




Istabas ir netī ras, nav tī rī tas, atkritumi netiek izvesti, veļ a netiek mainī ta, kamē r nepastā sti par to. Apkopē ja strā dā no pulksten 8 lī dz 15.30, Dolphin ē kā visos 6 stā vos viņ a strā dā viena, dabiski nav laika ī sti uzkopt telpas.
Ja ir 6 stā vi, lifts nedarbojas. Wifi tikai reģ istratū rā . Baseins ir maksas, bez maksas tikai 1. kategorijas numuriņ iem, ir vē l 2 un 3, un par naudu baseinā tiek ielaists ikviens.
Pludmale nav pareizi labiekā rtota, milzī gi akmeņ i, peldē ties nav iespē jams, neskatoties uz to, ka blakus esoš ā s pludmales ir mazi oļ i un smiltis zem ū dens.
Ē diens normā ls, bufete principā daudzveidī ga, viss diē tisks, pā rsvarā tvaicē ts. Ar laiku kļ ū st garlaicī gi.
Naktī iekā rtojos 2. kategorijas istabā , vannasistaba netī ra, protams, apkopē ja pa naktī m nestrā dā , viss jā mazgā paš am. Istabā nebija ne tualetes papī ra, ne ziepju, ne glā ž u, nekā ! Istaba nebija aizslē gta no iekš puses, viens bija nedaudz nobijies, par to informē ja administrā ciju, nā cā s atgā dinā t katru dienu, slē dzene tika mainī ta tikai pē c 4 dienā m.
Tai pat laikā jā piebilst, ka ā rzemē s neesmu bijis, tā pē c salī dzinu tikai ar krievu viesnī cā m, atpū tas centriem utt. . Tā du netī rī bu par š o naudu nekur neesmu redzē jis, tas ir briesmī gi.
Ja vē laties uz Koktebelu - izvē lieties citu nakš ņ oš anas vietu.









Viesnī cas interjers nav atjauninā ts kopš padomju laikiem.
Aprakstā bija teikts par baseinu, bet ne vā rda, ka par to maksā , kā arī sauļ oš anā s krē sliem. Vispā r nevienam neiesaku uz turieni braukt, ī paš i par to cenu, ko viņ i deklarē ja!


Ē diens - saindē ties nevar, bet bomž i ir labā k paē duš i, viesnī cas vadī ba un Coral par š o negodu pā rtikas ziņ ā "pilna pansija" un pat vasarā vajag iet uz tiesu. Viss pā rē jais vairs nav interesants.




Nepatika ē diens ē damistabā . Viss nav garš ī gs, porcijas mazas, un tē ja gatavota no Krimas krā na ū dens. Augļ us (tikai persikus! ) dod katru otro dienu un pē c tam nenogatavojas. Tiesa, personā ls ļ oti patī kams, un izbraukš anas dienā mū s pat iebaroja ar brokastī m, lai gan tas vairs nebija atļ auts.
Teritorija atvē rta visiem "mež oņ iem". Ieeja pludmalē ir bezmaksas, kas noved pie pā rapdzī votī bas, un, kad gā jā m pē c brokastī m, guļ vietas nebija, tikai stā vvietas un tad pie kā pnē m. Bija jā piemaksā par sauļ oš anā s krē sliem un vietu ē nā , neskatoties uz to, ka ejā m viss iekļ auts. Ko nevar atņ emt ir jū ra, ļ oti tī ra. Tā kā Krimā atpū tā mies pirmo reizi, tad veģ etā cija mums likā s ļ oti slikta un neinteresanta. Pamestu, nesakoptu teritoriju un ē ku pā rpilnī ba ir nomā coš a.
Vispā r es tur vairs neieš u, un citiem neiesaku.
