Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Novotel Century 4*– Atsauksmes

2
Novērtējums 4.010
5.0 Numurs
4.5 apkalpošana
5.5 Tīrība
5.5 Uzturs
2.5 Infrastruktūra
Atrodas Kualalumpuras centrā, Zelta trīsstūrī. Atrodas gar Jalan Bukit Bintang. No viesnīcas ir ļoti neliels attālums, kas pārvarams kājām, līdz lieliem iepirkšanās un biznesa centriem, kas apmierina jebkuras tūristu vajadzības. Starptautiskā lidosta atrodas stundas brauciena attālumā ar automašīnu.Vairāk →
аватар ntklk
 •  apceļots 14 gadiem atpakaļ
Novērtējums 2.0
Viesnī ca ir pā rsteidzoš a ar savu nož ē lojamī bu un ī paš nieku alkatī bu. Š ī ir vienī gā viesnī ca pasaulē , kurā viņ i iemaksā.100 USD depozī tu un atdod jums summu rinī tos, kas atbilst 80 USD! Visur ķ ī la paliek ķ ī la. … Tomēr ▾ Viesnī ca ir pā rsteidzoš a ar savu nož ē lojamī bu un ī paš nieku alkatī bu. Š ī ir vienī gā viesnī ca pasaulē , kurā viņ i iemaksā.100 USD depozī tu un atdod jums summu rinī tos, kas atbilst 80 USD! Visur ķ ī la paliek ķ ī la. . . izņ emot š o viesnī cu! Standarta numurā (atvainojiet par 120 USD) nav sejas un roku dvieļ u - tikai 2 lieli dvieļ i un ž ē lī gs uzraksts, kas lū dz ietaupī t naudu un noslaucī t sevi visu uzturē š anā s laiku. Nav halā tu. Brokastu ē dienkarte gadu gaitā nav mainī jusies. Reģ istratū ras darbinieki nekad nav izpalī dzī gi. Tad viņ i pā rdos internetu par cenu 5! reizes augstā ks nekā pilsē tā , un uz jautā jumu par interneta kafejnī cu noliegt, ka dabā nekā tā da nav, tad atpū tieties pret to, ka uz lidostu nekas neiet, izņ emot taksi! Meitenē m spoguļ a neesamī ba telpā ir ā rkā rtī gi neē rta. Tas atrodas koridorā , bet NAV GAISMAS! Vī rieš iem arī bū s ko darī t - tur viss krī t nost ! ! No karnī zes krī t aizkari, vannas istabā kanalizā cija nestrā dā , tualetes pods regulā ri aizveras, ja ieslē dz/izslē dz kondicionieri, tad katru reizi rokā s ir vadī bas kā rba utt. . Klausā mī ba pā rsteigs ar savu vē rienu! Uzturē š anā s 3. dienā tu jau zinā si, cik stā vus no tevis kā ds š ķ audī ja vai noskaloja tualeti! Pirmā s 3 dienas atliek vien nervozi lē kā t, ī paš i naktī s! Baseins ir maza izmē ra (neticiet reklā mas fotogrā fijā m!! ! ) un tikpat dziļ i 1.2 metri. Katru treš o dienu istaba netiek uzkopta – nelutini seju! Un atrast kā du sū dzē ties ir nereā li!
аватар Sanve
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 6.0
Minska-AAE-Malaizija-Indonē zija (ja vē lies redzē t nā kotnes pilsē tas, tad esi š eit!! ! ), (par atsauksmi no "ntklk" (VISS IR NAIRS!! ! ) bez depozī ta ! ! ! … Tomēr ▾ Minska-AAE-Malaizija-Indonē zija (ja vē lies redzē t nā kotnes pilsē tas, tad esi š eit!! ! ),
(par atsauksmi no "ntklk" (VISS IR NAIRS!! ! ) bez depozī ta ! ! !
Вид на Башни Петронас подготовка к новому году Олени отель Башня ТВ Петронасы фото из мостика Петронасов Петронасы и мы


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
petronas torņi
Novērtējums 8.6
Malaizija, Kualalumpura
Arhitektūra
Menāra Kualalumpura
Novērtējums 8.0
Malaizija, Kualalumpura
Arhitektūra
Batu alas un Murugana statuja
Novērtējums 8.0
Malaizija, Kualalumpura
Daba, Pieminekļi un pieminekļi, Reliģija

Находится в центре Куала Лумпур,на Golden Triangle. Располагается вдоль Jalan Bukit Bintang. От отеля очень небольшое расстояние, которое преодолевается пешком, до крупных торговых, бизнес центров, удовлетворяющих любые потребности туристов. Международный аэропорт в часе езды на машине.

Viesnīcā

Аренда авто,пункт обмена валюты, химчистка, бизнес центр, бар, кафе, няня, услуги прачечной, стоянка, бизнес центр, лимузин сервис, проведение конференций, Бассейн, фитнес центр, сауна, настольный теннис.

Telpu apraksts

418 со вкусом обставленных номеров и Suites международного стандарта.

Istabās

возможность приготовления кофе или чая, фен, многоканальное радио, цветной телевизор с дистанционным управлением,мини бар, ванна или душ по выбору. В номерах одна большая или 2 обычные кровати. Suites с отдельной гостиной, рабочим столом,диваном.

FAQ