Gruzija, Gruzija un vēlreiz Gruzija!

Gruzija! Lielisks sā kums 8. ceļ ojumu sezonai. Mē s esam atkal atpakaļ , un š oreiz ar Mishka! Mū su š ķ irš anā s ilga pusotru gadu, bet mē s atkal esam kopā ! Es nesaprotu, kā ar 1330 UAH par biļ eti turp un atpakaļ joprojā m ir tā di, kas paš i nav atklā juš i š o garš ī go un skaisto Gruzijas pasauli? Un pat izlidoš ana un atbraukš ana ir tā da, ka pē c darba var aizlidot prom, pastaigā ties uz nedē ļ as nogali un ierasties pat pirms darba dienas sā kuma.
Mū su lidmaš ī na lidoja gludi un pā rliecinoš i. Vietā m tas satricinā ja, bet lidmaš ī na bija noraizē jusies pirms Gruzijas apmeklē juma. Kad nolaidā mies lidostā , pē c manevrē š anas no skrejceļ a lidmaš ī na sā ka uzņ emt ā trumu. Ā trums kļ uva lielā ks un sā kā s pacelš anā s! Kā pē c? Vai viss kā rtī bā ? Es atvē ru acis, Daš a un Miš a gulē ja, mē s vē l lidojā m, apmē ram stundu pirms nolaiš anā s. Fu! Sapņ ojiet par to tieš i lidojuma laikā . Nolaidā mies Tbilisi lidostā , par laimi, bez starpgadī jumiem. Pirmā lieta, kas iepriecina pē c ieraš anā s, ir taksometra cena. Par 22 lariem (7.5 $) jū s varat viegli nokļ ū t lī dz centram. Vai arī brauciet ar autobusu un nokļ ū stiet tur par pā ris lari.
Mū su mā joklis bija diezgan slepens, š ķ iet, ka tas atrodas centrā , bet mā jā , kas izskatī jā s pilnī gi neapdzī vojama. Nekad neredzē jā m ī paš nieku, sazinā jā mies ar viņ u neklā tienē , pat maksā jā m caur terminā li, pilnī ga slepenī ba! Sā kumā mē s nevarē jā m atrast savu apmeš anā s vietu, bet, kad es uzdroš inā jos aiz neapdzī votajā m un pamestajā m ā rdurvī m, tur iedegā s gaisma. Gar sienā m tika veiktas caurules, vadi, visas komunikā cijas. Viberā saņ ē mu fotogrā fiju ar grī das paklā jiņ u, zem kura varē ja redzē t atslē gu. Atradā m tā du paš u paklā jiņ u, zem tā tieš ā m ir atslē ga. Atvē rā m durvis, ir pilnvē rtī gs labs dzī voklis ar visu nepiecieš amo. Mums nebija pietiekami daudz dvieļ u, es uzrakstī ju uz viber un nā kamajā dienā tie parā dī jā s uz dī vā na. Arī pats saimnieks mums atbildē ja ar interesantā m kļ ū dā m, piemē ram, ledusskapi nosauca par ledusskapi. Es jutos kā gruzī nu slepenais aģ ents. Bet tā bija tikai iesildī š anā s.
Pā rvietoš anā s pa pilsē tu nā kamajā dienā bija ļ oti ierobež ota, lī dz tā dam, ka mikroautobusu vietā bija jā sauc taksometri. Daudzas ielas ir bloķ ē tas, cilvē ki uniformā s stā v pa perimetru, centrā steidzas divas sporta maš ī nas, aiz tā m dū š ī gs bruņ utransportieris, aiz muguras steidzas armijas maš ī na ar lož metē ju, sā kas apš aude, no nekurienes izlido helikopters. , metā s tieš i pā ri maš ī nā m. Kā ds vī rietis formas tē rpā kliedz uz mums, lai piespiež amies pē c iespē jas tuvā k sienai aiz ē kas kolonnā m. Garā m brauca helikopters, kam sekoja automaš ī na ar kamerā m 360. Vienu no automaš ī nā m vadī ja plikpaurī ba, iespē jams, Vins Dī zels. Lai gan ar manu atmiņ u sejā m visi plikpauri man izskatā s kā Vins Dī zels. Cilvē ki formastē rpā radioaparā tos raida "Nogriež ! " Iela tiek atvē rta un atļ auta tai iziet lī dz nā kamajam gā jienam. Esam "Furious 9" filmē š anas epicentrā ! Visas sarunas pilsē tā tajā dienā bija par filmē š anu: ". . . un viņ a man stā sta, ka š eit tiek filmē ts Ā trais un bez ž ē lastī bas, un es smejos un jautā ju, vai tas tieš ā m ir gruzī nu Ā trais un bez ž ē lastī bas, un viņ a viņ ai pamā j. ar galvu pilnī gi nopietni. "
Ieradā mies, kā vienmē r, uz trim dienā m. Lai netē rē tu laiku brokastī m, Daš a pagatavoja siera kū kas par pusotru kilogramu biezpiena. Interesanti, vai kā ds jau ir nesis tik daudz syrniku pā ri robež ai. Mū su pirmā diena bija veltī ta Tbilisi. Lai arī pilsē tu zinā m no galvas, vienmē r ir patī kami pastaigā ties pa to. Mē s dzī vojā m netā lu no Davit Aghmashenebel pastaigu ielas. Tā nu mē s sā kā m tieš i no turienes, patī kamā kafejnī cu un restorā nu atmosfē ra, nokarenā s spuldzī tes un zaļ ie krū mi. Staigā jiet uz priekš u un atpakaļ , priecī gi skatoties. Tā lā k mums bija centrs, kur atrodas Miera tilts, un tad devā mies augš ā uz Sv. Trī svienī bas katedrā li.
Katedrā le, protams, prot pā rsteigt ne tikai no jebkuras vietas pilsē tā , bet arī tuvplā nā . Patieš ā m, tas izskatā s iespaidī gi. Staigā jot š urpu turpu, ir pienā cis ilgi gaidī tais laiks mieloties. Nedē ļ u pirms bijā m Gruzijā , Antons un Tanja ar vī nu nestrā dā ja ne mazums, nez kā pē c nokļ uva restorā nos, kur nebija mā jas vī na. Bet personī gi uzskatu, ka neviens sevi cienoš s gruzī ns neatvē rs restorā nu bez paš taisī ta vī na. Rezultā tā no katra apmeklē tā restorā na nosū tī jā m Antonam un Tanjai ē dienkartes fotoattē lu, kur bija norā dī ts mā jas vī ns. Antons ierosinā ja, ka varbū t mē s bijā m kopā ar viņ u citā Gruzijā vai pat daž ā dos gados.
Es principā redzē ju filmu, kur galvenajam varonim bija lī dzī ga problē ma, bet ne ar vī nu. Problē ma rada lē tas cenas, gribas pasū tī t visu un daudz uzreiz, kā rezultā tā rē ķ ins nav tik lē ts, bet vidē ji mums rē ķ ins bija 44 GEL par trim, tajā skaitā.0, 5 litri vī na (15$). Bet tas ir tad, ja jū s patieš ā m staigā jat lielu ceļ u. GRUZIJA ES TEVI MĪ LU!! ! ! Atvainojiet, nevarē ju pretoties, pē c ļ oti sā tī gā m pusdienā m devā mies uz Mtstatsminda parku. Kā vienmē r, izklaide tradicionā li sā kā s ar nobraucienu pa baļ ķ i.
Kā du iemeslu dē ļ , jo vecā ks kļ ū stat, jo baisā k ir nokā pt pa baļ ķ i. Miš u diemž ē l neielaida sava auguma dē ļ . Un Daš a teica, ka vienreiz ar tā du ekstrē mu pietika.
Turklā t obligā ts apskates punkts ir panorā mas rats. Tbilisi ritenis atrodas tieš ā m labi - kalnā . Pie stū res ir diezgan interesants krā pnieks ar bezmaksas fotogrā fijā m, kuru cena ir iekļ auta riteņ a biļ etes cenā . Pē c interesantas fotosesijas izrā dā s, ka par brī vu tiek izdalī ta tikai viena fotogrā fija 2x3 cm. . Jautā ju meitenei vai viņ ai nav kauns audzē t cilvē kus, sā kumā viņ a mē ģ inā ja atbildē t kaut ko sagatavotu, bet viens no maniem hobijiem ir tikai kā rtojot daž ā das krā pnieciskas shē mas un citas krā pniecī bas. Arī mū su Daš a ir ļ oti gudra tā dā s lietā s. Meitenes sagatavotā s frā zes pamatī gi izgā zā s pret mū su jautā jumiem, un viņ a teica, ka savā dzī vē uz ko tā du nebū tu iekritusi, un pati tikko pierā dī jusi, cik viss ir godī gi. . . Viņ as menedž ere bija nepā rprotami neapmierinā ta ar atbildi. , jo kad mē s Kad viņ i aizgā ja, viņ i sā ka strī dē ties viens ar otru. Turklā t menedž ere mē ģ inā ja situā ciju labot, cenš oties paskaidrot, ka tas viss ir godī gi, tikai aizmirsā m pajautā t, kā dā izmē rā ir iekļ auta bezmaksas fotogrā fija utt. Starp citu, mū su priekš ā redzē ju, ka sieviete maksā.60 lari ($ 20) par fotogrā fijā m. Nu, puiš i, mē s š eit esam tū risti pā ris dienas, un jū s turpinā siet dzī vot š ajā...Bet mē s nofotografē jā m.
Kopumā pē dē jos gados ir parā dī juš ies interesanti pozitī vi momenti saistī bā ar Gruziju, ne reizi vien esam braukuš i ar taksometru, visas atbraukuš ā s maš ī nas tika darbinā tas ar elektrī bu, un tas tieš ā m ir ļ oti labi un pareizi, laba griba un viesmī lī ba gruzī nu, tā pat kā iepriekš , paliek augš ā . Kad sē dē jā m vienā no restorā niem, viesmī lis atnesa Miš am saldē jumu un teica, ka tas ir no Jura vectē va no blakus galdiņ a.
Vectē vs Jura, tā pat kā pā rē jais viņ a uzņ ē mums, ar prieku pacē la glā zes par mū su veselī bu, bet mē s par viņ u veselī bu. Aizbraucot laimī gi kā rtē jo reizi pacē lā m glā zes par valstu draudzī bu un savstarpē jo viesmī lī bu! No atrakciju parka devā mies lejā pa funikulieri un sā kā m virzī ties uz sē rvannā m. Ceļ š nebija viegls, mū s bloķ ē ja bruņ utehnika, forš as maš ī nas un filmē š anas grupa. Mū su pirts bija rezervē ta no Kijevas. Kopš pē dē jā s reizes nebija iespē jams rezervē t uz vietas.
Par 70 lari ($ 24) mē s saņ ē mā m stundu garu sē ra vannu trī s personā m un vē l 20 lari ($ 7) par pirtnieka pakalpojumiem. Es neteiktu, ka gribu tur braukt vē lreiz (tieš ā m, ļ oti karsta sē ra vanna), bet ja reiz dodies uz š ā du izklaidi, tad noteikti jā pasū ta pirtnieks.
Mē s ieturē jā m vakara maltī ti ar milzī gu Adzharian hachapuri (tieš ā m milzī gs — par 10 lariem, t. i. , 3.5 $), lobiano un Megrelian hachapuri, mē s to visu nomazgā jā m ar tradicionā lo gruzī nu limonā di.
Signagi
Gruzija bez Sighnaghi ir kā vī ns bez vī nogā m. Togad mū su viesoš anā s mī lestī bas pilsē tā cieta neveiksmi, š ogad paspē sim. No rī ta devā mies ceļ ā no Samgori metro stacijas. Mikroautobuss maksā ja 6 lari vienai personai (2 USD). Ceļ š ilga 2 stundas, un esam atpakaļ pasakainajā pilsē tā . Alazani ielejas skati joprojā m ir skaisti un unikā li, š oreiz uzkā pā m cietokš ņ a torņ os un mū ra galotnē s tikā m uzlā dē ti ar skaistumu. Pirms 6 gadiem, skatoties uz š ī m sienā m, mē s apspriedā m, ka Ķ ī nas siena izskatā s kaut kā lī dzī ga. Tagad mē s jau esam apmeklē juš i sienu un ieguvuš i interesantu atmiņ u.
Patiesī bā siena izskatī jā s pavisam savā dā k. Tā kā mums nebija laika atgrieš anā s mikroautobusam, kas izbrauca 16:00, mums bija vē l pusotra stunda, lai uzlā dē tos. Dodamies ceļ ā pa mež a takā m. Laika gaitā mū s panā ca kā ds gruzī nu taksists ar tik sagrautu (starp citu, ne elektrisko) auto, ka, pierunā jot mū s braukt viņ am lī dzi, nodomā ju, ka viņ am vienkā rš i ir bail ar tā du maš ī nu braukt tā lā k.
Bet nē , mums ir jā maksā par skaistu stingri kā jā mgā jē ju marš rutos. Gribē jā m aiziet uz seno Bodbes klosteri, tač u zī mes bija tik skaidras, ka pē c pusotras stundas nonā cā m tieš i tur, kur sā kā m.
Mē s ieradā mies atpakaļ Tbilisi, bet metro kaut kā du iemeslu dē ļ tika slē gts. Mums paskaidroja, ka stacijā notikusi avā rija, ejiet uz nā kamo. Blakus bija divas meitenes no Vā cijas, kas runā ja angliski, un divas ķ ī nieš u sievietes, kas runā ja skaistā ķ ī nieš u valodā . Paskaidroju meitenē m, ka jā brauc uz nā kamo staciju un sā kā m iet. Bet man kaut kā kļ uva neē rti pamest paš us ķ ī nieš us, ka nolē mu viņ iem ar ž estiem paskaidrot, ka viņ iem jā iet mums lī dzi. Uz mani skatī jā s ļ oti aizdomī gi, bet es biju neatlaidī gs (atceros mū s Honkongā , tad tā di neatlaidī gi palī gi mums nenā ktu par ļ aunu). Ķ ī nieš i mums sekoja.
Lī dz š im bija apmē ram kilometrs. Pē c pusceļ a marš ruta viena no ķ ī nietē m spē ja ā tri iemā cī ties angļ u valodu un teica, ka brauks ar autobusu š eit. Es arī pajautā ju, vai viņ i precī zi zina, kur apsē sties, viņ i man apliecinā ja, ka viss ir uz ziedes! Kaut es varē tu tik ā tri iemā cī ties valodas, pirms 10 minū tē m viņ i pat nevarē ja izrunā t burtu latī ņ u valodā , bet š eit tas ir tik skaisti, pat bez Ā zijas akcenta.
Vakarā vakariņ ojā m restorā nā , kurā iemī lē jā mies pirms gada, kā ds tur š iks Kutaisi kebabs. Antons, starp citu, teica, ka restorā ns pie viņ a nav ī paš i gā jis, un viņ i bija š okē ti. Tač u vē lā k izrā dī jā s, ka viņ i devuš ies uz pavisam citu restorā nu, kas atrodas pavisam citā Dž ordž ijas reģ ionā , tikai saukts tā pat.
Pē c tam, kad restorā ns bija garā kā pastaiga pa pilsē tu naktī . Mē s bijā m pilnmē ness periodā , vienkā rš i fantastisks mē ness visu laiku karā jā s pā r pilsē tu, it ī paš i pirmajā naktī , kad ieradā mies. Skatoties uz š ā du mē nesi, sā c nož ē lot, ka neesi mā kslinieks un nevari to iemū ž inā t ar bildi, un fotoaparā ts diemž ē l tā dus neņ em.
Es sā ku lasī t vienu no grā matā m ar neskaidru nosaukumu "Plū sma", kurā tikko tika aprakstī ts, ka daž ā dos laikos viņ i daž ā dos veidos mē ģ inā ja atrast patiesu laimi, un sniedza piemē rus, ka, jo vairā k jū s to meklē jat, jo mazā ka ir iespē ja. lai to atrastu, ja es pareizi sapratu š ī s nodaļ as vē stī jumu. Bet vai mū su gadī jumā ar ceļ oš anas mī lestī bu nav laime pastaigā ties ar ģ imeni tā lā s pilsē tā s ar mums neparastā m tradī cijā m un kultū ru? Tas ir vienkā rš i brī niš ķ ī gi, un vē l brī niš ķ ī gā k ir piesaistī t citus cilvē kus.
Katru gadu man izdodas motivē t arvien vairā k cilvē ku patstā vī gi ceļ ot. Bet, godī gi sakot, arvien vairā k mani apciemo doma, kā bū tu, ja ceļ ojums ilgtu visu laiku? Ko darī t, ja jū s pā rceļ aties uz citu valsti un paliekat tur, vismaz uz pā rbaudes laiku sev, ja jums tas nepatī k, atgriezieties. Man pat bū tu interesanti ī su laiku pastrā dā t pilnī gi alternatī vā jomā . Bet es to redzu kā vienu no variantiem, kā attī stī t pilnī gi jaunu dzī ves posmu. Jau iepriekš pamanī ju, ka dzī vi var iedalī t daž ā dos posmos, un ir skaidrs, ka paš reizē jais posms nav pē dē jais un bū s jauni atklā jumi. Tikmē r mē s turpinā m atklā t Gruziju.
Mtskheta
Agri no rī ta, pabeiguš i siera kū ku piegā di, no Didubes dzelzceļ a stacijas devā mies uz Mchetu. Brauciet 30 minū tes, 1 lari vienai personai ($ 0.35). Ja godī gi, man Mtskheta patī k pat vairā k nekā Tbilisi komforta ziņ ā , bet diemž ē l š eit ir par kā rtu mazā k izklaides. Vienreiz jau te esam bijuš i, devā mies uz kalnu, š oreiz papildus kalnam sā kā m detalizē ti izpē tī t pilsē tu. Mē s gā jā m un gā jā m, un Daš a vienā mirklī teica: "Es pazī stu š o pilsē tu, mē s jau š eit esam bijuš i! " Palū kojos uz vietā m, un atmiņ ā parā dā s gards Mingrelian hachapuri un glā ze vī na. Tur bija! Grū ti noticē t, ka mē s abi esam pavisam aizmirsuš i, kā te jau bijā m staigā juš i, uzreiz sā ka atcerē ties citas pilsē tas vietas un pastaigas detaļ as. Labi, ka ir š ie stā sti, kuros vienmē r var atjaunot sen senu ceļ ojumu vissī kā kajā s detaļ ā s.
Apmeklē jot Mchetu, vienkā rš i nav iespē jams palaist garā m Dž vari kalnu klosteri. Š oreiz varē jā m sarunā t ar vietē jo taksistu par 18 lariļ iem, lai viņ š mū s nogā dā s turp un atpakaļ . Augš ā viss bija tikpat skaisti, neskatoties uz mā koņ aino laiku. Bet par upju sateci - interesants moments: acī mredzot lietus sezonā ziedu robež a ir vairā k paplaš inā ta gar upē m. Mē s fotografē jā m Miš u tajā paš ā vietā , kur es kā dreiz sē dē ju. Miš a gadu gaitā diezgan labi pā rtvē ra mū su tendences uzņ emt fotoattē lus. Miš a atrada vietas un ieteica, kuras no tā m varē tu izmantot turpmā kajā m fotogrā fijā m.
Tač u UIA zemo izmaksu tarifu atcelš ana liek domā t, ka turpmā kie braucieni uz Tbilisi nebū s tik biež i, kā mē s vē lē tos. Tagad, kad nav lī dzī gu cenu, kā tas bija (1300 UAH turp un atpakaļ ), š ķ iet, kā pē c gan mē s nelidojā m katru nedē ļ as nogali? Lai arī braucienu blī vums izrā dī jā s gada rekords, domā ju, ka diez vai to pā rspē s. Kā dreiz astoņ i braucieni gadā š ķ ita kaut kas lī dzī gs rekordam.
Mē s atgriezā mies Mtskhetā , mums bija jā paē d pusdienas. Savā di, bet mē s atradā m ļ oti neveiksmī gu restorā nu, kas izskatī jā s diezgan mā jī gs. Problē ma bija porciju lielumā un ē diena garš ā . Es nevaru saprast, kā vispā r var sabojā t gruzī nu ē dienu. Pie kaimiņ u galdiņ iem arī cilvē ki aizgā ja nepabeiguš i ē st. Atvē rā m vē rtē jumu Google kartē , izrā dī jā s, ka jau gadu birst neapmierinā tas tū ristu atsauksmes. Acī mredzot visi vispirms ienā k un tad neizpratnē nolasa vē rtē jumu.
Mē s esam mainī juš i notikumu gaitu. Kā ds jauns pā ris gribē ja ienā kt pusdienā s, viņ i sastapa mū su skatienus, un es viņ iem parā dī ju vieglu ž estu no vienas filmas, izdodot rī kojumu par galvas nocirš anu. Puiš i pateicī bā pamā ja ar galvu un devā s meklē t citu restorā nu. Kopumā jū s atradī sieties Mtskhetā , apmeklē jot restorā nu, kurā virs galdiem karā jas skaisti vī nogulā ji, pā rbaudiet vē rtē jumu) Mē s pamatoti atteicā mies maksā t pakalpojumu, kas bija piespiedu kā rtā iekļ auts rē ķ inā . Bet tomē r bija gan jautri, gan nesaprotami: "Kā Gruzijā var pagatavot kaut ko negarš ī gu?? ? ". Visticamā k, pavā ri nebija gruzī ni. Atgriezā mies Tbilisi.
Starp visā m uzmā cī gajā m laivu reklā mā m es atceros vienu puisi, kurš dalī ja skrejlapas un teica, lai mē s ar viņ u nebrauktu, jo viņ a laivas ir vissliktā kā s. Es nezinu, kas tas bija, bet man patika reklā mas triks, es tieš ā m pievē rsu uzmanī bu. Starp citu, uz centru nonā cā m pē c laivā m. Mums piedā vā ja lielisku cenu – 30 GEL diviem un Miš ai bez maksas ($10). Vispirms mū s aizveda uz restorā nu, kur mums bez maksas iedeva vī nu un č ač u. Turklā t Daš ai izrā dī jā s daudz vī na, un es nomazgā ju č ač u ar vī nu. Tad mū s iesē dinā ja mazā motorlaivā un Miš am iedeva stū ri. Š oferis sā kumā izlaboja, kā Miš a brauc, un pē c tam pilnī bā deva Miš am rī cī bas brī vī bu. Miš a sā ka vadī t tikpat slaveni, bet profesionā li, kā mē s to darā m, kad kopā ar viņ u spē lē jam GTA.
Kapteiņ a miers un relaksā cija bija nesatricinā ma. Pat tad, kad Miš a pagrieza kuģ i par 180 grā diem diezgan š aurā vietā , un mē s peldē jā m pavisam citā virzienā , kapteinis tikai nedaudz nolī dzinā ja stū ri, lai tā nenostrā dā tu uz visiem 360. Bija skaidrs, ka pā rē jie tū risti uz laivas tika iedalī tas divā s grupā s – tie, kas pā rņ ē ma eiforiju no notiekoš ā , un tie, kuri ar baž ā m vē roja, kā septiņ us gadus vecs bē rns mā cā s vadī t laivu ar pasaž ieriem sevis formā .
Pastaiga ilga lī dz 30 minū tē m un bija katra lara vē rta. Interesanti, vai jū s varat lidot ar lidmaš ī nu kaut kur Gruzijā ?
Pē c laivas mē s devā mies uz troš u vagoniņ u uz pilsē tas virsotni. Mū su vē rtē jumā š is troš u vagoniņ š turpina ieņ emt pirmo vietu lē tuma ziņ ā . Paaugstinā jums maksā.2, 5 larus (0.85 $). Augš ā mū s gaidī ja vē l viens patī kams pā rsteigums. Miš am visu laiku gribē jā s skatī ties caur binokli, un š eit bija tas, kurā vajadzē ja iemest monē tu, bet acī mredzot tajā bija tik daudz monē tu, ka viņ š vairs neaizsedza lē cas.
Pē c aptuveni 10 minū tē m es jau nož ē loju, ka š ī s lē cas visu laiku bija atvē rtas. Knapi Miš a vē lā k tika norauta.
Starp citu, š ajā braucienā man bija viltī ba - uzmanī gi iekā pt starp guļ oš u suņ u ķ epā m, tomē r reiz nā cā s pieiet pie suņ a, kas vairā k lī dzinā jā s lā cim. Sirds ir apstā jusies. Tač u, neskatoties uz to, izaicinā jums tika veiksmī gi izpildī ts, starp guļ oš o suņ u ķ epā m iekā pu pilnī gi visā s pilsē tā s, kuras apmeklē jā m š ajā ceļ ojumā . Vai zinā t, ar ko atš ķ iras valstis, kurā s ceļ ojums bija 100% veiksmī gs?
Vakarā pirms izbraukš anas kļ ū st mazliet skumji, tikai nedaudz, bet š ī zī mī te ieslī d iekš ā . Likā s, ka Miš a ir pieķ ē rusi š o brī di un jautā ja: "Tē t, kā pē c mē s lidojā m tikai trī s dienas? " Š obrī d š ķ iet, ka gribas palikt, pat upurē jot citus braucienus. Bet, neskatoties uz to, mē s gandrī z 100% zinā m, ka nā kamajā braucienā mū s pā rņ ems tā s paš as domas un tā tā lā k bezgalī gā ķ ē dē . Bet jebkurā gadī jumā , kamē r jū s nesaskrienat ar kā du ziemas Bratislavu)))
Kad pirmo reizi pē dē jo trī s dienu laikā devā mies uz kā du no mū su iecienī tā kajiem restorā niem, mē s ne tik daudz pieķ ē rā mies, cik slavē ja par mū su identiskiem ģ imenes T-krekliem. Daš a, starp citu, to izdomā ja. 3 naktī zvanī ja modinā tā js - laiks doties uz darbu. Pasū tī jā m taksi un devā mies uz lidostu, priekš ā vē l gara darba diena.
Ceļ ojuma informā cija
Ceļ ojuma datums: 14.09. 2019. –17.09. 2019.
Ilgums: 3 pilnas dienas
Aviobiļ etes: UIA gadā
Viesnī ca: Rezervā cija
Ekskursijas: viens pats
Ceļ ojuma grū tī bas: 1/10 (ļ oti viegli)
Jā, burvīgi un fantastiski! Vajag visu redzēt savām acīm, jo ja bildē ir tāds skaistums, tad dzīvajā, manuprāt, tas ir elpu aizraujoši!
Так, феєрично та фантастично! То все потрібно бачити на власні очі, бо якщо на фото така краса, то наживо я думаю, що дух захоплює!
Lielisks projekts! Un fantastiski.
Cik interesanti viņi sit plastmasas pudeles. Ne tikai putniem dzirdinātājus un graudaugu karotes, izrādās, var izdarīt. ;)))
Vizuālie efekti, kas izceļ Saint-Jean-Baptiste katedrāles arhitektūru, ir lieliski!
Es atkārtoju vēlreiz – es varu tikai iedomāties, kā emocijas izkrīt, redzot to visu dzīvajā. :)
Грандиозный проект! И фантастический.
Как интересно обыграли пластиковые бутылки. Не только поилки для птиц и совки для круп, оказывается, можно сделать. ;)))
Визуальные эффекты, подчеркивающие архитектуру собора Saint-Jean-Baptiste – супер!
Еще раз повторюсь – могу только представить как зашкаливают эмоции, когда видишь все это вживую. :)
Lielisks projekts! Un fantastiski.
Cik interesanti viņi sit plastmasas pudeles. Ne tikai putniem dzirdinātājus un graudaugu karotes, izrādās, var izdarīt. ;)))
Vizuālie efekti, kas izceļ Saint-Jean-Baptiste katedrāles arhitektūru, ir lieliski!
Es atkārtoju vēlreiz – es varu tikai iedomāties, kā emocijas izkrīt, redzot to visu dzīvajā. :)
Грандиозный проект! И фантастический.
Как интересно обыграли пластиковые бутылки. Не только поилки для птиц и совки для круп, оказывается, можно сделать. ;)))
Визуальные эффекты, подчеркивающие архитектуру собора Saint-Jean-Baptiste – супер!
Еще раз повторюсь – могу только представить как зашкаливают эмоции, когда видишь все это вживую. :)
Tāda sajūta, ka Lioni rūpīgi gatavojas šiem svētkiem! Tik daudz dalībnieku un konkursu! :)
Šoreiz mani ļoti iespaidoja Liāna, kas ieskauj visu pilsētu, un, kas nav pārsteidzoši, studentu darbi - "Vakariņas ar skatu uz pilsētu" un "Sildošā māksla". Tās ir tik kameriskas... Festivāla apmeklētāju pūlī valda komforta un miera iespaids. :))))
Відчувається, що ліонці ретельно готуються до цього свята! Така кількість учасників і конкурсних робіт! :)
Цього разу дуже вразила Ліана, яка обвиває усе місто, і, як не дивно, студентські роботи - "Вечеря з видом на місто" і "Мистецтво, що зігріває". Вони такі камерні... Створюється ефект затишку і спокою серед натовпу відвідувачів фестивалю. :))))
Tāda sajūta, ka lionieši cītīgi gatavojas šiem svētkiem! Tik daudz dalībnieku un konkursu! :)
Šoreiz mani ļoti iespaidoja Liāna, kas ieskauj visu pilsētu, un, kas nav pārsteidzoši, studentu darbi - "Vakariņas ar skatu uz pilsētu" un "Sildošā māksla". Tie ir tik kameriski... Festivāla apmeklētāju pulkā tiek radīts mājīguma un miera efekts. :))))
Відчувається, що ліонці старанно готуються до цього свята! Така кількість учасників та конкурсних робіт! :)
Цього разу дуже вразила Ліана, яка обвиває все місто, і, як не дивно, студентські роботи - "Вечеря з видом на місто" та "Мистецтво, що зігріває". Вони такі камерні... Створюється ефект затишку та спокою серед толпи відвідувачів фестивалю. :))))