Izbushka 2*– Atsauksmes

5
Novērtējums 7.010
№13 viesnīcas reitingā Koktebel
8.2 Numurs
7.4 apkalpošana
8.4 Tīrība
2.8 Uzturs
6.6 Infrastruktūra
Mini viesnīca Koktebelā. Sienas būvētas no masīvbaļķiem.Vairāk →
аватар neapolitanech
 •  apceļots 12 gadiem atpakaļ
Novērtējums 4.0
Š ausminoš a akustika. Kaimiņ us no augš as, apakš as, sā nos saista komunā lā dzī vokļ a cieš ā s saites. Visi pakā pieni uz griestiem ar briesmī gu č ī kstē š anu, nav iespē jams atpū sties, gulē t. dzirdams it kā blakus bū tu cilvē ks, katrs vā rds un nopū ta, jauki komunicē ja ar kaimiņ iem, kas ieradā s ar SUNI. … Tomēr ▾ Š ausminoš a akustika. Kaimiņ us no augš as, apakš as, sā nos saista komunā lā dzī vokļ a cieš ā s saites. Visi pakā pieni uz griestiem ar briesmī gu č ī kstē š anu, nav iespē jams atpū sties, gulē t. dzirdams it kā blakus bū tu cilvē ks, katrs vā rds un nopū ta, jauki komunicē ja ar kaimiņ iem, kas ieradā s ar SUNI. ļ oti aktī va, milzī ga miza. Kā redzat, viesnī cas ī paš niekiem ir ļ oti oriģ inā ls priekš stats par atpū tu.
istaba ir tumš a un neē rta. gaisa kondicionē tā js pil spainī telpā . Tikai labas gultas. Bet uz tiem jū s varat tikai gulē t, nevis personī go dzī vi. Ja jū su kaimiņ i ir mazā k pieticī gi - jū su bē rni, ja jū s netī š ā m paņ ē mā t viņ us lī dzi uz š o viesnī cu nekurienes vidū - viņ i uzzinā s par intī mo dzī vi ā trā k, nekā jū s vē lē tos.
No "suite tipa: )" balkona paveras brī niš ķ ī gs skats uz kapsē tu.
аватар ereka_
 •  apceļots 14 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
"Izbuš kā " atpū š amies pē dē jos trī s gadus un esam ar visu ļ oti apmierinā ti. Viesmī lī ga administrā cija, tī ras sakoptas telpas, iež ogota teritorija, mā jī gs pagalmā , ir rotaļ u laukums bē rniem. Cita starpā , pagā juš ajā gadā papildus visiem priekiem, š aš likiem un citā m lietā m tika pievienota iespē ja spē lē t galda tenisu un dzert svaigu alu no mucas)) No mī nusiem: virtuve ir koplietoš anas, bet pietiekami plaš a ar visu veidu virtuves piederumu, katlu, trauku un citu lietu pā rpilnī bu, parasti pietiek visiem; laba dzirdamī ba telpā s (ja kaimiņ i uzvedas skaļ i, var dzirdē t), lai gan mums ar to nebija nekā du problē mu, jo ī paš i tā pē c, ka istabā s parasti pavadī jā m tikai rī tu un vē lu vakaru; jū ra ir tā lu (30 minū tes gā jienā lī dz pilsē tas pludmalei), bet mē s bijā m ar automaš ī nu un, starp citu, mē s nedevā mies uz pilsē tas pludmali, bet nedaudz tā lā k - kopumā skaistums! Bet cenas ir ļ oti, ļ oti pieņ emamas, kas kopā ar labiem dzī ves apstā kļ iem, ē rtā m istabā m un viesmī lī giem saimniekiem mums paliek noteicoš ais mū su izvē lē . … Tomēr ▾ "Izbuš kā " atpū š amies pē dē jos trī s gadus un esam ar visu ļ oti apmierinā ti.
Viesmī lī ga administrā cija, tī ras sakoptas telpas, iež ogota teritorija, mā jī gs pagalmā , ir rotaļ u laukums bē rniem. Cita starpā , pagā juš ajā gadā papildus visiem priekiem, š aš likiem un citā m lietā m tika pievienota iespē ja spē lē t galda tenisu un dzert svaigu alu no mucas))
No mī nusiem:
virtuve ir koplietoš anas, bet pietiekami plaš a ar visu veidu virtuves piederumu, katlu, trauku un citu lietu pā rpilnī bu, parasti pietiek visiem;
laba dzirdamī ba telpā s (ja kaimiņ i uzvedas skaļ i, var dzirdē t), lai gan mums ar to nebija nekā du problē mu, jo ī paš i tā pē c, ka istabā s parasti pavadī jā m tikai rī tu un vē lu vakaru;
jū ra ir tā lu (30 minū tes gā jienā lī dz pilsē tas pludmalei), bet mē s bijā m ar automaš ī nu un, starp citu, mē s nedevā mies uz pilsē tas pludmali, bet nedaudz tā lā k - kopumā skaistums!
Bet cenas ir ļ oti, ļ oti pieņ emamas, kas kopā ar labiem dzī ves apstā kļ iem, ē rtā m istabā m un viesmī lī giem saimniekiem mums paliek noteicoš ais mū su izvē lē .
аватар moscowsquirrel
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Mū su mā jokļ a vietu es izvē lē jos nejauš i. Uzskatot, ka ir absolū ti neracionā li maksā t par centrā piedā vā to trū cī go mā jokli ar ā ra ē rtī bā m un apš aubā miem skatiem no loga uz kaimiņ u balkonu, izvē lē jos jauku viesnī cu ar pieticī gu nosaukumu "Izba". … Tomēr ▾ Mū su mā jokļ a vietu es izvē lē jos nejauš i. Uzskatot, ka ir absolū ti neracionā li maksā t par centrā piedā vā to trū cī go mā jokli ar ā ra ē rtī bā m un apš aubā miem skatiem no loga uz kaimiņ u balkonu, izvē lē jos jauku viesnī cu ar pieticī gu nosaukumu "Izba". Vietnē internetā tika ievietotas trī sstā vu koka mā jas fotogrā fijas ar ļ oti jaukā m istabā m ar koka mē belē m, kas radī ja mā jas komforta sajū tu, jauku pagalmu ar puķ u dā rzu un puķ u dobi, kur vakarā varē ja pasē dē t pie vī na glā zes un, protams, skats uz Karadagu. Satikā mies ļ oti draudzī gi , saimniece operatī vi atrisinā ja nelielas bukles ar mū su numuru, kā rezultā tā saņ ē mā m labā ko numuru. nekā rezervē ts par cenu, kas mums bija ideā li piemē rota.
Bū da tieš ā m atrodas tā lu no centra, lī dz krastmalai bija jā iet kā das 30 minū tes, bet vienmē r ir iespē ja nokļ ū t ar mikroautobusu, kas, starp citu, š eit ir neķ ī tri lē ts 8 rubļ i, un pietur gandrī z blakus. bū diņ u, bet priekš roku devā m velosipē dam, kuru paņ ē ma lī dzi. Jebkurā gadī jumā ceļ š lī dz krastmalai ir samazinā ts lī dz 15 minū tē m. Es domā ju, ka jū s mani saprotat, ka, ja Maskavā katru rī tu pavadā t 20 minū tes, lai nokļ ū tu metro, tad 30 minū tes, kas pavadī tas svaigā dienvidu rī tā pastaigā joties lī dz jū rai, jū s nemaz nesalauž . Citā di viesnī ca par sevi atstā ja ļ oti patī kamu iespaidu, viss darbojā s pareizi, mā ja bija pietiekami liela, virtuve arī , tā pē c lielā ko daļ u iemī tnieku satikā m tikai vē lā pē cpusdienā . Neuztrauca troksnis, ar kā du jū s saskaraties, ī rē jot mā ju netā lu no krastmalas. 10 minū š u gā jiena attā lumā atrodas lielveikals, kura cenas ir krietni zemā kas nekā centra veikalos un kur vienmē r pa ceļ am uz mā jā m varē ja nopirkt pudeli ū dens. blakus lielveikalam ir firmas vī nu veikals ar degustā cijas telpu, kur mē s labprā tā k ņ ē mā m vī nu un ko iesakā m darī t, lai izvairī tos no saindē š anā s sabojā tiem svē tkiem, to pē rkot apš aubā mos bodē s krastmalā .
Rezumē jot visu iepriekš minē to: viesnī ca ir ļ oti laba, atcerieties, par ko jū s dodat naudu dzī ves apstā kļ u un komforta ziņ ā , bet tā ir vairā k piemē rota cilvē kiem ar savu pā rvietoš anā s lī dzekli vai vienkā rš i aktī vā m un mī lestī bas pilnā m pastaigā m. Labu atpū tu un liels paldies "Izbas" saimniekiem.
Daria Maskava
В номере Удобства Вид из окна во дворике Можно и шашлык во дворе приготовить все необходимое присутствует, мы , вот рыбу запекали
аватар olechka-lisichk
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Man ļ oti patika viesnī ca, maza, omulī ga. Un vē l joprojā m istabā virmo koka smarž a, sakarā ar to, ka ir koka, istabā s nav ļ oti karsts, bet ja karsts gandrī z visā s ir kondicionieri. Virtuve tiek dalī ts, bet tas nav kaitinoš i, visi draudzī gi. … Tomēr ▾ Man ļ oti patika viesnī ca, maza, omulī ga. Un vē l joprojā m istabā virmo koka smarž a, sakarā ar to, ka ir koka, istabā s nav ļ oti karsts, bet ja karsts gandrī z visā s ir kondicionieri. Virtuve tiek dalī ts, bet tas nav kaitinoš i, visi draudzī gi. Teritorija, lai arī neliela, bet pagalmā ir galdiņ i ar lietussargiem, ir 2 š aš liki, iesmi un grila grili, var jautā t administratorei. uz Kara-Dag. I. vispā r viss ir super, visu iesaku
избушка избушка вид на избушку с подножья Кара-Дага вид на избушку с горы которая находиться рядом избушка избушка
аватар MMango
 •  apceļots 16 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Brī niš ķ ī ga viesnī ca: brī niš ķ ī gi gaiš i numuriņ i ar pieklā jī gu vannas istabu un lielā m gultā m : ) Liela un tī ra virtuve, kurā.4 dienas nemaz neredzē jā m cilvē kus. Gleznains skats uz kalniem un jū ru. … Tomēr ▾ Brī niš ķ ī ga viesnī ca: brī niš ķ ī gi gaiš i numuriņ i ar pieklā jī gu vannas istabu un lielā m gultā m : ) Liela un tī ra virtuve, kurā.4 dienas nemaz neredzē jā m cilvē kus. Gleznains skats uz kalniem un jū ru. Vienī gais trū kums ir tas, ka atrodas tā lu no jū ras, bet jauniem un aktī viem cilvē kiem tā nav problē ma, jo ī paš i tā pē c, ka pa ceļ am ir tirgus, lielveikals un firmas Koktebel vī na veikals : )
Еще фасад Санузел Фасад Вид Вид из окна Рассвет


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Līdzīgas viesnīcas

Мини-гостиница в Коктебеле. Стены построены из цельных бревен.

Atrašanās vieta 2 часа маршруткой до Симферополя. Рядом имеется кафе.
Viesnīcā

Оборудованная кухня, мангалы, стоянка для автомобилей.

Telpu apraksts

2-х и 3-х местные номера. Уборка номеров - 1 раз в 5 дней.

Istabās

Санузел, ТВ, кондиционер.

Adrese АР Крым, Коктебель, ул. Горная 4
Tālruņi: +38 (095) 662-88-96 - Инна
+38 (099) 505-02-81
+38 (098) 401-23-37 - Наталья Ивановна
E-pasts: izbushka-koktebel@yandex.ru
Tīmekļa vietne: Izbushka
FAQ