maksā.3 eiro dienā , bet daudzi, arī mē s, no mā jā m paņ ē ma dvieļ us un speciā los pludmales paklā jiņ us, un neviens mums neko neuzspieda. Kas attiecas uz pā rtiku, tas ir cits stā sts. Bijā m iekļ autas brokastis un vakariņ as, domā jā m, ka pusdienlaikā cietī sim badu, pirkā m no mā jā m desiņ as, cepumus, kafiju un darī jā m to velti, jo tur viņ us baro kauš anai. Zviedru galds ar Eiropas virtuvi ir ukraiņ u tū rista sapnis. Brokastis bija vienmuļ ā kas, tač u vakariņ as vienmē r ir daž ā das: divas reizes tika dota vairā ku veidu gaļ a, zivis, svaigi un grilē ti un tvaicē ti dā rzeņ i, vairā ki piedevas, mī dijas, jogurts, smalkmaizī tes. Brokastī s un vakariņ ā s tika doti augļ i (banā ni, kivi, apelsī ni, ā boli un bumbieri). Arī vakariņ ā s lē ja vī nu, pa 200g. vienai personai vietē jā raž oš ana, sarkanā vai baltā (sausā ) pē c izvē les, kas gribē ja vairā k, var dzert par maksu.
Vienī gais, es neiesaku jauniem, vientuļ iem cilvē kiem doties uz š o viesnī cu, jo atpū tnieki pā rsvarā ir laulā ti pā ri ar un bez bē rniem, bet pensionā ri ir ā rzemnieki. Nav gandrī z nekā das animā cijas, ū dens aerobika vismazā k (viesnī cā nav baseina, bet uz blakus viesnī cu var aizbraukt bez maksas! ), fitness no rī tiem; teniss un galda teniss, volejbols, mini diskotē ka. Vakara š ovu un diskotē ku cienī tā jiem var doties uz Rovinjas centru (no Valdaliso katru stundu peld laiva par 20 kunas; 30 UAH vienai personai vai autobuss 12 kunas; 15 UAH) ir daudz restorā nu un kafejnī cu. Bijā m vienreiz, tikā m uz salsas festivā lu, tas notika krastmalā , dejoja gan profesionā ļ i, gan amatieri, bija ļ oti skaisti!
Ekskursijas Horvā tijā ir dā rgas, tā pat kā mums, bet labā ziņ a ir tā , ka š eit jū s varat pā rvietoties pa valsti pilnī gi patstā vī gi, ko mē s arī izdarī jā m. Uz Pulu devā mies ar sabiedrisko transportu (45-50 minū š u braucienā no Rovinjas), apskatī jā m slaveno Amfiteā tri un citus apskates objektus. Ja ņ emat lī dzi autovadī tā ja apliecī bu, varat iznomā t automaš ī nu, kā arī velosipē dus tieš i viesnī cā . Bijā m tikai vienā ekskursijā uz Plitvices ezeriem (80 eiro no cilvē ka) uz visu dienu ar pusdienā m, ļ oti iesaku, super skaisti, vienkā rš i pasakaini!


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Svētās Eifēmijas katedrāle
Novērtējums 8.0
Horvātija, Roviņa
Arhitektūra, Reliģija, Stats
Maršala Tito laukums
Novērtējums 7.0
Horvātija, Roviņa
Ielas, laukumi, skatu punkti
Senā Dvigradas pilsēta
Horvātija, Roviņa
Arhitektūra, Atpūta, Stats

Valdaliso Depandance является дополнительным зданием отеля Valdaliso. Отель расположен на замечательном зеленом полуострове, откуда открывается прекрасный вид на старинную часть Ровиня. Это идеальное место для тех, кто ищет неприхотливый пляжный отдых. Постояльцы Depandance могут пользоваться всеми услугами отеля Valdaliso.

Atrašanās vieta Расположен в 4-х километрах от Ровиня и в 50-и метрах от пляжа. До аэропорта г. Пула – 40 км.
Pludmales apraksts Протяженность пляжа окло 1 км, от отеля до пляжа 50 м.
  • privātā pludmale
  • smilšu un oļu pludmale
Viesnīcā

2 ресторана (1 ресторан a la carte), 3 бара, пиццерия

  • konferenču zāle/banketu zāle
Bērniem анимационная программа для детей, мини-клуб (4-11 лет), мини-диско, детская игровая комната
  • bērnu klubs
  • bērnu krēsli restorānā
  • bērnu gultiņa
Izklaide un sports бочче, утренние упражнения, вечера фольклора, караоке, комедийные вечера, танцы африканских джунглей, игры, керлинг, тропинки для бега трусцой и прогулок, пинболл (большинство видов спорта за дополнительную плату).
  • galda teniss
  • tenisa korti
  • volejbols
  • futbola laukums
  • sporta zāle
  • aerobika
  • animācija
Telpu apraksts

В отеле 168 номеров.

Istabās

спутниковое ТВ, телефон, ванная комната, мини-бар, балкон( во всех номерах главного здания и в половине номеров депаданса). Напольно покрытие — ковровое.

  • vanna/duša
  • $
  • kabeļtelevīzija/satelīttelevīzija
  • tālrunis
  • balkons/terase (ne visās istabās)
Adrese Monsena bb, 52210, Rovinj, Хорватия
Tālruņi: +385 52 805 500
FAQ
Какой пляж у отеля?
У отеля собственный песчано-галечный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
Вы можете прекрасно провести время за игрой в настольный теннис, теннис, волейбол, футбол. Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал, аэробикой. О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб. Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой. По Вашей просьбе отель предоставляет детскую кроватку (бесплатно).