Barton Park 3*– Atsauksmes

9
Novērtējums 7.410
№28 viesnīcas reitingā Alušta
8.7 Numurs
8.7 apkalpošana
8.5 Tīrība
8.0 Uzturs
8.2 Infrastruktūra
Viesnīca atrodas Aluštas austrumu daļā Melnās jūras piekrastē, blakus pilsētas parkam.Vairāk →
аватар Planeta777
 •  apceļots 10 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Mē s devā mies atpū sties uz maija brī vdienā m Krimā ar apskates ekskursiju. Viesnī ca netika izvē lē ta. Bet viņ i zinā ja, ka viņ š atrodas jū ras krastā ! Reģ istrē jā s ļ oti ā tri, lai gan bija agrā reģ istrā cija (apmē ram 10:00). … Tomēr ▾ Mē s devā mies atpū sties uz maija brī vdienā m Krimā ar apskates ekskursiju. Viesnī ca netika izvē lē ta. Bet viņ i zinā ja, ka viņ š atrodas jū ras krastā ! Reģ istrē jā s ļ oti ā tri, lai gan bija agrā reģ istrā cija (apmē ram 10:00). Istabas lielas, plaš as un gaiš as! Visiem numuriem ir balkoni ar skatu uz jū ru. Tiesa, pats skats nebija ī paš i iespaidī gs - piekraste bija nomē tā ta ar kaut kā dā m bū vē m un citiem lielizmē ra gruž iem. . . Viesnī ca ir lē ta un diezgan garš ī ga un apmierinoš a ē st. Brokastis – bufete. Gardas auzu pā rslas, olu kultenis, svaigi tomā ti, gurķ i, apelsī ni, banā ni, siers, vairā ku veidu desas, smalkmaizī tes. . . Izsalkuš i nebijā m! Viesnī cā ir neliels peldbaseins. Tiesa, ierodoties bija forš i un neviens tur nepeldē jā s. Personā ls ir draudzī gs un visi pieprasī jumi tiek izpildī ti operatī vi! Arī viesmī ļ i restorā nā laipni!
Номер
аватар horonskaya
 •  apceļots 11 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Ļ oti laba atraš anā s vieta, lai arī uz kalna, bet neko tā du, kas noslogotu pastaigai neatradī siet, viss ir ē rti! Skats no katra viesnī cas punkta ir brī niš ķ ī gs. Istabas ļ oti ē rtas, skaistas, viss ir, sā kot no š ampū na lī dz peldmē teļ iem. … Tomēr ▾ Ļ oti laba atraš anā s vieta, lai arī uz kalna, bet neko tā du, kas noslogotu pastaigai neatradī siet, viss ir ē rti! Skats no katra viesnī cas punkta ir brī niš ķ ī gs. Istabas ļ oti ē rtas, skaistas, viss ir, sā kot no š ampū na lī dz peldmē teļ iem. 50% veiksmes ir pludmale! Tā ir visskaistā kā un labā kā Aluš tas piekrastē , noteikti viena no labā kajā m Krimā ! ir viss pieauguš ajiem - vairā kas atpū tas zonas ar dī vā niem, ar galdiem un tikai sauļ oš anā s krē sliem - un ē naina zona, un saulains, ļ oti cienī gs bā rs. Bē rniem trī s lī meņ u labirints, rotaļ u laukums, animā cija no 10 rī tā lī dz vakaram, kopumā bē rni bū s 100% aizņ emti, un tas ir galvenais ģ imenes atpū tai ar bē rniem ! ! ! Pludmale ir ī rē ta no Porto Mare, labi saimnieki, kas rū pē jā s un nodroš inā ja piekļ uvi š ai pludmalei saviem atpū tniekiem. Iesaku!
Пляжная зона Это зона, прилежащая к бару одна из зон отдыха на пляже
аватар fladt1
 •  apceļots 12 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Viesnī ca ir jauna, tī ra un labi uzturē ta. Visi balkoni ar skatu uz jū ru. Pievienojos iepriekš ē jam apskatam par labu dzirdamī bu no blakus telpas, jo. arī atradā s tajā paš ā telpā . Personā ls draudzī gs, ē diens garš ī gs. … Tomēr ▾ Viesnī ca ir jauna, tī ra un labi uzturē ta. Visi balkoni ar skatu uz jū ru. Pievienojos iepriekš ē jam apskatam par labu dzirdamī bu no blakus telpas, jo. arī atradā s tajā paš ā telpā . Personā ls draudzī gs, ē diens garš ī gs. No mī nusiem: 1. no balkona bija redzama jū ra, bet arī betona celtniecī bas bloki tajā . 2. brokastī m ē dienu klā sts neliels. 3. Viesnī cas teritorija ir maza. 4. nolaiš anā s ū denī .
5. Un pats galvenais. Veicot rezervā ciju, administratore Evgenia atsū tī ja rē ķ inu par 1 uzturē š anā s dienu. Mē s par to samaksā jā m un devā mies drosmī gi. Ierodoties uzreiz no kartes samaksā ja par visā m turpmā kajā m uzturē š anā s dienā m, bet pē c 2 stundā m mums dzimtenē bija avā rija un par to ziņ ojā m administratorei, brī dinot, ka izvā camies. Prasī ja atdot ar karti samaksā to naudu. Jo Bija svē tdiena, nedē ļ as nogales administratore nevarē ja atrisinā t š o jautā jumu un piedā vā ja pagaidī t lī dz rī tdienai. Nā kamajā dienā visas nianses tika pā rrunā tas ar vecā ko administratoru Jevgē ņ iju, viņ i solī ja naudu atdot. 3 nedē ļ as bija vē traina saziņ a ar viesnī cas grā matvedi, kurā izrā dī jā s, ka pē c direktora norā dī juma nauda mums tiks atgriezta mī nus 10%. Patiesī bā tas notika tā . Man nekad neizdevā s runā t ar direktoru, godī gi zvanī ju 3 reizes un neatradu viņ u vietā . Viesnī cas mā jaslapā es neredzē ju informā ciju par 10% atskaitī jumu par rezervā cijas atcelš anu, un vē l jo vairā k nebija lī guma. Samaksā ja vienu dienu, kad mē s dzī vojā m, vairā k dienu ne. Kam tie 10% paredzē ti? Mē s vispā r neko nevarē jā m samaksā t reģ istrā cijas laikā , dienā , par kuru jau esam samaksā juš i. Nedz direktors, nedz administrators nevē lē jā s juridiski pamatot š ā das aizturē š anas iemeslu. Tā ir tā da necieņ a pret klientiem. Cienī jamie viesnī cu vadī tā ji, Aluš tā ir milzī ga konkurence! Jums ir jā piesaista klienti! Jū s ne tikai esat pazaudē juš i vecā s, bet es domā ju, ka ar š ā du attieksmi jū s iegū sit maz jaunu! P. S. un sā kumā domā ju, ka pē c pā ris nedē ļ ā m pē c problē mu atrisinā š anas atgriezī š os Bā rtonparkā atvaļ inā jumā . Rezultā tā es devos uz savu iecienī to pansionā tu "More". Tur un attieksme visaugstā kajā lī menī , serviss un kvalitā te!
аватар Viktoria1000
 •  apceļots 12 gadiem atpakaļ
Novērtējums 5.0
Pagā juš ajā vasarā mē ģ inā jā m atpū sties kopā ar ģ imeni, bet tas neizdevā s. Mē s izvē lē jā mies ilgu laiku, rezervē jā m un maksā jā m 990 UAH dienā . Pa tā lruni mū s pā rliecinā ja, ka bufetes tipa brokastī s ir plaš s ē dienu, dā rzeņ u un augļ u klā sts, un kompleksā s pusdienas un vakariņ as ir ļ oti daž ā das par 80 UAH. … Tomēr ▾ Pagā juš ajā vasarā mē ģ inā jā m atpū sties kopā ar ģ imeni, bet tas neizdevā s. Mē s izvē lē jā mies ilgu laiku, rezervē jā m un maksā jā m 990 UAH dienā . Pa tā lruni mū s pā rliecinā ja, ka bufetes tipa brokastī s ir plaš s ē dienu, dā rzeņ u un augļ u klā sts, un kompleksā s pusdienas un vakariņ as ir ļ oti daž ā das par 80 UAH. vienai personai Ceļ ojā m ar 2 gadus vecu bē rnu, tā pē c uztura jautā jums mani ļ oti satrauca, jo netaisī jos pabarot ģ imeni piekrastes "ē dnī cā s". Kā man likā s, uzticamā k bija pusdienot "cienī jamas" viesnī cas restorā nā , bet patiesī bā tā nemaz nebija. Pavā ri nemaz nebija profesionā li. Ierodoties lū dzā m apskatī t visas dienas ē dienkarti, izrā dī jā s, ka brokastī s bija olu kultenis ar sagrieztu desu un kompotu, bet pusdienas un vakariņ as bija vē l sliktā kas. . . Vai nu siļ ķ e ar majonē zi, vai buljons ar olu !! ! ! Kad prasī jā m ē dienkarti rī tdienai, mums atbildē ja, ka š efpavā ri nav noskaņ ojuš ies un vispā r vē l neko nav izdomā juš i!! ! ! Nu oooooochen pieklā jī gi ar viesiem! Rezultā tā nolē mā m pā rcelties uz citu viesnī cu, administratore "iestā jā s mū su amatā " un apliecinā ja, ka naudu par dienu mums atdos, ja uzrakstī sim direktorei adresē tu iesniegumu. (mē s netikā m istabā ). Pē c divu izziņ u uzrakstī š anas ar detalizē tu aprakstu un zvanu mē neš a laikā , nauda mums netika atgriezta !!! ! ! Viņ i laikam domā ja, ka viņ u "pottage" ir ē diens viesnī cas restorā nam))))) Atstā j pie sevis, "Burton" uz aktī vā s ogles!!!!! ! ! Vispā r administrā cija "apsaldē jusi" !! ! !
аватар CallCenter
 •  apceļots 12 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Viesnī ca ir pā rsteidzoš a: tī ra, skaista, mē beles visas jaunas, gultas veļ a sniegbalta - maina bez atgā dinā juma pē c 3 dienā m. Istabā ir viss nepiecieš amais. Teritorija ir tī ra un labi kopta. Viesnī ca atrodas ļ oti labā vietā : uz balkona var pat pastaigā ties kailā (dzī vojā m 4. … Tomēr ▾ Viesnī ca ir pā rsteidzoš a: tī ra, skaista, mē beles visas jaunas, gultas veļ a sniegbalta - maina bez atgā dinā juma pē c 3 dienā m. Istabā ir viss nepiecieš amais. Teritorija ir tī ra un labi kopta. Viesnī ca atrodas ļ oti labā vietā : uz balkona var pat pastaigā ties kailā (dzī vojā m 4. stā vā ). Skats no balkona ir pā rsteidzoš s. 5 minū š u gā jienā skaists parks, krastmala. Vienmē r kluss un mierī gs. Neticiet sliktajā m atsauksmē m!! ! ! Ja kā dreiz nonā ksim Aluš tā - tad tikai š ī viesnī ca. Viņ š ir labā kais Krimā .
аватар lukina6
 •  apceļots 12 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Mē s tagad atpū š amies viesnī cā . Viss ir tī rs, ē rts un ļ oti jauki. Numuri ir lieliski - plaš i un ir viss nepiecieš amais. Gultas veļ a un dvieļ i tiek mainī ti ik pē c 3 dienā m, uzkopš ana tiek veikta katru dienu. Brokastis ir daudzveidī gas. … Tomēr ▾ Mē s tagad atpū š amies viesnī cā . Viss ir tī rs, ē rts un ļ oti jauki. Numuri ir lieliski - plaš i un ir viss nepiecieš amais. Gultas veļ a un dvieļ i tiek mainī ti ik pē c 3 dienā m, uzkopš ana tiek veikta katru dienu. Brokastis ir daudzveidī gas. Baseins ir forš s. Teritorija sakopta. Viesnī ca ar skatu uz jū ru no visiem balkoniem. Vakarā un naktī ir kluss un mierī gs. 10 minū tē s promenā de ar kafejnī cā m un restorā niem. Viens neliels mī nuss - pludmalē ir neē rta nolaiš anā s lī dz ū denim. Ja kā dreiz nonā ksim Aluš tā , tad tikai š ī viesnī ca
аватар Valeriya6
 •  apceļots 13 gadiem atpakaļ
Novērtējums 5.0
Ī sumā par iespaidiem: viesnī ca tieš ā m jauna, tī ra, sakopta teritorija, skaists baseins, ziedi, draudzī gs personā ls, satriecoš s skats uz jū ru, kalniem un Aluš u no jebkura punkta (gan no istabiņ as, gan no atpū tas zonas pie viesnī cas). … Tomēr ▾ Ī sumā par iespaidiem: viesnī ca tieš ā m jauna, tī ra, sakopta teritorija, skaists baseins, ziedi, draudzī gs personā ls, satriecoš s skats uz jū ru, kalniem un Aluš u no jebkura punkta (gan no istabiņ as, gan no atpū tas zonas pie viesnī cas). baseins). Istabas ir kā rtī gas, ir neliels ledusskapis, bet nav tē jkannas, trauku un galda piederumu. Kondicionieris ir, bet tik vā jš , ka nepietiek, istabā ir nedaudz karsts, balkons glā bj. Man nepatika brokastis, laiks no 8.00 lī dz 9.30, sortiments, kurā ir maltas olas ar zivju pildī jumu, atklā ti sakot, amatierim, sagriezts siers un desiņ as, sviests, griķ i un rullī tis, kuru sastā vu mē s nesaprata. Trū kst jē dziena bekons, desiņ as, vā rī tas olas, olu kultenis un dā rzeņ i. Nebija arī augļ u. No dzē rieniem: sulas, kafijas un tē jas maisiņ i. Š ā da lī meņ a viesnī cai, kuras cena ir aptuveni 600 UAH vienai personai dienā , vajadzē tu bū t ar pienā cī gu ē dienu sortimentu un kvalitā ti, tas ir vē rts pievē rst uzmanī bu. Pludmale: atrodas tā lu no viesnī cas, kopumā skats uz pludmalē m bija nedaudz apmulsis, tā s vienkā rš i neeksistē . Tie ir vai nu milzī gi akmeņ i, vai mazas pludmales, kurā s atpū tnieku blī vums pā rsniedz to lielumu. . Krastmala: ejiet 10 minū tes lejup pa tiltu garā m viesnī cai Demerdž i. Ir daudz iestā ž u katrai gaumei, dzī vā mū zika, izklaides bē rniem un pusaudž iem, kopumā man patika, vakara dzī ve rit pilnā sparā . Saskaņ ā ar administrā cijas priekš likumu varē tu bū t lietderī gi izveidot savu pludmali tieš i viesnī cas priekš ā . Iespaidi: pā rē jais bija veiksmī gs, apkā rtē jais skaistums dod enerģ iju, un jū s vienkā rš i nepievē rš at uzmanī bu daž ā m sī kumiem. Paldies Barton Park par viesmī lī bu, vē lam veiksmi, attī stī bu un labklā jī bu!
аватар stolbeczov
 •  apceļots 13 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Jū lija sā kumā atpū tā mies. Man ļ oti patika. Tī rs, ē rts, kluss. Ikdienas uzkopš ana un draudzī gs, pieklā jī gs personā ls. Pavā rs restorā nā ir tikai brī nums! Ē dieni garš ī gi un skaisti pasniegti. Vienī gais mī nuss ir pludmale, bet devā mies uz vairā k tuvē jā m un aprī kotā m pludmalē m, kā arī izmantojā m baseinu. … Tomēr ▾ Jū lija sā kumā atpū tā mies. Man ļ oti patika. Tī rs, ē rts, kluss. Ikdienas uzkopš ana un draudzī gs, pieklā jī gs personā ls. Pavā rs restorā nā ir tikai brī nums! Ē dieni garš ī gi un skaisti pasniegti. Vienī gais mī nuss ir pludmale, bet devā mies uz vairā k tuvē jā m un aprī kotā m pludmalē m, kā arī izmantojā m baseinu. Baseins noteikti labs, nekā du sū dzī bu. Un skats no balkona – jū ra, kalni un visa Aluš ta – diezin vai neatstā s vienaldzī gu. Ja viesnī cas administrā cija izlems jautā jumu ar pludmali, tad nā kamgad tikai Bā rtonparkā! ! !
аватар slivshin
 •  apceļots 13 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Jū nijā mans vī rs mums rezervē ja istabu š ajā viesnī cā . Pirms tam parasti atpū tā mies ā rzemē s, Turcijā , Ē ģ iptē . Š ogad tas izrā dī jā s ekonomisks veids, lai gan cenas nav gluž i ekonomiskas. Kā izrā dī jā s, viesnī ca ir vienkā rš i super, bijā m vieni no pirmajiem atpū tniekiem š ogad, jo tā tikko atvē rā s pavasarī ! Viss ir super, pludmale tī ra un kopta, meitenes personā lā kā meitenes, protams sanā k. … Tomēr ▾ Jū nijā mans vī rs mums rezervē ja istabu š ajā viesnī cā . Pirms tam parasti atpū tā mies ā rzemē s, Turcijā , Ē ģ iptē . Š ogad tas izrā dī jā s ekonomisks veids, lai gan cenas nav gluž i ekonomiskas.
Kā izrā dī jā s, viesnī ca ir vienkā rš i super, bijā m vieni no pirmajiem atpū tniekiem š ogad, jo tā tikko atvē rā s pavasarī ! Viss ir super, pludmale tī ra un kopta, meitenes personā lā kā meitenes, protams sanā k. . . bet kopumā viss kā rtī bā . Atpū tos ar bē rnu, patika, ļ oti ē rti iziet ar ratiem un uzreiz krastmala


iemiesojums pashanin.dima
Lūdzu, uzrakstiet konkrētāk par pludmali no savas viesnīcas? vai tas ir svarīgs faktors atpūtai, dodoties uz jūru? kāds ir attālums no viesnīcas līdz jūrai? un otrā ieeja pludmalē ir tikai jūsu viesnīcas apmeklētājiem? vai kurš vēlas?paldies jau iepriekš
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
VIESNĪCU EKSPERTI
Līdzīgas viesnīcas
Atrakcijas
Aluštas akvārijs
Novērtējums 9.2
Krima, Alušta
Izklaide
Delfinārija akvarelis
Novērtējums 9.7
Krima, Alušta
Daba, Izklaide
marmora ala
Novērtējums 10.0
Krima, Alušta
Daba

Отель расположен в восточной части г.Алушты на берегу Черного моря, рядом с городским парком.

Viesnīcā
  • restorāns
  • kafejnīca/bārs
  • atklāts baseins
  • konferenču zāle/banketu zāle
  • autostāvvieta
  • veļas mazgāšana
Bērniem
  • bērnu klubs
Izklaide un sports
  • sauna/vanna/hammam
  • sporta zāle
  • svētku organizēšanas pakalpojums
Telpu apraksts

35 стандартных двухместных номеров, 15 полулюксов, 4 люкса, 1 апартамент.

Istabās

Мини-бар, сейф, телевизор, балкон с видом на море, ванна, фен, набор мини-парфюмерии, халаты, тапочки.

Adrese г. Алушта, ул. Перекопская 4-А
FAQ
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам. . Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал. Служба организации торжеств поможет изысканно отпраздновать годовщину свадьбы, день рождение или любой другой праздник.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб.