
Pansija Mihlton Barcelona Tā tad, kruī zs ir beidzies, priekš ā.3 dienas Barselonā . Taksists mū s atveda uz viesnī cu. Rezervē ts kā vienmē r rezervā cijas laikā: http://www. booking. com/hotel/es/mihlton-barcelona. de.html? aid=202008; sid=9358ab7.
… Tomēr ▾
Pansija Mihlton Barcelona
Tā tad, kruī zs ir beidzies, priekš ā.3 dienas Barselonā . Taksists mū s atveda uz viesnī cu.
Rezervē ts kā vienmē r rezervā cijas laikā:
http://www. booking. com/hotel/es/mihlton-barcelona. de.html? aid=202008; sid=9358ab7...»
Sā kotnē ji rezervē tas 3 naktis par 297.00 eiro ar brokastī m un bezmaksas atcelš anu, citu iespē ju nav. Periodiski es novē roju š o viesnī cu, bet viss bija nemainī gs. Un tikai janvā ra vidū parā dī jā s vē l viens piedā vā jums: cena par 3 naktī m mū su randiņ os ar neatceļ amā m rezervā cijā m kļ uva 187.00 eiro. Tas bija nedē ļ u pirms kruī za. Padomā jot, domā jot, š ķ iet, ka ceļ ojumam ir jā notiek, rezervē ju š o viesnī cu vē lreiz, bet protams par pē dē jo, pievilcī gā ko cenu, un tad atcē lu pirmo rezervā ciju.
Uzrakstī ju viesnī cai vē stuli, ka mums bū s agra reģ istrē š anā s, un mē s vē lē tos numuru ar balkonu un skatu uz ielu. Saņ ē mu atbildi, ka mē ģ inā s izpildī t mū su vē lmes.
Viesnī cas atraš anā s vieta un apraksts
Manuprā t, ļ oti veiksmī gi, uz daž iem apskates objektiem var aiziet kā jā m, netā lu atrodas metro Diagonal, bet otrā ielas pusē ir arī cits metro, arī blakus, bet mē s to neizmantojā m. Netā lu atrodas arī autobusu pietura. Katalonijas laukums atrodas 15 minū š u pastaigas attā lumā . Š ajā ziņ ā ar visu bijā m apmierinā ti.
Viesnī ca ļ oti maza, kopā numuriņ i 7 vai 8, atrodas ļ oti vecas mā jas 2. stā vā . Taksists mū s aizveda lī dz mā jai ar numuru 231, no viesnī cas nekur nav ne miņ as, kā bija aprakstī ts atsauksmē s. Atsauksmes par rezervā ciju ir patiesas. Lielas stikla durvis, izejam pa tā m un atrodamies vecas mā jas priekš namā ar lielā m, platā m gaiš ā m kā pnē m. Nedaudz tā lā k aiz stikla sienas sē ž konsjerž s/sargs. Mē s jautā jā m, kur atrodas viesnī ca? "2. stā vā , bet tev ir koferi, labā k brauciet ar liftu, " skanē ja atbilde spā ņ u valodā . Mē s, protams, visu sapratā m, jo viņ š iznā ca no savas istabas un norā dī ja uz liftu. Lifts ir kaut kas!
Tas arī viss: priekš ē jo ieeju un sē tnieku, un liftu redzē ju tikai filmā s par veciem laikiem. Lifts viss ir redzams, it kā no ķ ē des tī kla. Paš ā liftā nav liela sola, vispirms aizveras pirmā s durvis, tad otrā s, tad nospiež am pogu un dodamies, viss ir tieš i kā filmā s. Otrajā stā vā ir 2 durvis, vienas no tā m ir mū su viesnī ca. Uz durvī m ir neliela zī me.
Viesnī cas ī paš nieks mū s sirsnī gi sveica. Runā jot par š o viesnī cu pē c rezervā cijas. com nav sliktas atsauksmes, un tas, ka saimnieks runā vā ciski, mums arī pluss, spā niski nemā kam. Mū su istaba nebija gatava, bet patiesī bā mums tā nebija vajadzī ga. "Tiklī dz telpa bū s gatava, tajā ienesī s lietas, jums nav par ko uztraukties, " mums teica. Piedā vā ja arī iedzert tē ju no ceļ a, bet mums nebija laika, un vē l jo vairā k, tikko bijā m brokastojuš i uz kuģ a.
Mē s tikmē r tā s/lietas vienkā rš i atstā jā m koridorā , netā lu no tā saucamā s recepcijas, kas sastā vē ja no vienas kumodes, un devā mies meklē t bastū ristu pieturu.
Mū su istaba
Diezgan liela istaba, 20 metri, varbū t vairā k, pat trī s, 1 gulta bija 2-istabu un 1 1-istabu. Pā rē jais viss kā parasti, bet mē beles pieskaņ otas mā jai, tā das paš as vecas. Kā jau gaidī ts, istabai ir balkons un ar skatu uz ielu, bet viņ i nekad nesē dē ja uz balkona, bija auksti un nebija laika. Durvis, man likā s, bija nevis plastmasas, bet koka, jo troksnis no ielas praktiski nebija apslā pē ts. Bet te nav par ko sū dzē ties, viņ a pati prasī ja istabu ar skatu uz ielu, un bija arī istabas ar skatu uz pagalmu, tur laikam bija kluss.
Istabā trū ka gaismas. Visā s naktslampā s spuldzes bija kā piena stikls, nebija pietiekami daudz spilgtuma.
Mē s, protams, tur nelasī jā m, bet elementā ri bija paskatī ties mū su nā kamā s dienas izdrukas, kur iet un kā iet, nebija ē rti, bija mazliet tumš s.
Istabā bija viesmī lī bas pudele minerā lū dens, un nā kamā bija par maksu, bet varē ja nopirkt un atnest savu. Nav TV, internets ir ā trs.
Istaba tika iztī rī ta, bet dvieļ i netika mainī ti, kaut kā dī vaini. Varbū t, protams, tas bija rakstī ts noteikumos, bet š oreiz es pat nepacentos ieskatī ties mapē.
Istabā ir apkure, bet manuprā t nestrā dā , akumulators visu laiku bija auksts. Ir gaisa kondicionieris, kas strā dā , lai sildī tu gaisu, tā pē c bija silts, bet nā cā s pastā vī gi ieslē gt un izslē gt, tas rada lielu troksni, jo ī paš i, ka tas atrodas tieš i pie gultas. Vakaros parasti "sildī jā mies", naktī izslē dzā m.
Ē kā ir augsti griesti, prasī ju, kas te bija agrā k?
Izrā dā s, ka viena ļ oti bagā ta ģ imene dzī voja kopā ar kalpiem, bet tagad š ī nav liela viesnī ca.
Serviss un brokastis
Nu, kā jau atzī mē ju, saimnieks ir ļ oti uzmanī gs un draudzī gs, lū dzā m, lai viņ š mums pasū ta taksi uz lidostu, bez problē mā m. Un tā pē c viņ š cenš as sazinā ties ar saviem viesiem, parasti brokastu laikā . Ierodoties viņ š sniedz informā ciju par pilsē tu utt.
Es pat nezinu, kā nosaukt to vietu, kur brokastojā m. Restorā ns, pā rā k skaļ š , vispiemē rotā kais ir vā rds virtuve vai ē damistaba...Tieš ā nozī mē to pat nevar nosaukt par virtuvi, jo nav ne parasto skapju, ne plī ts, ne izlietnes...Liela telpa, kas vienmē r ir atvē rta. Brokastī s visi produkti, kā jau ierasts, paš apkalpoš anā s, ļ oti garš ī gas svaigas maizī tes bija. Bezmaksas tē ja un augļ i visas dienas garumā . Ak, kā starp citu bija vakarā . Viņ i nā ca noguruš i, nosaluš i, pa ceļ am uz viesnī cu nopirka bulciņ as, un tē ja un augļ i vienmē r ir pieejami.
Ir arī kafija, bet pā rē jā laikā , izņ emot brokastis, par to bija jā maksā . Un visa pamatā ir uzticē š anā s, es dzē ru kafiju, noliku naudu blakus. Tā pat ar vī nu. Viņ š ielē ja sev sarkano/balto vī nu un blakus atstā ja naudu. Es nezinu, cik tas maksā , viņ i to neizmantoja, bet tē ja vakarā , jā , bija ļ oti gaidī ta. Mums tas bija neapš aubā ms viesnī cas pluss.
Brokastis sā kas vē lu, pulksten 9:00 no rī ta, bet, ja jums ir agra izbraukš ana / izbraukš ana no viesnī cas, jums ir jā brī dina un jū s tiksiet apkalpots, kad tas bū s nepiecieš ams.
Nu vispā r par viesnī cu un visu. Es tur neuzturē tos uz ilgu laiku, bet 2-3 naktis tas ir diezgan piemē rots.
Mans vī rs devā s uz seminā ru un nejauš i paņ ē ma lī dzi zibatmiņ as disku ar daž ā m Barselonas fotogrā fijā m, tieš i tajā laikā , kad es par to ievietoju atsauksmes. Nu un tagad ir "atnā cis" mans zibatmiņ as disks ar pā rē jā m fotogrā fijā m.
Guell pils.
Fasā di pilnī bā noņ emt nebija iespē jams, jo, tā pat kā Katalonijas mū zikas pils, tā atrodas uz š auras ielas. Es jau iegā ju vā rtos, bet tas neizdevā s. Un tad š ī s mā jas fasā de atš ķ irī bā no citiem Gaudi darinā jumiem ir vienkā rš ā ka, nav koš u krā su, gandrī z nav skulptū ru.
Arī no paš as pils, kā izrā dī jā s, fotogrā fiju nav ī paš i daudz, tagad esmu noņ ē mis pusi no tā s: daž reiz izplū duš u, daž reiz tumš u, daž reiz atspī d no logiem, un tad es joprojā m esmu speciā lists fotogrā fs no manis.
Nu, kā jū s zinā t, š ī pils tika uzcelta pē c Guela pasū tī juma, kurš vē lā k gandrī z pā rvē rta Gaudi par viņ a ģ imenes arhitektu. Veicinā ja visas viņ a radoš ā s idejas un neierobež oja savu ē ku budž etu.
"Guella pils bū vē š anas laikā Barselonā arī nebija ierobež oti lī dzekļ i. Ē kas projektē š anā viņ š izmantoja visdaž ā dā kos materiā lus, priekš roku dodot kvalitatī vā kajam un dā rgā kajam, piemē ram, marmoram.
Gaudi bija skaidrs, ka Gī ela galvenais motī vs bija pā rsteigt savus paziņ as ar greznī bu, un tā pē c viņ š izstrā dā ja neparastu projektu, kura arhitektū ra bija tik bagā ta satura un skaistuma, ka vā rds "pils" izrā dī jā s vispiemē rotā kais apraksts. par to. (no interneta)
Interjeri, kā jau atzī mē ju, praktiski nav mē belē ti, lai tū risti nenovē rstu uzmanī bu no arhitektū ras. Un oriģ inā lā s mē beles no pils pieder Eizebio Guela mantiniekiem.
Mā jas/pils aizmugurē jā fasā de ir vē rsta uz iekš pagalmu. Un pā rvietojamu plā kš ņ u rež ģ i, un koka ž alū zijas, kas bija izkā rtotas tā , lai neapmulsinā tu kaimiņ u klostera iemī tniekus, un rež ģ u nojume, to visu uzstā dī ja pats Gaudi.
Nobeigumā vē l daž as fotogrā fijas no kaktusu dā rza jeb kā to pareizi sauc: Mossen Costa un Llobera Jardins de Costa i Llobera dā rzi, kas nosaukti dzejnieka Mikela Kostas i Lloberas vā rdā.
"Jardins de Moss? n Costa i Llobera, atš ķ irī bā no citiem Spā nijas dā rziem, dominē eksotiski augi, š eit aug ne Spā nijas izcelsmes palmas, bet kaktusi un citi sukulenti ir ī paš s š ī parka lepnums - tur ir vairā k nekā.800 sugu. no tiem savā kti no visas pasaules, kas atvesti no Ā frikas, Amerikas, Austrā lijas sausajiem un tuksneš ainajiem reģ ioniem. Spā nijas siltajā un mitrajā auglī gajā klimatā š ie augi jū tas lieliski. Daž i no tiem ir vecā ki par 200 gadiem. Daž i sasniedz gigantisku izmē riem un ir pā rklā ti ar iespaidī giem ē rkš ķ iem, piemē ram, Echinocacti Grusonii, kas ir iemī tnieki Barselonu jokojot sauc par "vī ramā tes krē sliem" (no interneta)
Tas viss par kruī zu un Barselonu.
Tā tad, kruī zs ir beidzies, priekš ā.3 dienas Barselonā . Taksists mū s atveda uz viesnī cu.
Rezervē ts kā vienmē r rezervā cijas laikā:
http://www. booking. com/hotel/es/mihlton-barcelona. de.html? aid=202008; sid=9358ab7...»
Sā kotnē ji rezervē tas 3 naktis par 297.00 eiro ar brokastī m un bezmaksas atcelš anu, citu iespē ju nav. Periodiski es novē roju š o viesnī cu, bet viss bija nemainī gs. Un tikai janvā ra vidū parā dī jā s vē l viens piedā vā jums: cena par 3 naktī m mū su randiņ os ar neatceļ amā m rezervā cijā m kļ uva 187.00 eiro. Tas bija nedē ļ u pirms kruī za. Padomā jot, domā jot, š ķ iet, ka ceļ ojumam ir jā notiek, rezervē ju š o viesnī cu vē lreiz, bet protams par pē dē jo, pievilcī gā ko cenu, un tad atcē lu pirmo rezervā ciju.
Uzrakstī ju viesnī cai vē stuli, ka mums bū s agra reģ istrē š anā s, un mē s vē lē tos numuru ar balkonu un skatu uz ielu. Saņ ē mu atbildi, ka mē ģ inā s izpildī t mū su vē lmes.
Viesnī cas atraš anā s vieta un apraksts
Manuprā t, ļ oti veiksmī gi, uz daž iem apskates objektiem var aiziet kā jā m, netā lu atrodas metro Diagonal, bet otrā ielas pusē ir arī cits metro, arī blakus, bet mē s to neizmantojā m. Netā lu atrodas arī autobusu pietura. Katalonijas laukums atrodas 15 minū š u pastaigas attā lumā . Š ajā ziņ ā ar visu bijā m apmierinā ti.
Viesnī ca ļ oti maza, kopā numuriņ i 7 vai 8, atrodas ļ oti vecas mā jas 2. stā vā . Taksists mū s aizveda lī dz mā jai ar numuru 231, no viesnī cas nekur nav ne miņ as, kā bija aprakstī ts atsauksmē s. Atsauksmes par rezervā ciju ir patiesas. Lielas stikla durvis, izejam pa tā m un atrodamies vecas mā jas priekš namā ar lielā m, platā m gaiš ā m kā pnē m. Nedaudz tā lā k aiz stikla sienas sē ž konsjerž s/sargs. Mē s jautā jā m, kur atrodas viesnī ca? "2. stā vā , bet tev ir koferi, labā k brauciet ar liftu, " skanē ja atbilde spā ņ u valodā . Mē s, protams, visu sapratā m, jo viņ š iznā ca no savas istabas un norā dī ja uz liftu. Lifts ir kaut kas!
Tas arī viss: priekš ē jo ieeju un sē tnieku, un liftu redzē ju tikai filmā s par veciem laikiem. Lifts viss ir redzams, it kā no ķ ē des tī kla. Paš ā liftā nav liela sola, vispirms aizveras pirmā s durvis, tad otrā s, tad nospiež am pogu un dodamies, viss ir tieš i kā filmā s. Otrajā stā vā ir 2 durvis, vienas no tā m ir mū su viesnī ca. Uz durvī m ir neliela zī me.
Viesnī cas ī paš nieks mū s sirsnī gi sveica. Runā jot par š o viesnī cu pē c rezervā cijas. com nav sliktas atsauksmes, un tas, ka saimnieks runā vā ciski, mums arī pluss, spā niski nemā kam. Mū su istaba nebija gatava, bet patiesī bā mums tā nebija vajadzī ga. "Tiklī dz telpa bū s gatava, tajā ienesī s lietas, jums nav par ko uztraukties, " mums teica. Piedā vā ja arī iedzert tē ju no ceļ a, bet mums nebija laika, un vē l jo vairā k, tikko bijā m brokastojuš i uz kuģ a.
Mē s tikmē r tā s/lietas vienkā rš i atstā jā m koridorā , netā lu no tā saucamā s recepcijas, kas sastā vē ja no vienas kumodes, un devā mies meklē t bastū ristu pieturu.
Mū su istaba
Diezgan liela istaba, 20 metri, varbū t vairā k, pat trī s, 1 gulta bija 2-istabu un 1 1-istabu. Pā rē jais viss kā parasti, bet mē beles pieskaņ otas mā jai, tā das paš as vecas. Kā jau gaidī ts, istabai ir balkons un ar skatu uz ielu, bet viņ i nekad nesē dē ja uz balkona, bija auksti un nebija laika. Durvis, man likā s, bija nevis plastmasas, bet koka, jo troksnis no ielas praktiski nebija apslā pē ts. Bet te nav par ko sū dzē ties, viņ a pati prasī ja istabu ar skatu uz ielu, un bija arī istabas ar skatu uz pagalmu, tur laikam bija kluss.
Istabā trū ka gaismas. Visā s naktslampā s spuldzes bija kā piena stikls, nebija pietiekami daudz spilgtuma.
Mē s, protams, tur nelasī jā m, bet elementā ri bija paskatī ties mū su nā kamā s dienas izdrukas, kur iet un kā iet, nebija ē rti, bija mazliet tumš s.
Istabā bija viesmī lī bas pudele minerā lū dens, un nā kamā bija par maksu, bet varē ja nopirkt un atnest savu. Nav TV, internets ir ā trs.
Istaba tika iztī rī ta, bet dvieļ i netika mainī ti, kaut kā dī vaini. Varbū t, protams, tas bija rakstī ts noteikumos, bet š oreiz es pat nepacentos ieskatī ties mapē.
Istabā ir apkure, bet manuprā t nestrā dā , akumulators visu laiku bija auksts. Ir gaisa kondicionieris, kas strā dā , lai sildī tu gaisu, tā pē c bija silts, bet nā cā s pastā vī gi ieslē gt un izslē gt, tas rada lielu troksni, jo ī paš i, ka tas atrodas tieš i pie gultas. Vakaros parasti "sildī jā mies", naktī izslē dzā m.
Ē kā ir augsti griesti, prasī ju, kas te bija agrā k?
Izrā dā s, ka viena ļ oti bagā ta ģ imene dzī voja kopā ar kalpiem, bet tagad š ī nav liela viesnī ca.
Serviss un brokastis
Nu, kā jau atzī mē ju, saimnieks ir ļ oti uzmanī gs un draudzī gs, lū dzā m, lai viņ š mums pasū ta taksi uz lidostu, bez problē mā m. Un tā pē c viņ š cenš as sazinā ties ar saviem viesiem, parasti brokastu laikā . Ierodoties viņ š sniedz informā ciju par pilsē tu utt.
Es pat nezinu, kā nosaukt to vietu, kur brokastojā m. Restorā ns, pā rā k skaļ š , vispiemē rotā kais ir vā rds virtuve vai ē damistaba...Tieš ā nozī mē to pat nevar nosaukt par virtuvi, jo nav ne parasto skapju, ne plī ts, ne izlietnes...Liela telpa, kas vienmē r ir atvē rta. Brokastī s visi produkti, kā jau ierasts, paš apkalpoš anā s, ļ oti garš ī gas svaigas maizī tes bija. Bezmaksas tē ja un augļ i visas dienas garumā . Ak, kā starp citu bija vakarā . Viņ i nā ca noguruš i, nosaluš i, pa ceļ am uz viesnī cu nopirka bulciņ as, un tē ja un augļ i vienmē r ir pieejami.
Ir arī kafija, bet pā rē jā laikā , izņ emot brokastis, par to bija jā maksā . Un visa pamatā ir uzticē š anā s, es dzē ru kafiju, noliku naudu blakus. Tā pat ar vī nu. Viņ š ielē ja sev sarkano/balto vī nu un blakus atstā ja naudu. Es nezinu, cik tas maksā , viņ i to neizmantoja, bet tē ja vakarā , jā , bija ļ oti gaidī ta. Mums tas bija neapš aubā ms viesnī cas pluss.
Brokastis sā kas vē lu, pulksten 9:00 no rī ta, bet, ja jums ir agra izbraukš ana / izbraukš ana no viesnī cas, jums ir jā brī dina un jū s tiksiet apkalpots, kad tas bū s nepiecieš ams.
Nu vispā r par viesnī cu un visu. Es tur neuzturē tos uz ilgu laiku, bet 2-3 naktis tas ir diezgan piemē rots.
Mans vī rs devā s uz seminā ru un nejauš i paņ ē ma lī dzi zibatmiņ as disku ar daž ā m Barselonas fotogrā fijā m, tieš i tajā laikā , kad es par to ievietoju atsauksmes. Nu un tagad ir "atnā cis" mans zibatmiņ as disks ar pā rē jā m fotogrā fijā m.
Guell pils.
Fasā di pilnī bā noņ emt nebija iespē jams, jo, tā pat kā Katalonijas mū zikas pils, tā atrodas uz š auras ielas. Es jau iegā ju vā rtos, bet tas neizdevā s. Un tad š ī s mā jas fasā de atš ķ irī bā no citiem Gaudi darinā jumiem ir vienkā rš ā ka, nav koš u krā su, gandrī z nav skulptū ru.
Arī no paš as pils, kā izrā dī jā s, fotogrā fiju nav ī paš i daudz, tagad esmu noņ ē mis pusi no tā s: daž reiz izplū duš u, daž reiz tumš u, daž reiz atspī d no logiem, un tad es joprojā m esmu speciā lists fotogrā fs no manis.
Nu, kā jū s zinā t, š ī pils tika uzcelta pē c Guela pasū tī juma, kurš vē lā k gandrī z pā rvē rta Gaudi par viņ a ģ imenes arhitektu. Veicinā ja visas viņ a radoš ā s idejas un neierobež oja savu ē ku budž etu.
"Guella pils bū vē š anas laikā Barselonā arī nebija ierobež oti lī dzekļ i. Ē kas projektē š anā viņ š izmantoja visdaž ā dā kos materiā lus, priekš roku dodot kvalitatī vā kajam un dā rgā kajam, piemē ram, marmoram.
Gaudi bija skaidrs, ka Gī ela galvenais motī vs bija pā rsteigt savus paziņ as ar greznī bu, un tā pē c viņ š izstrā dā ja neparastu projektu, kura arhitektū ra bija tik bagā ta satura un skaistuma, ka vā rds "pils" izrā dī jā s vispiemē rotā kais apraksts. par to. (no interneta)
Interjeri, kā jau atzī mē ju, praktiski nav mē belē ti, lai tū risti nenovē rstu uzmanī bu no arhitektū ras. Un oriģ inā lā s mē beles no pils pieder Eizebio Guela mantiniekiem.
Mā jas/pils aizmugurē jā fasā de ir vē rsta uz iekš pagalmu. Un pā rvietojamu plā kš ņ u rež ģ i, un koka ž alū zijas, kas bija izkā rtotas tā , lai neapmulsinā tu kaimiņ u klostera iemī tniekus, un rež ģ u nojume, to visu uzstā dī ja pats Gaudi.
Nobeigumā vē l daž as fotogrā fijas no kaktusu dā rza jeb kā to pareizi sauc: Mossen Costa un Llobera Jardins de Costa i Llobera dā rzi, kas nosaukti dzejnieka Mikela Kostas i Lloberas vā rdā.
"Jardins de Moss? n Costa i Llobera, atš ķ irī bā no citiem Spā nijas dā rziem, dominē eksotiski augi, š eit aug ne Spā nijas izcelsmes palmas, bet kaktusi un citi sukulenti ir ī paš s š ī parka lepnums - tur ir vairā k nekā.800 sugu. no tiem savā kti no visas pasaules, kas atvesti no Ā frikas, Amerikas, Austrā lijas sausajiem un tuksneš ainajiem reģ ioniem. Spā nijas siltajā un mitrajā auglī gajā klimatā š ie augi jū tas lieliski. Daž i no tiem ir vecā ki par 200 gadiem. Daž i sasniedz gigantisku izmē riem un ir pā rklā ti ar iespaidī giem ē rkš ķ iem, piemē ram, Echinocacti Grusonii, kas ir iemī tnieki Barselonu jokojot sauc par "vī ramā tes krē sliem" (no interneta)
Tas viss par kruī zu un Barselonu.








Patīk
Tev patīk
• 5
Rādīt citus komentārus …
