Lieliskas brīvdienas Grieķijā

Rakstīts: 5 jūnijs 2007
Ceļošanas laiks: 5 — 12 maijā 2007
Kam autore iesaka viesnīcu?: Relaksējošām brīvdienām; Ģimenēm ar bērniem; Atpūtai ar draugiem, jauniešiem
Viesnīcas vērtējums:
9.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 9.0
apkalpošana: 8.0
Tīrība: 10.0
Uzturs: 8.0
Infrastruktūra: 9.0
Mē s ar vī ru atpū tā mies Sousouras viesnī cā Hanioti ciematā (Kasandras pussalā ) 2007. gada maija beigā s. Bijā m ļ oti apmierinā ti ar atpū tu. Viesnī ca, manuprā t, ir lieliska cenas un kvalitā tes kombinā cija. Par viesnī cu: viesnī ca ir trī szvaigž ņ u viesnī ca, bet es to vē rtē tu kā č etru ballu mī nusu. Viesnī cas atraš anā s vieta ir lieliska: jū ras krastā un tajā paš ā laikā burtiski 50 metru attā lumā no ciemata centrā lā laukuma. Personā ls ir ļ oti draudzī gs un pretimnā koš s. Dzī vojā m galvenajā ē kā ar skatu uz jū ru.

Viesnī cas teritorijā ir vē l vairā ki bungalo, no kuriem paveras skats uz teritoriju, starp citu, ļ oti kopti un zaļ i. Bet, atrodoties jū rā , man š ķ iet labā k, ja ir skats uz jū ru. Vienī gais, kas š o idilli varē tu aizē not, ir tas, ka tuvē jā viesnī cā pludmalē katru vakaru notika diskotē ka un visā das muzikā las izklaides. Tas mū s nemaz netraucē ja, bet ar maziem bē rniem, iespē jams, labā k ir apmesties bungalo - tur ir kluss. Istaba ir plaš a.

Istabā ir fē ns, televizors (deklarē to krievu kanā lu gan neatradā m, bet arī nesamulsinā jā m. Varē ja sazinā ties ar reģ istratū ru, bet televizoru absolū ti nevajadzē ja), divas gultas, tualetes galdiņ š , atzveltnes krē sls - kopumā mē beļ u pietiek. Baseins ir liels, ar bē rnu aploku.

Sauļ oš anā s krē sli pie baseina - bez maksas, pie jū ras - par maksu (6-7 eiro / 2 sauļ oš anā s krē sli un lietussargs). Ē dinā š ana: puspansija. Brokastis: standarta komplekts (graudaugi, olas, bulciņ as, ievā rī jumi, siers, desa). Vakariņ ā s bija ē dieni no gaļ as, zivī m, putnu gaļ as, daž ā di sā nu ē dieni, tomā ti, gurķ i, salā ti un deserti. Ar ē dienu bijā m apmierinā ti, 11 dienas garlaicī gi nekļ uva. Domā ju, ka nav jē gas ņ emt visu, jo ciematā ik uz soļ a ir burvī gas krodziņ i un restorā ni. Pusdienas var ieturē t par aptuveni 10-15 eiro no cilvē ka (piemē ram, grieķ u salā ti maksā.5-6 eiro, š aš liks 6-7 eiro), vī na pudele 5-7 eiro. Var arī ā trā s ē dinā š anas restorā nos: daž ā das giro-pitas (shawarma, mū suprā t) - 2 eiro.
Muck ir reti, tā pat kā visas shawarmas. Lai gan pusdienlaikā tukš u vietu praktiski nebija.

Par vī nu un visu to: vienā no laukumam pieguļ oš ajā m ieliņ ā m ir neliels veikaliņ š ar alkoholiskajiem produktiem, tur ir gandrī z viss: daž ā di grieķ u vī ni (turklā t, ja vī na pudele laukuma lielveikalā maksā ja 7 eiro , tad tas pats vī ns š ajā veikalā - 3 eiro), konjaki, bacardi, martini, alus, dž ins un toniki, un viss ir daudz lē tā k.


Ekskursijas: ir ekskursijas uz Atē nā m, uz Meteoru (60 eiro), uz Athosu 50 eiro (ar kuģ ī ti pa pussalu), uz Salonikiem, uz Kastoriju pē c kaž okiem. Pirkā m no gida, bet ciemam ir savas aģ entū ras, kur par ~10 eiro lē tā k. Ir velosipē du noma (8 eiro dienā ), visurgā jē ji (35 eiro dienā ) un automaš ī nas. Ī sā k sakot, nav garlaicī gi. Tiesa, diskotē ku nav. Bet visvairā k diskotē kas vieta kaimiņ u ciematā , jū s varat tur nokļ ū t. Chanioti ir burvī gs zaļ š kū rortciemats, pa tā ielā m ir patī kami klī st.
Ir daudz atvē rtu tavernu, bā ru, suvenī ru veikalu...Mums ļ oti patika Grieķ ija un grieķ i. Mē s noteikti atgriezī simies Grieķ ijā !
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu