
Restorā ns - esam noguruš i, liekas, ka bija ko garš ī gu paē st, bet š ķ iet, ka nē . Ceptas olas bez sā ls, nesaprotama putra, zupas bija garš ī gas. Gaļ a ir tieš i tā da. Sieri no rī ta ir daž ā di, garš ī gi, pakhvala vakarā ir savā dā k garš ī gi. Viesmī ļ i piegā dā dzē rienus, maz cilvē ku runā krieviski un angliski, un tas ir slikti.
Ā trā s ē dinā š anas pie baseina nekas, lai jū s varē tu ē st.
Viņ i nedzē ra daudz alkohola, bet viss, ko viņ i dzē ra, bija labi (alus, vī ns).
Saldē jums ir garš ī gs.
Bija nomā kta, ka visi trauki bija notraipī ti, ņ em jebkuru š ķ ī vi, tie vienmē r ir netī ri it kā .
Istabas daž ā das, mums bija divas, viena liela, otrā maza (kā paveicā s) iedeva naudu pie ieejas. Istabā viss darbojā s, 8. dienā uzzinā ja, ka dod zobu pastu ar birsti))) mums iepriekš nebija nodroš inā ts. Tī rī š ana notiek vidē ji, dvieļ i tiek mainī ti katru dienu, un gulta ir apmē ram divas dienas vē lā k.
Ir ļ oti maz rampu, ar bē rniem bija grū ti ratu ziņ ā , viņ i sasniedza kā pnes un tur nolaida bē rnu rokā s un tad aiz ratiem, vā rdu sakot, rampas nav vispā r. Ir lifti, galvenais tā ds stulbs, tad iet š urpu turpu. Un tikai viens lifts, kas ved uz 1. stā vu, kur var iziet ā rā . Bet viņ š atradā s mū su istabas otrā pusē un vienkā rš i daudz staigā ja.
Animatori ir vā ji, viņ i neizjokoja)) Amfiteā trī skaļ ums vienkā rš i griež as pā ri, es nesaprotu tur nedzirdī go izrā des, vai kā ? Paturiet prā tā , ka bē rni sit spē cī gā k.
Nu vispā r ī sumā š ī s nav 5 zvaigznes, bet vidē ji 4. Remonts, trauki un personā ls klibo. arī baseina tī rī ba.
Lai visiem labi atpū ties, ja uz Turciju lidojat pirmo reizi, jums tur patiks. Un tā tad nē )



Ē diens var teikt daudzveidī gs, bet visur pievieno karija garš vielu ((, daudz zivju, vienu dienu nedē ļ ā bija lielas garneles. Ir bē rnu galds, bet tas neatš ķ iras no pieauguš ā , daudz garš vielas un sā li. Teritorija liela, skaista, lieli bruņ urupuč i, ē d ā bolus no rokā m)Jū ra kā lagū na-tirkī za, bet dubļ aina un netī ra, ieej lī dz ceļ iem un kā jas neredz.
Treš ajā dienā bē rns saslima ar enterovī rusu, Belekā viņ u ir daudz, aizgā ja pie ā rsta apdroš inā t, pē c mums atbrauca maš ī na un aizveda uz privā tklī niku - tur ir tik daudz mū su bē rnu tur kuriem ir Coxsackie vī russ, turklā t no daž ā dā m viesnī cā m. Viesnī ca ir vairā k orientē ta uz ģ imenes brī vdienā m, tajā ir maz jaunieš u. Ū dens baseinā tiek dezinficē ts ļ oti vienkā rš i, katru vakaru tiek atnestas milzī gas atš ķ aidī ta balinā tā ja balinā tā ja kannas un ielietas baseinā pa visu perimetru (š o viesnī cu nevienam neieteiktu, tā ir netī ra un jau sen ir vajadzī ga liela. kapitā lais remonts!



Pirmo reizi pamanī ju, ka kaut kas nav kā rtī bā , kad pē c istabas uzkopš anas es atradu savus zelta auskarus citā stū rī pie spoguļ a vannasistabā , paslē ptus (citā di nevaru nosaukt) aiz papī ra viesnī cas sludinā juma. . . un ilgi nevarē ju tos atrast, protams š ajā vietā , jo es tos tur neliku. .
Tad vī rs naktī aizmirsis telefonu pie baseina, kad apmeklē tā ju vairs nebija, strā dnieki telefonu paņ ē muš i un reģ istratū rā neatdeva.
Aizbraucot aizmirsā m istabā neatvē rtu pavisam jaunu viskija pudeli, kad nā kamajā dienā draugi ieradā s pē c tā s, viņ iem teica, ka neko neatrada. . .
Pirmo reizi ar tā du nelikumī bu saskaramies Turcijā , pat Ē ģ iptē normā lā s viesnī cā s visu atdod.
Pazuduš o lietu nedā vinā š ana tū ristiem nepavisam nav piecu zvaigž ņ u lī menis! !
Nopietns lū gums administrā cijai - rū pī gā k atlasiet darbiniekus un sarunā jieties par š iem brī ž iem vai maksā jiet viņ iem vairā k, jo viņ i ir tik trū cī gi.
Un ieliec vismaz kameras. .
Noteikti neatgriezī š os un nevienam neieteikš u.

A la carte restorā ni - neiesaku, jo ē dienkarte ir tā da pati kā ē damzā lē vakariņ ā m vai pusdienā m. Bā ros apkalpoja diezgan pieklā jī gi puiš i, ko es negaidī ju. Nedaudz kaitinoš i tirdzniecī bas pā rstā vji strā dā uz vietas.
Kopumā pā rē jais man patika.
Tikai vienu reizi garastā vokli sabojā ja fotogrā fs, veicot fotosesiju, un pē c tam piedā vā jot iegā dā ties visas jū su fotogrā fijas par 300 USD vai vismaz par 70–100 USD daž as izdrukā tas. Kad viņ i atteicā s, viņ š bija rupjš , kas bija ļ oti ļ oti nepatī kami. Viņ š ir krieviski runā još s, nevis turks, bet kaut kur no bijuš ajā m Savienī bas republikā m. Ja bū siet š ajā viesnī cā , neiesaku piekrist fotosesijai. Visiem tagad ir telefoni, kas ļ auj uzņ emt lieliskas bildes, tie atgā dinā s par labu atpū tu Turcijā un silto vasaru : )


Nelielas nepilnī bas ī sti neskaitā s. Ne visai apmierinā ta ar uzkopš anas kvalitā ti istabā s, vienmuļ u ē dienu, š ausmī giem augļ iem, arbū ziem un melonē m (nu tā kā manai gaumei).
No pozitī vajā m emocijā m - maģ iska jū ra ar smilš ainu pludmali, uz kuras mū su 10 dienā s bruņ urupuč i dē ja olas 3 reizes (tā s tika norobež otas, lai atpū tnieki nemidī tu). Kad jū ra bija ļ oti skarba (un jebkurā citā laikā ), mū su rī cī bā bija brī niš ķ ī gs relaksā cijas baseins, kurā bija cilvē ki no 16 gadu vecuma. Liels koplietoš anas baseins ar daž ā du animā ciju un mū ziku ikvienam, bē rnu baseins, ū dens slidkalniņ i. Vakaros izklaides programmas. Kopumā pā rē jais bija veiksmī gs)))
