Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Altis Resort Hotel & Spa 5*– Atsauksmes

5
Novērtējums 5.610
№72 viesnīcas reitingā Belek
6.8 Numurs
5.8 apkalpošana
6.3 Tīrība
6.5 Uzturs
6.5 Infrastruktūra
Viesnīca atrodas 31 km attālumā no Antālijas lidostas, 4 km attālumā no Kadriye ciema. Uzcelta 1994. gadā, renovēta 2009. Kopējā platība: 100 000 m2.Vairāk →
аватар natalia554
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 4.0
Priekš rocī bas: Liela teritorija, priež u mež s, daudzi eikalipti, . Dzī vnieki - vā veres, bruņ urupuč i, ķ irzakas, ež i. Liela pludmale, pietiekami daudz bezmaksas sauļ oš anā s krē slu pludmalē. Viesnī ca nebija pilnī bā pilna, kas bija ļ oti labi, apmeklē jot restorā nu, pludmali. … Tomēr ▾ Priekš rocī bas:
Liela teritorija, priež u mež s, daudzi eikalipti, . Dzī vnieki - vā veres, bruņ urupuč i, ķ irzakas, ež i. Liela pludmale, pietiekami daudz bezmaksas sauļ oš anā s krē slu pludmalē.
Viesnī ca nebija pilnī bā pilna, kas bija ļ oti labi, apmeklē jot restorā nu, pludmali. Vienmē r bija tukš as vietas.
Trū kumi:
Maz ziedu.
Pludmale atstā j daudz ko vē lē ties. Netī ras smiltis, gultas, matrač i, galdi. Ne pā rā k ē rta duš a kā ju mazgā š anai no smiltī m. Visu dienu atkritumu savā cē jus neredz. Atkritumu podi ir slikti iztī rī ti. Bā ri, kas atrodas netā lu no pludmales 10 dienas, praktiski nedarbojas. Kopumā visā viesnī cā tika uzbū vē ts pietiekami daudz bā ru un restorā nu, tač u, izņ emot baseina bā ru un centrā lo restorā nu, nekas cits nedarbojā s. Un bā rā , izņ emot Raki, š ņ abi, alu, nekā cita nebija. Daudzus gadus atvaļ inā jumā viesnī cā s Turcijā , pirmo reizi satiku viesnī cu, kurā netika ceptas slavenā s turku kū kas.
Pa dienu uzkodas nebija. Saldē jums no 15-30 lī dz 16-30, vienmē r gara rinda.
Liels skaits mazu bē rnu, daudzi nemitī gi kliedza gan pludmalē , gan restorā nā , kas stipri aizē noja relaksē još u atpū tu.
Blakus esoš ajā Papillon-Belleville viesnī cā restorā ns nodroš inā ja atseviš ķ as zonas vecā kiem ar bē rniem.
Animā cijas praktiski nebija. Diezgan garlaicī gi.
100% atpū tnieki ir krievi.

Centrā lais gaisa kondicionieris (gandrī z nejutu viņ a klā tbū tni).
Vakarā neizejiet no viesnī cas. Tukš s, tumš s laukums.

Nu visnepatī kamā kais, kas notika visā s atpū tas dienā s, bija neapmierinā to atpū tnieku vide, kas tika atvesti katru dienu, jo netika pieņ emtas viesnī cas, uz kurā m viņ i tika nosū tī ti. Iespē jams, ka tā ir Coral Travel vaina.
Mē s lidojā m atpakaļ uz Maskavu ar RED WINGS. Lidojums plā notā laika 18-15 vietā tika pā rcelts uz 8-15 no rī ta. Gandrī z visa diena tika nozagta. Ž ē l.
аватар Natysik2010
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
… Tomēr ▾
Ляпота
аватар Polinia
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 2.0
Vienī gais š ī s viesnī cas pluss ir liela teritorija. Bet, kad devā mies uz tuvē jo viesnī cu, kur tā pati platī ba, bet visa zā le nopļ auta, kopti ziedi utt. , tad saproti, ka š is pluss ir ļ oti mazs. Viss pā rē jais ir tikai mī nusi. … Tomēr ▾ Vienī gais š ī s viesnī cas pluss ir liela teritorija. Bet, kad devā mies uz tuvē jo viesnī cu, kur tā pati platī ba, bet visa zā le nopļ auta, kopti ziedi utt. , tad saproti, ka š is pluss ir ļ oti mazs.
Viss pā rē jais ir tikai mī nusi.
Mums bija paredzē ts doties uz Crystal, bet 12 stundas pirms izlidoš anas mums piezvanī ja un teica, ka š ī viesnī ca mū s nevarē s pieņ emt (un viņ i rezervē ja nedē ļ u iepriekš ) un tur ir tikai Altis. Man bija jā piekrī t. Mā jā s lasot atsauksmes, man bija š ausmī gi apbē dinā ts, tikai nododiet biļ etes. (tā vajadzē ja) Nu, es domā ju, varbū t cilvē ki ir ļ oti izvē lī gi. Joprojā m 5 zvaigž ņ u viesnī ca…
Sā kot ar gaisa kondicionē tā ju. Š is vā rds pat ne tuvu nelī dzinā s tam, ko viņ i tur pū š . Divas reizes mainī ja istabu, jo pū ta karsts gaiss. . Ā rā pa dienu bija vē sā ks nekā istabā . Es nevaru iedomā ties, kā cilvē ki tur atpū tā s augustā .
Ē diens ir atseviš ķ s stā sts. Turcija vienmē r ir bijusi slavena ar savu bufeti. Katrā ziņ ā Turcijā jau 15 reizes un vienmē r ir bijuš i apmierinā ti ar ē dienu. Bet š ajā viesnī cā ir ļ oti maz karsto ē dienu. Un, iespē jams, tos gatavoja cilvē ks, kuram nebija ne jausmas, kā gatavot. Ja zivs, tad sausa, ja gaļ a, tad dedzinā ta un veselī ga sā lī ta. Kopumā gaļ as ē dieni tiek pasniegti lielā kajā daļ ā pusfabrikā tu. Par gaļ as produktiem esmu mierī ga, bet vī ram bija grū ti. Es neko neteikš u par saldo galdu - man tas nepatī k. No augļ iem - arbū zi, plū mes, absolū ti bezgarš ī gas melones, vī nogas. Vakarā grilē ts (viens ē diens) Kungs, grils mazs, un dū mi pa visu teritoriju. Jū s pavadā t visas vakariņ as š ajā smogā .
Mē s pā rtraucā m iet brokastī s 4. dienā . Es domā ju, ka tā s ir 5 zvaigznes. viesnī ca varē tu no rī ta cept, ja ne pankū kas, tad olu kulteni un olu kulteni.
Uz alkohola rē ķ ina bija tikai alus, vī ns, degvī ns. Nav mē ģ inā juš i.
Mū su ieraš anā s pirmajā s dienā s no visā m viesnī cā m tika atvesti cilvē ki saistī bā ar ramadā nu. 4 dienas bija pilnī gas š ausmas. Pie visiem ē dieniem rinda ir 15-20 minū tes. Un tad stā vi ar š ķ ī vi un ī sti nav kur sē dē t. Tad kaut kā daudzi paš ķ ī rā s un kļ uva brī vā ks
Vispā r š ī ir tē ma, kad cilvē kus vajadzē ja vest uz citā m viesnī cā m, bet atveda uz Altis. Cilvē ki no sirds nož ē loja. Viņ i samaksā ja diezgan lielu naudu, un viņ iem bija jā dodas uz Arkā diju, Papiloni un citiem, un viņ i tika atvesti uz š o karkasu. Daž i nevē lē jā s reģ istrē ties viesnī cā un nakš ņ oja reģ istratū rā . Viņ i izveidoja daž as iniciatī vas grupas, bet tas neko daudz nepalī dzē ja. Ž ē l, ka viņ i bija briesmī gi. Pē c visa š ī apņ ē mos ar kompā niju Coral aizbraukt vismaz uz Turciju. Man joprojā m ir noslē pums, kā viņ i var atteikties no viesnī cas, ja par istabu ir samaksā ts un ir saņ emts apstiprinā jums?
Arī animā cijas nebija. Viens puisis skraidī ja apkā rt, sauca uz volejbolu, kaut kā das sacensī bas vakarā . Pā ris reizes aizgā ja un gandrī z aizmiga. Protams, turku nakts un diena viesnī cā pat nebija paredzē ta
Pludmale tieš ā m ir ļ oti netī ra. Uz tualetes rē ķ ina, kas ir tā lu no pludmales, bet pē c smarž as to ā tri var atrast. Es vispā r klusē ju. Man š ķ iet, ka tas tiek noņ emts tikai tuvā k naktij. Sabiedrisko staciju tualetes tad ir tī rī bas paraugs.
A la carte restorā ns netika solī ts - viss bija slē gts. Sulas, turku kafiju, pat par tur esoš o naudu. Bija kaut kā ds ū dens, salī dzinot ar kuru UPI ir dieviš ķ s dzē riens.
CILVĒ KI! NETICIET LABĀ M ATSAUKSMĒ M. Pat 4, lai ievietotu š o viesnī cu, ir jā bū t ļ oti bagā tai iztē lei. Varbū t ne tā , bū tu kauns, ja tā bū tu 3 zvaigž ņ u viesnī ca un cena bū tu zemā ka. Tomē r es domā ju, ka par diviem 9 dienā m 7.000 ir nedaudz par daudz, ja pakalpojums netiek sniegts. Ja tiek piedā vā ta š ī viesnī ca, nevilcinieties atteikties. Nebojā atvaļ inā jumu par savu naudu. Labā k piemaksā t un doties uz tieš ā m 5 zvaigž ņ u viesnī cu. Viesnī ca. Salī dzinot ar š o viesnī cu, ir ļ oti pieklā jī gas 4-3 zvaigznes. Viesnī cas, kur cena ir daudz zemā ka.
аватар Irina89
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Viss ir super. . . Cilvē ku maz. . . Viss par brī vu. Milzī ga teritorija. . . Uzmanī gs personā ls. . . Garš ī gs ē diens. . . Viesnī ca paredzē ta 2000 cilvē kiem, bet aizņ em 200-250 cilvē ki. . . No rī tiem nevajag aizņ emties sauļ oš anā s krē slus. … Tomēr ▾ Viss ir super. . . Cilvē ku maz. . . Viss par brī vu. Milzī ga teritorija. . . Uzmanī gs personā ls. . . Garš ī gs ē diens. . . Viesnī ca paredzē ta 2000 cilvē kiem, bet aizņ em 200-250 cilvē ki. . . No rī tiem nevajag aizņ emties sauļ oš anā s krē slus. . . Pirts vienmē r ir bez maksas, un ar masā ž as meistariem var kaulē ties par pā rē jā m viņ u kosmē tiskajā m procedū rā m par smieklī gu naudu 30 dolā ri par 30 minū tē m, lai gan cenrā dī tie maksā.90 -150 eiro.
Ē diens garš ī gs, daudz svaigu dā rzeņ u un augļ u. Tikai dzī res no vē dera, nekā du gremoš anas traucē jumu. . . Uzmanī gs personā ls. . . Istaba tika tī rī ta gandrī z katru dienu, lai gan dzeramnaudu atstā ja tikai 4-5 reizes par 2.5 dolā ri.
Izklaide nav uzmā cī ga...Vienmē r var atrast klusu un nomaļ u vietu...Viņ i nodarbojas ar bē rniem, tiek rī koti izklaidē još i pasā kumi...
Laba vieta tiem, kas noguruš i no metropoles. . . Apkalpoš ana nav uzbā zī ga, bet viss ir laikā .
Ž ē l, ka nav rotaļ u laukuma.
аватар mpan75
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Atpū tusies ģ imene (es, sieva un divi bē rni: 8 un 1 gads). Bija tikai pozitī vi iespaidi. Viesnī cas ī paš niekam ir savs bizness pietiekami ienesī gs, lai nerū pē tos par viesnī cu, kuru viņ š gribē ja slē gt, tač u valdī ba viņ am aizliedza. … Tomēr ▾ Atpū tusies ģ imene (es, sieva un divi bē rni: 8 un 1 gads). Bija tikai pozitī vi iespaidi. Viesnī cas ī paš niekam ir savs bizness pietiekami ienesī gs, lai nerū pē tos par viesnī cu, kuru viņ š gribē ja slē gt, tač u valdī ba viņ am aizliedza. Tā pē c viņ š atstā ja to strā dā t, bet ar 50-60% jaudu (iespē jams, lai segtu izmaksas un iet uz 0). Es to stā stu tā pē c, ka viesnī cā ir maz cilvē ku, ē damzā lē nav rindu, nav trokš ņ a, tā pē c jau tā milzī gā teritorija š ķ iet vē l lielā ka. Viesnī cas teritorija ļ oti skaista, zaļ a (daudz egļ u un ciedru), glī ta un kopta, vakarā pē c vakariņ ā m patī kami klī st, bet pa dienu karstumā ir kur paslē pties. Istabas ir salī dzinoš i normā las un mē belē tas, vienī gais ir sliktais centrā lais gaisa kondicionieris. Pē c ieraš anā s gaisa kondicionieris nedarbojā s labi, bet nā kamajā dienā viņ i palielinā ja jaudu un bija daudz labā k. Ē diens garš ī gs un daudzveidī gs. Draudzī gs personā ls. Pludmale-smiltis ar oļ iem. Iesaku š o viesnī cu relaksē još ā m ģ imenes brī vdienā m.


iemiesojums voingo
Mēs plānojam atvaļinājumu jūnija sākumā.
15 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 12 atbildes
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Aspendosas amfiteātris
Novērtējums 9.5
Turcija, Belek
Stats, Teātri un mūzika
Senā Aspendos pilsēta
Novērtējums 9.0
Turcija, Belek
Arhitektūra, Muzeji, Stats

Отель расположен в 31 км от аэропорта г. Анталья, в 4 км от п. Кадрие. Построен в 1994 г., отреставрирован в 2009 г. Общая площадь: 100 000 м2.

Pludmales apraksts Собственный песчаный пляж, первая береговая линия. Зонты, шезлонги, матрасы, полотенца – бесплатно. Протяженность пляжа – 300 м.
Viesnīcā

3 ресторана (2 а ля карт), 7 баров, 5 конференц-залов (до 80, 600 персон), 6 бассейнов (2 крытых с подогревом, 4 открытых), 9 водных горок, 3 теннисных корта (покрытие - искусственная трава), центр талассотерапии, салон красоты, SPA-центр, услуги врача, прачечная, лифты, обслуживание номеров, сейф на ресепшн (платно), беспроводной интернет в лобби (бесплатно), 2 бассейна для детей (1 крытый, 1 открытый), 3 водные горки, мини-клуб (возраст 4-12 лет), услуги няни (платно), детское меню, в ресторане – детское кресло, детская площадка, развлекательные программы.

Telpu apraksts

Main building – два 3-этажных корпуса.

Block – один 10-этажный блок.

Villas – двадцать 2-этажных вилл.

Annex building – один 9-этажный блок.

690 номеров:

568 standard rooms (32 м2, макс. 3 чел.) – main building, annex building, block;

84 corner rooms (40 м2, макс. 3 чел.) – main building, annex building, block;

20 villas (110 м2, 2 этажа: 1 этаж - гостиная, кухня, 2 этаж - 2 спальни; межкомнатная дверь, 2 ванные комнаты, 2 санузла, sea и garden view, макс. 6 чел.) – villa;

2 suites (77 м2, гостиная, спальня, межкомнатная дверь, джакузи, sea и garden view, макс. 3 чел.) – 3-этаж main building;

10 номера для инвалидов (standard rooms, балкона нет)

non smoking rooms (все номера для не курящих).

Istabās

ТВ с российским каналом, центральное кондиционирование, мини-бар (платно), сейф (платно), ванна, фен, телефон, ковровое покрытие (main building, annex building, block), керамическое покрытие и паркет (villa), балкон или терраса

детская кровать (по запросу).

Tīmekļa vietne: Altis Resort Hotel & Spa
FAQ