First Central Hotel Suites 4*– Atsauksmes

AAEDubaija
23
Novērtējums 7.910
№18 viesnīcas reitingā Dubaija
8.2 Numurs
7.4 apkalpošana
7.9 Tīrība
6.8 Uzturs
7.3 Infrastruktūra
First Central Hotel Suites ir eleganta dzīvokļu viesnīca, kas atrodas Al Barsha rajonā, netālu no tirdzniecības centra Emirates. Turklāt īsa brauciena attālumā atrodas pilsētas galvenie biznesa un tūrisma objekti, tostarp Burj Khalifa, Dubai Media City, Mall of Emirates, Jumeirah Beach Residence, Dubai Marina, kā arī golfa klubi Montgomerie un Emirates. Piemērots uzņēmējiem vai ceļotājiem, kas iepazīst Dubaiju.Vairāk →
аватар Sacha-
 •  apceļots 3 gadā atpakaļ
Novērtējums 10.0
Lieliska viesnī ca savai klasei. Metro atrodas 600 metru attā lumā no viesnī cas. Dubaijas jahtu piestā tne un pludmale atrodas 3 metro pieturu attā lumā . Viņ i brauc ar autobusiem no viesnī cas uz pludmali, bet sā k pā rvadā t tikai no pulksten 10. … Tomēr ▾ Lieliska viesnī ca savai klasei. Metro atrodas 600 metru attā lumā no viesnī cas. Dubaijas jahtu piestā tne un pludmale atrodas 3 metro pieturu attā lumā . Viņ i brauc ar autobusiem no viesnī cas uz pludmali, bet sā k pā rvadā t tikai no pulksten 10. Mē s ar tiem nekad neesam braukuš i. Brokastis sā kas 6.30. Brokastis ir diezgan labas, bet vienmuļ as. Blakus viesnī cai 100 metri ir labi veikali. Telpā ir plī ts ar nepiecieš amo piederumu komplektu. Indijas restorā nos varat ē st par zemu budž etu, tie atrodas š ajā rajonā . Istaba tika tī rī ta katru dienu. Uz jumta ir peldbaseins un trenaž ieru zā le. Personā ls ir lielisks, bet runā tikai angliski. Jā , un pie viesnī cas ir moš eja 5.13 katru rī tu aicinā jums uz lū gš anu.
аватар
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Ierodoties bijā m iekā rtojuš ies, istabā bija viss nepiecieš amais no fē na lī dz vannas piederumiem, ja kaut kas pietrū ka, varat jautā t reģ istratū rā . Angļ u valodā runā još s personā ls ar krievu valodu ir nedaudz problemā tisks. … Tomēr ▾ Ierodoties bijā m iekā rtojuš ies, istabā bija viss nepiecieš amais no fē na lī dz vannas piederumiem, ja kaut kas pietrū ka, varat jautā t reģ istratū rā . Angļ u valodā runā još s personā ls ar krievu valodu ir nedaudz problemā tisks. Cenā bija iekļ autas tikai brokastis. Tā pē c jū s varat droš i iegā dā ties produktus tirgū un gatavot virtuvē , kas atrodas istabā . Par cenu viss bija lieliski.
аватар Mrs_Tsymbal
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Š ī viesnī ca ir ē rta, tas ir dzī voklis, ir virtuve, jū s varat gatavot. Viesnī ca ļ oti laba, tī ra, personā ls draudzī gs, par viesnī cu nav jautā jumu. Brokastis bija iekļ autas tū rē , man pietika daudzveidī bas: pā rtikas pietika gan gaļ as ē dā jiem, gan veģ etā rieš iem. … Tomēr ▾ Š ī viesnī ca ir ē rta, tas ir dzī voklis, ir virtuve, jū s varat gatavot. Viesnī ca ļ oti laba, tī ra, personā ls draudzī gs, par viesnī cu nav jautā jumu. Brokastis bija iekļ autas tū rē , man pietika daudzveidī bas: pā rtikas pietika gan gaļ as ē dā jiem, gan veģ etā rieš iem. Tika organizē ts transfē rs uz pludmali, manuprā t, tas bija pat vairā kas reizes dienā , veda uz daž ā dā m pludmalē m. Uz pilsē tas pludmali vairā kas reizes devā mies paš i, ceļ š mums aizņ ē ma kā das 40 minū tes kā jā m. Š ī ir pilsē tas viesnī ca, nav lielas teritorijas, apzaļ umoš ana, baseins bija augš ē jā stā vā , plus bija arī trenaž ieru zā le, atseviš ķ a vī rieš u un sievieš u pirts.
аватар uav0es3d
Laba pilsē tas viesnī ca, laba atraš anā s vieta netā lu no metro un pā ris veikaliem, blakus ir kafejnī cas un restorā ni. Nav jau kur citur braukt, tikai Internet City metro no kura var doties uz Burj Khalifa, Dubai Mall, Emirate Mall vai Jayra pusi, kā arī pretē jā virzienā uz Dubai Marina. … Tomēr ▾ Laba pilsē tas viesnī ca, laba atraš anā s vieta netā lu no metro un pā ris veikaliem, blakus ir kafejnī cas un restorā ni. Nav jau kur citur braukt, tikai Internet City metro no kura var doties uz Burj Khalifa, Dubai Mall, Emirate Mall vai Jayra pusi, kā arī pretē jā virzienā uz Dubai Marina. Marinas pludmale atrodas 8 km attā lumā , no viesnī cas kursē transporta pakalpojumi, un tie ir jā rezervē iepriekš . Jumairah pludmale atrodas 10 km attā lumā , kursē arī transporta pakalpojumi.

No plusiem:
1) Viesnī cas gide Svetlana (AneksTour) - tas ir pirmais milzī gais pluss! Viņ a palī dzē ja ar reģ istrā ciju, jo viņ i negribē ja reģ istrē ties, visas telpas bija aizņ emtas, viņ a daudz palī dzē ja, visu pareizi izskaidroja!
2) Istabas tī ras, plaš as, iekā rtotas austrumnieciskā stilā , uzkoptas katru dienu, mainī ti dvieļ i + aksesuā ri.
3) Virtuve ir istabā , ir viss nepiecieš amais virtuvē (š ķ ī vji, krū zes, mikroviļ ņ u krā sns)
4) Virtuve restorā nā ir lieliska, lai arī vienmuļ a, bet var nodzī vot nedē ļ u, paņ ē ma brokastis + vakariņ as (daž kā rt nomainī ja uz pusdienā m). Ē dienu pietika.
5) Netā lu no Metro Internet City, gā jiens 15 min.
6) F-mart lielveikals un Carrefour veikali, F-mart ir lē tā ks, Carrefour ir lielā ks
7) wi-fi visā viesnī cā , arī numurā - Bezmaksas!

Mī nusi:
1) Check-in, nevarē ja reģ istrē ties lī dz 15:00, neko ī sti nevarē ja paskaidrot, pē c reģ istrē š anā s nevarē ja viņ us nopratinā t, lai mē s varē tu pacelt koferus, gaidī ja vē l stundu, kamē r viņ š nolaidā s un uzstā jī gi jautā ja vē lreiz. Vispā r personā ls ir kā miegainas muš as, neko nevajag (zvanu puikas un reģ istratū rā ), š eit apkopē jas, viesmī ļ i un remontē tā ji ir diezgan atsaucī gi un draudzī gi.
2) Rinda uz brokastī m ir viegla. var nostā vē t 20 minū tes, vietu nepietiek
3) Lifti arī bē dī gi, 4 lifti nepā rtraukti noslogoti, diezgan grū ti sazvanī t, it ī paš i no rī ta.
аватар mix02
 •  apceļots 8 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Lieliska 4* viesnī ca. Tī ri, ā tri, omulī gi, garš ī gi, visur Wi-Fi (istaba atradā s 26. stā vā ). dvieļ i mainī ti katru dienu, ū dens, tē ja par brī vu. ž eleja, ziepes, losjons, š ampū ns atnesa katru dienu. Desmit minū š u gā jiens lī dz metro, labs lielveikals ir piecu minū š u gā jiena attā lumā . … Tomēr ▾ Lieliska 4* viesnī ca. Tī ri, ā tri, omulī gi, garš ī gi, visur Wi-Fi (istaba atradā s 26. stā vā ). dvieļ i mainī ti katru dienu, ū dens, tē ja par brī vu. ž eleja, ziepes, losjons, š ampū ns atnesa katru dienu. Desmit minū š u gā jiens lī dz metro, labs lielveikals ir piecu minū š u gā jiena attā lumā . fotogrā fijas ir patiesas. ES iesaku. Viesnī cai ir autobuss, kas katru dienu bez maksas kursē uz Dubaijas Marinas pludmali un noteiktā s dienā s uz Dubaijas tirdzniecī bas centru
аватар Natapri
 •  apceļots 8 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Jauna viesnī ca austrumu stilā , netā lu no metro, veikala. Jumta baseins, bet mazs. Arī sporta zā le ir maza. Ē rti numuriņ i, tī rs, virtuve aprī kota, ja vajag, uzreiz atved. Internets ir labs. … Tomēr ▾ Jauna viesnī ca austrumu stilā , netā lu no metro, veikala. Jumta baseins, bet mazs. Arī sporta zā le ir maza. Ē rti numuriņ i, tī rs, virtuve aprī kota, ja vajag, uzreiz atved. Internets ir labs.
аватар .Alenka.
 •  apceļots 11 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Tikko vakar atgriezos no atvaļ inā juma! Atpū tā s ar vī ru no 5.04 - 12.04. 14. Vē los tikai padalī ties ar informā ciju ar tiem, kas dodas uz Auris First Central viesnī cu. Viesnī cai ir ļ oti laba atraš anā s vieta. Tas atrodas Dubaijas interneta pilsē tas jaunajā rajonā . … Tomēr ▾ Tikko vakar atgriezos no atvaļ inā juma! Atpū tā s ar vī ru no 5.04 - 12.04. 14. Vē los tikai padalī ties ar informā ciju ar tiem, kas dodas uz Auris First Central viesnī cu.
Viesnī cai ir ļ oti laba atraš anā s vieta. Tas atrodas Dubaijas interneta pilsē tas jaunajā rajonā . 5 minū š u gā jiens lī dz metro. Uzreiz jā saka, ka metro ir tikai divas lī nijas - sarkanā un zaļ ā . Tā tad, Internet City ir sarkanā lī nija, stacijas numurs 34. Tajā paš ā lī nijā stacija Nr. 32 Mall of the Emirates (lielais iepirkš anā s centrs), stacija Nr. 25 Dubai Mall (pasaulē lielā kais iepirkš anā s centrs + pasaulē lielā kais konfekš u veikals + akvā rijs).
Katru dienu tiek nodroš inā ti bezmaksas transporta pakalpojumi no viesnī cas uz pludmali. Dienai jā piesakā s. Pludmale saucas Jumeirah beach (pludmale ir maksas - 5 dirhami no personas ieeja, par papildus samaksu var ņ emt arī lietussargu un klā ja krē slu). Treš diena un svē tdiena ir sievieš u diena. Tā pē c transfē rs no viesnī cas jū s aizvedī s uz citu pludmali, kas atrodas netā lu no viesnī cas Burj Al Arab. Tā nav aprī kota, un mē s tur nebijā m. Mums visvairā k patika Hiltones pludmale. Tas nav aprī kots, bet nopirkā m lietussargu no lielveikala + mums bija 2 dvieļ i. Š ī pludmale ir lieliska! Ū dens ir balts-zils-tirkī zs un nav ļ oti daudz cilvē ku. No viesnī cas lī dz š ai pludmalei nokļ uvā m ar taksi (var arī braukt ar metro – Dubai Marina). Taksometrs vienā virzienā maksā apmē ram 20 dirhamus.
Tā lā k. Kas attiecas uz paš u viesnī cu. Ierodoties prasī jā m augstā ku stā vu - mums iedeva 15. Mū su numuriņ š bija 1504. No logiem paveras skats uz viesnī cas ieeju (logi netiek vaļ ā ). Telpā ir visi nepiecieš amie vannas piederumi, vates paliktņ i/nū jiņ as, skuvekļ i, matu ķ emmes. Tas viss tiek atjauninā ts katru dienu. Tē ja/kafija, cukurs, krē jums, 2 pudeles ū dens pa 0.5 katra - arī tiek atjauninā ta katru dienu. Peldmē teļ u un č ī bu nebija, bet vī rs piezvanī ja uz reģ istratū ru un mū s atveda bez maksas! Arī seifs numurā ir bez maksas. Gulta ir tī ra. Tī rī ts labi un katru dienu! Periodiski tika mainī ti dvieļ i, brī ž iem sanā ca kaut kā di melni traipi, bet jā prasa un uzreiz nomainī s. Istabā ir virtuvī te, mikroviļ ņ u krā sns, plī ts, visi nepiecieš amie trauki, ledusskapis. Pā ris reizes tika atmagnetizē ta ieejas karte, nā cā s iet lejā uz reģ istratū ru..... Bet kopumā viss civilizē ti un cienī gi. Personā ls ir draudzī gs, lielā kā daļ a runā angliski.
Brokastis viesnī cā ir vienmuļ as un ne tik labas kā Turcijā )). Bet jū s varat ē st.
Netā lu no viesnī cas atrodas divi lielveikali - liels un mazs, ir nelielas kafejnī cas, kur var paē st, iedzert tē ju un uzpī pē t ū denspī pi.
Wi-fi tikai vestibilā , bet mums tā nebija problē ma, jo. atvaļ inā jumā principā nav interneta un TV!
Viesnī cas 30. stā vā atrodas peldbaseins un trenaž ieru zā le (bez maksas). Ir arī viens no brokastu restorā niem (otrais restorā ns pirmajā stā vā ) un spa.
Tomē r. Ierodoties, no mums tika iekasē ts 100 dirhamu depozī ts. Izbraukš anas dienā atdeva tikai 30. Bijā m pā rsteigti un teica, ka tagad ir iznā cis likums, saskaņ ā ar kuru tū ristiem par istabu jā maksā.10 dirhami dienā ! . Kā š is.
Vispā r krā j naudu, fotoaparā tus un ē rtus apavus un dodies ceļ ā ! Ja jums ir kā di jautā jumi, es ar prieku atbildē š u uz tiem. Mans apskats par valsti kopumā ir valsts apskatos).
Lai visiem labas brī vdienas! ! !
аватар shapovalova16
 •  apceļots 11 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Viesnī ca atrodas netā lu no metro pieturas Dubai Internet City, tirdzniecī bas centra Emirates. Viņ i ā tri iekā rtojā s istabā , prasī ja augstā ku istabu, iedeva istabu 27. stā vā , Nr. 2715. Brī niš ķ ī ga liela istaba: viesistabā divi dī vā ni, televizors, kafijas galdiņ š , pusdienu galds, ledusskapis. … Tomēr ▾ Viesnī ca atrodas netā lu no metro pieturas Dubai Internet City, tirdzniecī bas centra Emirates. Viņ i ā tri iekā rtojā s istabā , prasī ja augstā ku istabu, iedeva istabu 27. stā vā , Nr. 2715. Brī niš ķ ī ga liela istaba: viesistabā divi dī vā ni, televizors, kafijas galdiņ š , pusdienu galds, ledusskapis. Neliela virtuve aprī kota ar visu nepiecieš amo: elektriskā plī ts, mikroviļ ņ u krā sns, veļ asmaš ī na, katli, pannas, š ķ ī vji, tases, naž i u. c. Katru dienu uz istabu tika atnestas 2 pudeles. 0.5l ū dens, tē jas maisiņ i, kafija, cukurs, saharī ns. Guļ amistabā skapis, gludinā mais dē lis, gludeklis, seifs. Brokastis viesnī cā vienmuļ as, zviedru galds, uz pludmali brauca katru dienu ar mikroautobusu. Kopumā ar apkalpoš anu viesnī cā bijā m apmierinā ti. Vē rtē jums +4 ir solī ds.
аватар AMARULLA
 •  apceļots 12 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Labdien! Es paliku š ajā viesnī cā augustā . Kas attiecas uz mani, tas ir visiem 4 + *. Viesnī ca ir jauna! Tai ir ļ oti laba atraš anā s vieta – uz Al Barshi rajona robež as. Netā lu atrodas lielā kais iepirkš anā s centrs - Mall of Emirates un slavenais slē poš anas komplekss Ski Dubai. … Tomēr ▾ Labdien!
Es paliku š ajā viesnī cā augustā . Kas attiecas uz mani, tas ir visiem 4 + *.
Viesnī ca ir jauna!
Tai ir ļ oti laba atraš anā s vieta – uz Al Barshi rajona robež as. Netā lu atrodas lielā kais iepirkš anā s centrs - Mall of Emirates un slavenais slē poš anas komplekss Ski Dubai. Tie. izklaide un iepirkš anā s ir viegli sasniedzama!
Arī pludmale ir tuvu. Pludmale ir publiska!
Pilsē tas viesnī ca ar jumta baseinu. Baseins ir mazs, bet tas, kas tam ir, ir liels pluss!
Man ļ oti patika numuriņ i - tī ri arā bu stilā ar arā bu simboliem, kas ir laipni gaidī ti.
Viesnī cas Auris First Central numuri ir dzī vokļ i. Š eit jums ir arī virtuvī te: mikroviļ ņ u krā sns, ledusskapis, tē jkanna, standarta trauku komplekts. Istabā s ir arī veļ asmaš ī na!!!!! ! ! Tā tieš ā m ir, wow! Godī gi sakot, es to satiku pirmo reizi, bet tas ir ļ oti praktiski.
Ē diens viesnī cā ir labs, nav pā rgalvī gs, bet diezgan daudzveidī gs.
Personā ls ir draudzī gs, bet jums ir jā zina angļ u valoda labā k!
Вот  так нас встречают красивые антуражные машины у входа...ох уж этот Дубай бассейн на крыше номер мини-кухня мини-кухня
аватар gol-82
 •  apceļots 12 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Sā kotnē ji izvē lē jā mies viesnī cu Auris netā lu no Al Rigga metro stacijas, tač u pē dē jā brī dī mū su tū roperatoram Join Up vietu nebija. Nomainī ts uz Auris First Central. Nevaram salī dzinā t ar citā m Auris ķ ē des viesnī cā m, tač u varam dot diezgan augstu vē rtē jumu. … Tomēr ▾ Sā kotnē ji izvē lē jā mies viesnī cu Auris netā lu no Al Rigga metro stacijas, tač u pē dē jā brī dī mū su tū roperatoram Join Up vietu nebija. Nomainī ts uz Auris First Central. Nevaram salī dzinā t ar citā m Auris ķ ē des viesnī cā m, tač u varam dot diezgan augstu vē rtē jumu. Izvē li noteica vairā ki kritē riji: virtuves un virtuves piederumu pieejamī ba, istabu un viesnī cas interjers, arhitektoniskie risinā jumi, viesnī cas atraš anā s vieta attiecī bā pret metro un lielveikaliem.

Viņ i bija apmierinā ti ar izvē li. Turklā t pē dē jā dienā mū su lidojums tika pā rcelts vienu dienu vē lā k un pā rcelts uz Citymax Bur Dubai. Salī dzinot ar š o viesnī cu - Auris ir tikai cā lis. Protams, ir arī nepilnī bas, uz kurā m norā dī ju administrā cijai atsauksmju veidlapā . Konkrē ti viena no ī sajā m lampiņ ā m neiedegas, jo tai nebija paredzē tas ligzdas. Un pā rē jā telpa, visas mē beles un interjera detaļ as bija jaunas, kvalitatī vas.
Trauki (pannas, katli, š ķ ī vju komplekts, krū zes, dakš iņ as, karotes), mikroviļ ņ u krā sns un mini ledusskapis, gludeklis un gludinā mais dē lis. Netika nodroš inā ti tikai sū kļ i trauku un lī dzekļ u mazgā š anai, centrā lais kondicionieris bija slikti regulē ts, nebija fē na. Savukā rt firmas iepakojumos bija daudz nepiecieš amo vienreizlietojamo lietu, kas tika regulā ri papildinā tas - skū š anā s komplekts, zobu birstes komplekts, losjons, duš as ž eleja, duš as cepures, komplekts ausu kopš anai, nagiem, sū klis slaucī š anas kurpes, vienreizē jā s mazgā š anas lupatiņ as, č ī bas, diegi un adatas.

Lī dz metro nav tā lu jā iet (pē c izskata), tač u sarež ģ ī tā s ejas pa ielā m un ceļ otā jiem paš ā stacijā patieš ā m ir 15 minū tes, ne mazā k. Blakus ir lielveikals, bet jums ir jā iet apkā rt - tā kā bū vniecī ba ir sā kusies tieš i pie viesnī cas. Vispā r ielas ir nevis gā jē jiem, bet maš ī nā m.

Brokastis apjoma un kvalitā tes ziņ ā ir diezgan pieklā jī gas, tač u arī pē c nedē ļ as apnī k.
Ir maizī tes un kruasā ni, pitas maize un maize grauzdiņ iem, sviests un ievā rī jumi, medus, graudaugi (brokastu pā rslas) piena ielejš anai, sulas, jogurti, dā rzeņ i (gurķ i un tomā ti, olī vas) un gatavie salā ti (augļ i un marinē ti arā bu ē dieni) - Man nepatika). Karstie ē dieni - kartupeļ i, rī si, makaroni, pā kš augi un pupiņ as, bekons (retā k), olu kultenis un desiņ as - visu laiku, aukstā s gaļ as - desa un sieri, augļ i - arbū zi, melones, apelsī ni.
Много подушек Бассейн открыт с 7 утра ло 18 вечера. Спокойно поплавать можно только рано утром. Роза от принимающего туроператора Мини-кухня
Parādīt vairāk »


iemiesojums suharel1
Ja maksā, cik tas maksā?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
iemiesojums polvia
Vai ir iespējams apmesties standarta numurā trīs pieaugušajiem?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
iemiesojums averina1
Pastāsti man, kur un no kā labāk un lētāk iegādāties ekskursijas? Paldies visiem :)))
12 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 10 atbildes
iemiesojums Grebneva2
Es tikai vēlos doties pie tevis
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents nav atbilžu
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Dubaijas strūklaka
Novērtējums 9.6
AAE, Dubaija
Pieminekļi un pieminekļi
Debesskrāpis Burj Khalifa
Novērtējums 9.4
AAE, Dubaija
Arhitektūra, Ielas, laukumi, skatu punkti
IMG piedzīvojumu pasaules
Novērtējums 9.7
AAE, Dubaija
Izklaide

First Central Hotel Suites —- элегантный апарт-отель, расположенный в районе Al Barsha, недалеко от Emirates Mall. Кроме того, на расстоянии короткой поездки находятся основные деловые и туристические достопримечательности города, включая небоскреб Бурдж-Халифа, район Дубай-Медиа-Сити, торговый центр Mall of Emirates, пляж Джумейра-Бич-Резиденс, район Дубай-Марина, а также гольф-клубы Montgomerie и Emirates. Подходит для бизнесменов или путешественников, знакомящихся с Дубаи.

Atrašanās vieta Отель удобно расположен посреди коммерческого и делового района Барша-Хайтс (ТЕКОМ), рядом с шоссе имени Шейха Зайда и всего в нескольких минутах от станции метро Dubai Internet City. Поездка от отеля First Central Suites до международного аэропорта Дубая займет около 30 минут.
Pludmales apraksts Бесплатный трансфер на городской пляж.
  • 3 un tālāk
  • pilsētas pludmale
  • smilšu pludmale
Viesnīcā

Круглосуточно: стойка регистрации, услуги консьержа, охрана . На территории 2 ресторана, терраса для загара, бассейн на крыше. Доступна доставка еды и напитков в номер, услуга глажки одежды (платно), чистка обуви, услуги носильщика. Есть кондиционер, специальные диетические меню (по запросу), пресс для брюк (платно), ежедневные местные газеты. У бассейна есть шезлонги и полотенца. Предлагается бесплатный шаттл в торговый центр.

  • restorāns
  • A la carte restorāns
  • kafejnīca/bārs
  • atklāts baseins
  • konferenču zāle/banketu zāle
  • darījumu centrs
  • autostāvvieta  FREE 
  • autonoma
  • droši
  • bezmaksas wi-fi
  • lifts
  • veļas mazgāšana
  • nesmēķētāju numuri
  • valūtas maiņa
  • apmaksa ar maksājumu kartēm
Bērniem
Izklaide un sports Рядом есть поле для гольфа.
  • sauna/vanna/hammam
  • sporta zāle
  • ekskursiju organizēšana
Telpu apraksts

В отеле 524 номера. Отель представляет собой одно 30-этажное здание.

Istabās

бесплатный WiFi, ванная комната, фен, сейф, 32” LCD-телевизор со спутниковыми каналами, полностью оборудованная мини-кухня (плита, мини-холодильник, микроволновая печь, принадлежности для чая/кофе), утюг и гладильная доска

  • vanna/duša
  • fēns
  • droši
  • gaisa kondicionieris
  • kabeļtelevīzija/satelīttelevīzija
  • plazmas televizors
  • interneta wi-fi  FREE 
  • virtuve / virtuvīte
  • tējas/kafijas automāts
  • mikroviļņu krāsns
  • ledusskapis
Adrese TECOM, Al Barsha 3, Dubai, UAE
Tālruņi: +971 4 4544900
E-pasts: reservations.fc@central-hotels.com
Tīmekļa vietne: First Central Hotel Suites
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. Рядом с отелем находится городской песчаный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам. . Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.