
• apceļots 4 gadā atpakaļ
Reģ istrē jieties agrā k, nekā paredzē ts. Labvē lī gs. Animā cija tikai turku valodā . Blakus pludmale 1 min. Baseins ir tī rs. Pludmales dvieļ i netiek nodroš inā ti, tikai numuriņ am. Ē diens ļ oti labs, izvē le ir. Gaļ u katru dienu, zivis - reizi nedē ļ ā .
… Tomēr ▾
Reģ istrē jieties agrā k, nekā paredzē ts. Labvē lī gs. Animā cija tikai turku valodā . Blakus pludmale 1 min. Baseins ir tī rs. Pludmales dvieļ i netiek nodroš inā ti, tikai numuriņ am. Ē diens ļ oti labs, izvē le ir. Gaļ u katru dienu, zivis - reizi nedē ļ ā . Tu noteikti nebū si izsalcis. Nez kā pē c turkiem š ī viesnī ca patī k. Daudz no viņ iem ierodas brī vdienā s, bet ir poļ i un arā bi. Tī rī š ana jā pasū ta. Patī kams bonuss bija deva pie izrakstī š anā s, lai gan tā bija naktī . Kopumā jū s varat atpū sties, tomē r ar budž etu. Piekrastes skati - skaistums. Klusums no 23:00.
Patīk
Tev patīk
• 4
Rādīt citus komentārus …


• apceļots 8 gadiem atpakaļ
Labs trijatā , tī ra istaba ar visu nepiecieš amo: dvieļ i, fē ns, duš as ž eleja, š ampū ns, ziepes. Pirmā lī nija, jū ra un privā tā pludmale piecu lī dz seš u metru attā lumā no viesnī cas. Jū ra ir ļ oti tī ra.
… Tomēr ▾
Labs trijatā , tī ra istaba ar visu nepiecieš amo: dvieļ i, fē ns, duš as ž eleja, š ampū ns, ziepes. Pirmā lī nija, jū ra un privā tā pludmale piecu lī dz seš u metru attā lumā no viesnī cas. Jū ra ir ļ oti tī ra. No ē damistabas piecus metrus var redzē t jū ru, bija ļ oti jauki pavakariņ ot un skatī ties uz vakara jū ru. Ē diens bija svaigs un garš ī gs, lai gan bija viens atgadī jums: vienā dienā saindē jā s lī dz 10 tū ristiem (tos par sevi zinā jā m), bet saindē š anā s nebija grū ta, varbū t salā ti vai kā di sautē ti dā rzeņ i nebija svaigi. Tomē r saindē š anā s gadī jums labo iespaidu par svē tkiem nesabojā ja. Pudeļ u vī ns un alus bija garš ī gi, kā jau 3*. Iedeva ū deni pudelē s 0.5 litrus. , 1.5 litri, kas man ir ļ oti svarī gi. Viesnī ca maza, ar nelielu platī bu, ar jauks personā ls, vakarā reizē m bija ļ oti forš a programma. Bija 2017. gada septembra beigā s, diezgan silts, var peldē ties. Mikroautobuss pietur pie viesnī cas 10 minū š u laikā . jū s varat nokļ ū t Bodrumā . Iesaku viesnī cu.






Patīk
Tev patīk
• 3