







Viesnī ca pē c remonta. Iekā rtojoties nemaksā ja papildus, ieguva istabu ar lielisku atraš anā s vietu un skatu. Lielā kā daļ a atpū tnieku ir poļ i, slā vi (es nedalos krievos un ukraiņ os). Teritorija neliela, bet ļ oti zaļ a un kopta. Visa viesnī ca ir kompakta, mā jī ga, arhitektoniski ļ oti interesanta, pirmā rinda. Daudz skaistu putnu. Manuprā t, ē diens ir labs. Vienmē r bijusi: gaļ a - teļ a gaļ a, vista, tī tars; zivis sortimentā ; labi sā nu ē dieni; biezeņ u zupas; augļ i - ā boli, bumbieri, apelsī ni, greipfrū ti; saldē jums un milzī ga saldumu izvē le vienmē r! Vā jas tikai brokastis un animā cija. Ir trenaž ieru zā le, iekš telpu baseins, sauna, spa u. c.
Noteikti iesaku viesnī cu!









Pludmale ir š aura, naktī nav slikti apgaismota, un manai draudzenei patika tur nā kt vē lu vakarā , klausī ties mū ziku, baudī t viļ ņ u troksni (un viļ ņ i tur nemitī gi š ū po skaņ u).
Naktī no 2020. gada 9. septembra uz 10. septembri draugs paņ ē ma augļ us, pudeli vī na un devā s uz pludmali. Tā lā k infa speciā li "pieredzē tā jiem" par alkohola dzeroš o morā lo raksturu (izdzerot divas glā zes un atnesot puspudeles vī na, nu nevar pieņ emt alkohola reibumu, tā pē c morā listi iet ellē ).
Tagad pie lietas, viņ a aizmiga pludmalē . Nogulē jis kā du stundu, bam, bet kabatā nav nevienas kartī tes no istabas. NEKAVĒ JOTIES viņ ai, kā viesnī cas darbinieks vē lu vakarā izlē ca no zemes (visi ir maskā s) un jautā ja, kas noticis. Jautā ja KURĀ ISTABĀ!! ! viņ a dzī vo (kā pē c pie velna viņ am tas jā zina?! ), viņ a, naiva, pateica istabas numuru...
Š is vī rietis ieteica viņ ai aiziet uz reģ istratū ru, paņ emt kartes kopiju, it kā viņ a pati to nevarē tu izdarī t, kungs, sasodī ts. Tajā paš ā laikā viņ i gā ja nevis taisnā lī nijā (pietiek pa taisno pa zā lienu), bet kaut kā dos apļ veida ceļ os, kamē r viņ š aktī vi novē rsa viņ as uzmanī bu no notiekoš ā , daudz pļ ā pā ja par neko. Labi, atnā cu uz reģ istratū ru, paņ ē mu kartes kopiju. Mans draugs atgriezā s istabā , kur es gulē ju dziļ ā miegā (guļ u ausu aizbā ž ņ os, tas ir ieradums).
No rī ta sā kā s interesantā kais. Man, iepriekš ē jā vakarā atgriezusies no Bodrumas, bija slinkums ielikt seifā (samadurā ) mazo rokassomiņ u, soma atradā s netā lu no minibā ra ieejas. Atverot maisu, saprotu, ka lirā nav banknoš u saiš ķ u. Apmē ram 600 liras (80+ dolā ri). Man summa nav kritiska, bet vienalga ž ē l.
Sā kumā es pat nesapratu, kas noticis, sā ku meklē t ...pā rtraukumu, viss, parā dī jā s pirmā doma par zā dzī bu. Nespē ju noticē t.
Atnā ca draudzene no brokastī m, izstā stī ja, kas noticis, es saku, pā rbaudi somu (jā , es arī gulē ju uz dī vā na ar mazu naudu iekš ā : )))
Viņ a atver maisu un saka...lira ir pazudusi.
Un stā sta nakts stā stu pludmalē . Es domā ju par notikuš o un pateicu visu, ko domā ju par viņ u : -) sā kumā nesapratu KAS notika, smadzenes atteicā s ticē t notiekoš ajam?
Aizgā ju uz reģ istratū ru, sazvanī ju menedž eri, angļ u valoda ir brī va, komunikā cija nebija grū ta. Aprakstī ja situā ciju. Sā kumā vadī tā js bija pieklā jī gs (ģ enerā lmenedž era palī gs), kā ds Zafers Goksens teica, ka tagad paskatī sies cauri sistē mai, kuras ir telpas ieejas.
Š ajā nabadzī gajā viesnī cā nav VIDEOKAMERU, viena karā jas pie ieejas reģ istratū rā , lai aprī kotu viesnī cas gaiteņ us, kā ī stā s 5 * kamerā s - tā s nevarē ja (vai ir kameras, bet tā s aizsedz zagš anas personā lu, tas, protams, ir maz ticams). Samara viesnī ca varē ja iegā dā ties tikai 2 zvaigznes plus papildus faktiskajā m 3*. Tas nav 5 *, laba "trī s rubļ u banknote".
Labi, paņ emu izdruku par telpas ieejā m, un ko es redzu...un es redzu sekojoš o. Atnā ca draugs, pā rģ ē rbā s un aizgā ja uz pludmali (kartes nr. 1 kopija), tad nā ku, pē c galvenā s kartes un aizmigu bez pakaļ kā jā m, ar ausu aizbā ž ņ iem ausī s.
Bet tad ir ļ oti interesanti, pirms draudzene atgriež as no pludmales, ar jaunu kartes Nr. 2 kopiju, apmē ram 15 minū tes pirms viņ as ieraš anā s...IEEJA IR FIXĒ TA ...pē c pazaudē tā (jā , saskaņ ā ar NOZAGTA) KARTE !!!! ! Tajā brī dī , kad draugs bija reģ istratū rā!!!!
Es domā ju, ka š is nelietī gais biroja darbinieks, kurš uzrunā ja manu draugu pludmalē , ir pā rī ar citu nelieti. Viņ š manai bezjē dzī gajai draudzenei jautā ja istabas numuru, pē c tam nodeva informā ciju savam lī dzzinā tā jam (pa mobilo) un aizveda viņ u apļ veida ceļ ā uz reģ istratū ru, tē rzē jot un spē lē jot laiku. Pa to laiku istabā ienā ca otrs nelietis un izķ idā ja divus maisus. Vai varat iedomā ties š ā du situā ciju 5*? - es nē ? ))) Bet tas, ko es aprakstu, notika.
Aizeju pie menedž era, izskaidroju savu redzē jumu par situā ciju, menedž ere turkiem raksturī gā manierē sā k izturē ties pret mani un nonā k pilnī gā noliegumā.
“Tā nevar bū t, mums tā nekad nav bijis” (jā , kā bū tu ar to).
Saku pā rvaldniekam, ka esmu nejauš s viesis š ajā atkritumu viesnī cā , labi pā rzinu tū risma biznesu un viņ š pret viesnī cas viesi uzvedas, maigi izsakoties, stulbi.
Viņ š man atbild, ka viņ am ir vienalga, es varu sū dzē ties, kur vien gribu, un mē ģ ina aiziet, ņ emot istabas ieeju izdrukas, naivais turku bobs? )) Es ņ emu izdrukas, apsolu viņ am atsauksmes visā s valodā s un man pieejamajos resursos. Man atbildē - un man ir vienalga.
Š im menedž erim bija jā skatā s, kurš atvedis viņ a draudzeni uz reģ istratū ru (reģ istratū rā ir fotoaparā ts), bija jā ņ em telefona rē ķ ins - na, par ko. "Viņ i mums nezog. " muļ ķ ī gi : ))
Konsultē jos ar draugu (tū risms, augstā kā vadī ba), viņ š , padzirdē jis notikuš o, pieņ em manu versiju - viņ š ir pieredzē jis cilvē ks un pieprasa, lai izsaucu ž andarmus.
Jautā ju, cik ilgi tas prasī s - 2-3 stundas atbild. Turklā t, kamē r viņ i ieradī sies utt. , utt.
Man ir pē dē jā atpū tas diena. No vienas puses, š ā das lietas nevar atstā t nesodī tas, no otras puses, man ir pē dē jā ī sa atvaļ inā juma diena, un es nepadevos kā rš u atklā š anai ar policiju - pā rā k ilgi. Turklā t draudzene gandrī z nerunā angliski, viņ a bija stuporā no notikuš ā , vainoja sevi notikuš ajā . Ī sā k sakot, pā rā k daudz negatī visma priekš manis.
Nolemju ž andarmus nesaukt. Bet es publicē š u š o pā rskatu visos pieejamajos resursos, konsekventi tulkojot man pieejamā s valodā s.
Man ir vienalga, ko man saka viesnī ca. Uz visā m atbildē m man bū s sava atbilde ar pierā dī jumiem.
Es esmu nejauš s viesis š ajā bū dā š ajā dī vainajā covid gadā.
Un, lū k, citi potenciā lie viesi padomā s, pirms dosies uz š o atkritumu izgā ztuvi.
Viesnī ca ir lē ta, domā ju, ka parastam viesim zaudē jums bū s ievē rojamā ks nekā man.
Man š ī situā cija rada vislielā ko stresu. Un es vienmē r sodu tos, kas ir mana stresa cē lonis.
Turklā t nauda vienmē r jā noliek seifā (nu vai kā ds paslē pj tū plī , te pē c vē lē š anā s : ))))
Nodarbī ba man noderē s. Esmu apceļ ojis desmitiem valstu, daudz ceļ oju pa Ā ziju. Nevienā pasaules valstī neko tā du neesmu pieredzē jis. Jā , visbiež ā k dzī voju labā s dā rgā s viesnī cā s, bet Ā zijā dzī voju vienkā rš ā s, kur nebija seifa. Atkal nekas tā ds nekad nav noticis.
Izvairieties no ceļ oš anas uz š o viesnī cu. Viņ i tur zog. Un vadī ba nespē j tikt galā ar notiekoš o, un pat tā vietā , lai viesim izlī dzē tu, saasina situā ciju, ar savu uzvedī bu rada vē l lielā ku stresu cietuš ajā viesi.
Vai jū s zinā t, ko š is turku menedž eris man teica?
“Varbū t tas bija tavs draugs, kurš nozaga tavu naudu? "Nē , nu, nav debī ls!
P. S. Divas dienas pē c ieraš anā s es neatradu savu miega masku, nevis blē ņ as uz diega, kā parasti, bet gan labu pē c pasū tī juma, lai miegā to nejustu. Nu, es domā ju, nekad nevar zinā t, ka veļ a tika mainī ta, viņ i to nejauš i paņ ē ma no gultas. Pat nepaskatī jos, pasū tī š u jaunu.
Tagad es domā ju, ka maska gulē ja * dilli? ))))))


Ja neatrodat vainas un esat ļ oti vienkā rš s cilvē ks un iegā dā jā ties biļ eti par 300-400 dolā riem, viesnī ca jums ir ideā li piemē rota. Citā di, diemž ē l, nē .
Par 2 mums tikai viesnī ca maksā ja 1000 USD, un mē s no viņ a gaidī jā m minimā lu Rixos viesmī lī bu, tač u tā s nebija.
Teritorija
Pē rkot, nav vietas fotogrā fijā m, tikai koki un zaļ a zā le un viens ritenis viesnī cas vidū , nav skaidrs, kas tam paredzē ts))) viesnī ca dodas uz jū ru, proti, kluso lagū nu, kurā tā atrodas atrodas (cenas var sā kties no š ejienes)
Baseins nav apsildā ms un nav video, lai to vismaz hlorē tu
Personā ls
Mani ļ oti iepriecinā ja cilvē ki, kuri ir visā dā ziņ ā patī kami, bet varbū t tā pē c, ka es runā ju turku valodā un cilvē ki vienmē r patī kamā k izturas pret turku valodā runā još iem? ! Tā pē c sniegtie padomi nebija velti!
Istabas
Pā rbū vē ts vecs, bet mā jī gs. Iesakā m neieslē gt kondicionieri, bet atvē rt balkonu naktī - vismaz ieelpot svaigu gaisu no jū ras, tikai bū t gataviem ieslē gt fumigatoru vai smē rē ties ar odu atbaidī š anas krē mu. Nebū tu lieki pie balkona durvī m novietot krē slu vai miskasti, jo kaķ i var nā kt ciemos)
Telpu uzkopš ana
Problē ma ir tā da, ka skumjas ir tikai liela mē roga - istaba netiek tī rī ta vispā r, viņ i tikai nomaina dvieļ us, par ko pateicas un nogludina segu), tā pē c pē c tī rī š anas visa gulta smiltī s tiek acī mredzami noņ emta ar kā jā m) )) ja esi cilvē ks bez pretenzijā m un vecā m segā m, kuras nenomazgā jas un piesū c ē rces Ja patī k - netraucē .
Animā cija - mē s neko nevaram pateikt, ne pā rā k interesanti un kopumā blā vi, bet varbū t tā nav sezona, un sezonā viss bū s savā dā k...
Ē diens - ļ oti priecā jā mies par gaļ as un zivju ē dienu daudzveidī bu, bet prieks nebija ilgs, tikai 2 dienas, un pē c tam salā ti un gaļ a pakā peniski samazinā jā s (un kad ieradā s liela krievvalodī go grupa, viesnī ca sā ka atgā dinā t tikai atkritumu izgā ztuvi un sā ka gatavot tikai kaut kā du skā rdu. brokastis tieš ā m nav ko ē st - olas un auzu pā rslas vai graudaugi katru dienu viens un tas pats. Pusdienā s un vakariņ ā s piedā vā ja saldē jumu, tas mū s iepriecinā ja. Bet augļ i ir ļ oti niecī gi ā boli, bumbieri un arbū zi. . . pat nav zemeņ u, kurā m jau sen ir sā kusies sezona. Deserti var bū t pat nemē ģ inā t, bet tā du ir daudz)))vispā r. Es saprotu, kā pē c cilvē ki ē da tikai frī kartupeļ us un picu))) cilvē kam, kurš ievē ro ī paš u diē tu, tā das brī vdienas bū s tikai katastrofa
Bā rs
Kafiju un sulas dzer tikai vietē jie, bet tu vari paņ emt lī dzi pudeli laba vī na un tev to atvē rs un pat piedā vā s glā zes. Tā tad ar alkoholu nebū s nekā du problē mu.
Pludmale
Izņ emts no aļ ģ ē m un salī dzinoš i tī rs. Dvieļ i ir mī ksti un nav izmazgā ti. Ir lietussargi nelielam cilvē ku skaitam, lai gan pati pludmale nav plaš a un daļ a no tā s atrodas koku ē nā
Bū tī bā š is ir kopsavilkums. Ja š ī ir pē dē jā brī ž a ekskursija un cena ir 300-400 dolā ri vienai personai ar lidojumu un transfē ru, brauciet pa jū ru š ajā lī cī , tas ir tā vē rts! Tā kā mē s ceļ ojā m paš i, nav vē rts rezervē t viesnī cu un maksā t par transfē ru!
Lai visiem jaukas brī vdienas



Virtuve, pludmale, istaba, teritorija, SPA, serviss - viss patika. Vienī gais mī nuss ir tas, ka brokastis nabadzī gas, tikai olas un pankū kas karstas, putra jā vā ra paš am. Tomē r varbū t tā pē c, ka tas ir salī dzinā jumā ar Ultra sistē mu.
Jū ra Bodrumā ir vē sa un "dzī va" - tā bija ne vairā k kā.23 grā di un viļ ņ i. Lielas vē tras nebija, bet tiem, kam patī k peldē ties mierī gā laikā , kū rorts nemaz nav piemē rots - vairā k nekā puse dienu bija vē jainas. Auksts nebija - aukstā kā diena bija +25, pā rē jā s dienā s +28 +29, bet gaidī ju nedaudz augstā ku temperatū ru.
Biju ekskursijā uz Daljanu - apskatī t jū ras bruņ urupuč us - izvē rtā s lieliska pastaiga, ļ oti iesaku. Ir vē rts apmeklē t arī Bodrumas cietoksni (lielā ko viduslaiku Vidusjū rā ) un Dzirnavu kalnu. Skaisti un interesanti. Pats devos uz cietoksni otrdien - š ajā dienā grupu ekskursijas nenotiek - biļ ete 20 liras un var visu dienu klī st, apskatot apkā rtni starp skaistā kajiem skatiem. Angļ u torņ a zā le pā rsteigs ikvienu.
Braucā m makš ķ erē t – neveiksmī gi, pazaudē ts laiks.
Viesnī cā , jā saka, krievvalodī go tū ristu tikpat kā nav - uz visu viesnī cu bija 3 numuriņ i, bez angļ u valodas nebū tu ī paš i labi. Viesnī cai ir iespē ja bez maksas piezvanī t savam gidam no reģ istratū ras.
Es domā ju, ka par viņ u naudu viesnī ca (un Tez, protams) lieliski noorganizē ja pā rē jo, par ko esmu viņ iem ļ oti pateicī gs.








