Brīnišķīga viesnīca

Rakstīts: 9 janvārī 2017
Ceļošanas laiks: 9 — 16 septembris 2016
Viesnīcas vērtējums:
10.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 10.0
apkalpošana: 10.0
Tīrība: 10.0
Uzturs: 10.0
Infrastruktūra: 10.0
Labdien! Vē los padalī ties iespaidos par mū su ī so, bet neaizmirstamo atvaļ inā jumu! Mums ar vī ru bija ļ oti saspringta darba nedē ļ a, un, lai mazinā tu stresu, nolē mā m nedē ļ as nogalē lidot uz Grieķ iju. Atē nā s bijā m aizpē rn, tā pē c š oreiz izvē lē jā mies Hellas ziemeļ u galvaspilsē tu – Saloniku. Lai netē rē tu laiku garajā ceļ ā , izvē lē jā mies viesnī cu paš ā pilsē tā , tikai pusstunda jā brauc no Maķ edonijas lidostas. Novietots vienkā rš i ideā li, ar numuru ļ oti paveicā s! Ja kā dam noder, tad ņ emiet vē rā , ka 226. telpa ir nevainojama visā !
Man ļ oti patika interjera dizains - viss veidots patī kamos zaļ os toņ os, skaistas gleznas pie sienā m, greznas mē beles. . . Atmosfē ra patiesi vedina uz mierī gu, noslē gtu atpū tu, divas dienas atpū tā mies tā , kā nedē ļ as laikā nebū tu atpū tuš ies atvaļ inā jumu mū su dzimtajā pilsē tā . Protams, to veicinā ja arī lieliskie laikapstā kļ i, vietē jo iedzī votā ju labvē lī ba un neticamā laipnī ba, kas mū s visur apņ ē ma. Vē los arī atzī mē t, ka Grand Hotel ir diezgan pieklā jī gs personā ls, sā kot no reģ istratū ras darbiniekiem un beidzot ar istabenē m.
-1 stā vā atrodas peldbaseins, kas neapš aubā mi iepriecinā ja arī mū s.

Restorā ns atrodas 0 stā vā , pa kreisi no reģ istratū ras. Mē s tikai brokastojā m viesnī cā , tā pē c nevaru objektī vi novē rtē t visu klā stu. Vakariņ as tika izvē lē tas pilsē tā ar taksometru par simbolisku samaksu. Krastmalā ir milzī gs skaits restorā nu un kafejnī cu, no kuriem katrs ir interesants un unikā ls savā veidā . Š eit ir tipiski grieķ u krodziņ i ar elegantu nacionā lā s virtuves ē dienu klā stu, mā jī gi mazi krogi un restorā ni ar diezgan augstu apkalpoš anas lī meni.
Turklā t divu atpū tas dienu laikā paspē jā m apskatī t vairā kus lielā kos un ievē rojamā kos apskates objektus: Balto torni, Rotondu, Hagia Sophia, Bizantijas muzeju un daudz ko citu. Ļ oti ē rti, ka visi kultū ras objekti atrodas paš ā centrā , ilgi nebija kaut kas jā meklē . Es dodu viesnī cai un mū su nedē ļ as nogalei 10 no 10!
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu