Kleopatra Gondola Suit Hotel 3*– Atsauksmes

2
Novērtējums 6.510
6.0 Numurs
4.0 apkalpošana
6.0 Tīrība
6.0 Uzturs
9.0 Infrastruktūra
Šī ir neliela ģimenes pārvaldīta viesnīca. Viesnīcas komplekss sastāv no galvenās trīsstāvu ēkas un piecstāvu piebūves. Viesnīca tika uzcelta 1999. gadā un pēdējo reizi renovēta 2009. gadā.Vairāk →
аватар Black_angel
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 5.0
Dodoties uz š o viesnī cu, jums ir jā saprot, cik daudz jū s maksā jat par ceļ ojumu. Tas ir piemē rots tikai nakš ņ oš anai tajā , jo pa dienu tur nav ko darī t. Tiem, kam patī k garš ī gi paē st, š eit noteikti nenā k, bet dzī vot var. … Tomēr ▾ Dodoties uz š o viesnī cu, jums ir jā saprot, cik daudz jū s maksā jat par ceļ ojumu. Tas ir piemē rots tikai nakš ņ oš anai tajā , jo pa dienu tur nav ko darī t. Tiem, kam patī k garš ī gi paē st, š eit noteikti nenā k, bet dzī vot var. Lī dz centram (visas diskotē kas un izklaide) 15-20 minū tes ar kā jā m, š eit sā kas visa atpū ta. Viesnī ca jaunieš iem, kuri ceļ o nevis komforta pē c, bet gan spilgtiem Turcijas iespaidiem!
аватар in_life
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Viesnī ca ir pieņ emama kā "C pakā pe", tač u jums ir jā bū t gatavam daž ā m funkcijā m. … Tomēr ▾ Viesnī ca ir pieņ emama kā "C pakā pe", tač u jums ir jā bū t gatavam daž ā m funkcijā m.
аватар yalo29
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Viesnī ca sastā v no divā m ē kā m 4 stā vu un 5 stā vu. Dzī vojā m 4 stā vu mā jā , istabiņ a maza, nakts skapī tis zem spoguļ a visu laiku raudā ja, tī rī š ana tika veikta katru dienu, bet nez kā pē c pē c tī rī š anas visu laiku bija smiltis, balkonu neviens nekad netī rī ja, pelnutrauks netika izņ emts. … Tomēr ▾ Viesnī ca sastā v no divā m ē kā m 4 stā vu un 5 stā vu. Dzī vojā m 4 stā vu mā jā , istabiņ a maza, nakts skapī tis zem spoguļ a visu laiku raudā ja, tī rī š ana tika veikta katru dienu, bet nez kā pē c pē c tī rī š anas visu laiku bija smiltis, balkonu neviens nekad netī rī ja, pelnutrauks netika izņ emts. Mums paveicā s, ka kanderis un fē ns darbojā s, savukā rt citiem nemitī gi sabojā jā s. Tualetes papī rs bija jā ņ em paš ā m apkopē jā m, viņ i to neievē roja. Par ē dienu, tas ir vienkā rš i š ausmī gi !!!!!!!!!!!! ! ! pē c gaļ as vienreiz stā vē ja rindā , manam vī ram pat nepietika gaļ as no gaļ as sojas kotletē m un vistas, salā ti visi bija jautri un daž i sā ka dzerš anas svē tki. Un reiz turki nolē ma mums brokastī s izveidot gavē ņ a dienu, bija olas, maize un to maisiņ i (salā ti), viņ i pat nelika skā bos pelmeņ us, nu, vispā r varat iedomā ties, kas tas par ē dienu. Baseins ir netī rs un smirdē jis pē c balinā tā ja, bet daž i no peldē tā jiem varbū t tieš ā m nav redzē juš i kaut ko pusceptu. Apkalpojoš ais personā ls ē da kopā ar tū ristiem, uz galdiem tukš i š ķ ī vji, neviens tos netī ra. Turki visi smaida mū su meitenes, viņ i neiebilst paņ emt daž as, kas piekrī t vismaz kaut ko patī kamu meitenē m no Gandolas (bet ja kā ds atbrauca pē c š ī un citā m tieš ā m nav ko tur darī t) Viesnī ca bija ļ oti tā lu no pludmales kaut kur ceturtajā rindā . Pilsē tas pludmales sauļ oš anā s krē sli un saulessargi par 6 dolā riem dienā .
отдых в Гандоле отдых в Гандоле
аватар Ed0867
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Pilnī gi piekrī tu iepriekš ē jam apskatam, nedaudz piebildī š u no sevis. Mums bija dzī vokļ i, viss bija kā rtī bā ar rajonu, divas guļ amistabas un liela istaba, arī elegants stū ra balkons. Pā rē jais ir tik un tā , gaisa kondicionieris bija tikai vienā guļ amistabā , iekš ā citam bija jā guļ ar atvē rtiem logiem un jā klausā s naktī baigā rū koņ a no vietē jā m smagajā m maš ī nā m, nekad nesaņ ē mu fanu no š iem turkiem, vietē jais kliņ ģ eris reģ istratū rā katru reizi atvainojā s, ka aizmirsis un piedā vā ja alu no pretē jā veikala. … Tomēr ▾ Pilnī gi piekrī tu iepriekš ē jam apskatam, nedaudz piebildī š u no sevis. Mums bija dzī vokļ i, viss bija kā rtī bā ar rajonu,
divas guļ amistabas un liela istaba, arī elegants stū ra balkons.
Pā rē jais ir tik un tā , gaisa kondicionieris bija tikai vienā guļ amistabā , iekš ā
citam bija jā guļ ar atvē rtiem logiem un jā klausā s naktī
baigā rū koņ a no vietē jā m smagajā m maš ī nā m, nekad nesaņ ē mu fanu no š iem turkiem, vietē jais kliņ ģ eris reģ istratū rā katru reizi atvainojā s, ka aizmirsis un piedā vā ja alu no pretē jā veikala. Ik pa laikam no kaut kurienes cē lā s š ausmī ga smaka, bet tas nebija iespē jams lai aizvē rtu logu. Piespiest istabeni uzkopt istabu un nomainī t veļ u ir gandrī z neiespē jami, tač u viņ a neatteica dzeramnaudu. Jaucē jkrā ni duš ā ir veci, strā dā , bet jā papū las, lai aizvē rtu, ū dens normā li nenotek kanalizā cijā , un, ja ej duš ā , tad pirms tī rī š anas stā v uz grī das.
Tā pē c spiediet savam tū risma operatoram informā ciju par to, ko jū s noteikti iegū sit par savu naudu.
Bet jū ru un sauli neviens neatcē la, viss kā rtī bā , pludmale laba un netā lu no viesnī cas, pie sauļ oš anā s krē sliem ir daudz brī vas vietas un neviens tos ar varu neuzspiež .


iemiesojums vazo
1.06.11 braucam uz Kleopatras gondoli-pastāstiet kur tuvumā ir tūrisma aģentūras,vietējie tirgi,kur nopirkt augļus,dažādi sīkumiņi.Liels paldies jau iepriekš!
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
iemiesojums Black_angel
Dodamies uz Kleopatra Gondola 3*. Pastāsti man, ko sagaidīt no viesnīcas!!!! Un kādas ekskursijas ir vērts apmeklēt Alanijā un kur tās labāk iegādāties?????
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Alānijas cietoksnis
Novērtējums 8.9
Turcija, Alanja
Arhitektūra, Muzeji, Stats
Kleopatras pludmale
Novērtējums 8.5
Turcija, Alanja
Daba, Pludmales
Olimpas pilsētas drupas
Novērtējums 10.0
Turcija, Alanja
Arhitektūra, Stats

Этот небольшой семейный отель. Комплекс отеля состоит из основного трехэтажного здания и пятиэтажной пристройки. Отель был построен в 1999 году, последняя реновация проведена в 2009 году.

Atrašanās vieta В 120 км от аэропорта г. Анталья, в г. Аланья.
Pludmales apraksts В 200 м от отеля. Между отелем и пляжем проходит дорога. Протяженность пляжа – 100 м.
  • 2 rinda
  • privātā pludmale
  • smilšu pludmale
Viesnīcā
  • restorāns
  • kafejnīca/bārs
  • atklāts baseins
  • bezmaksas wi-fi
  • lifts
  • veļas mazgāšana
  • ārsts
Bērniem
  • bērnu peldbaseins
  • rotaļu laukums
  • bērnu krēsli restorānā
Izklaide un sports
  • galda teniss
  • volejbols  FREE 
  • ūdens aktivitātes
Telpu apraksts

В отеле 51 номер.

  • vanna/duša
  • fēns
  • gaisa kondicionieris
  • tālrunis
Adrese Kizlarpinari Mh Ali Dizdaroglu Cd 1510 Sk, Antalya 12, 07400, Alanya
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 2-й пляжной линии. У отеля собственный песчаный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
Вы можете прекрасно провести время за игрой в настольный теннис. В отеле есть водные развлечения.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной, детской площадкой с горкой и качелями. Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой.