Levilehto Apartments 3*– Atsauksmes

1
Novērtējums 8.010
pamatā
1 atsaukt
8.0 Numurs
8.0 apkalpošana
8.0 Tīrība
8.0 Uzturs
8.0 Infrastruktūra
Dzīvokļi atrodas Levi centrā. Netālu atrodas meža un kalnu takas, slēpošanas kalni un slēpošanas trases. Visi dzīvokļi ir renovēti laika posmā no 2008. līdz 2010. gadam.Vairāk →
аватар CoolNeva
 •  apceļots 11 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Mums paveicā s sagaidī t Jauno 2015. gadu Lapzemē , par ko esam ļ oti priecī gi)) Ceļ ojis ar tū risma operatoru Nordic Travel. Operatorei komentā ru nav, pā rē jā organizē š anā viss bija lieliski! Dzī vojā m Levilehto Apartments, vienistabas mā jā. … Tomēr ▾ Mums paveicā s sagaidī t Jauno 2015. gadu Lapzemē , par ko esam ļ oti priecī gi))
Ceļ ojis ar tū risma operatoru Nordic Travel. Operatorei komentā ru nav, pā rē jā organizē š anā viss bija lieliski!
Dzī vojā m Levilehto Apartments, vienistabas mā jā.26 kv. m, pareizā k sakot mā jā Nr. 19. Tas mums kļ uva gandrī z kā mā jas, tas bija tik mā jī gs un ē rts))
Ierodoties gaisa temperatū ra bija -30 grā di! Bet mē s tikā m apsē duš ies ļ oti ā tri. Pirms izkā pā m no autobusa, Nordic pā rstā vis mums iedeva atslē gas un veda uz mā ju. Un mā ja bija ļ oti silta.
Vienistabas mā ja ar nelielu ģ ē rbtuvi, kurā atrodas ž ā vē š anas skapis un pakaramais. Slē pes atstā jā m tur. Istabā ir viss nepiecieš amais pilnvē rtī gai eksistencei, proti: divstā vu gulta - tā s apakš ē jā daļ a ir divvietī ga, dī vā ns, galds, krē sli, plakanā ekrā na televizors, kamī ns, plī ts, mikroviļ ņ u krā sns, trauku mazgā jamā maš ī na, tosteris, tē jkanna, kafijas automā ts, trauki . Numurā ir Wi-Fi. Vannas istabā : duš a, fē ns, sauna! Viss ir ļ oti mā jī gs un mā jī gs. Un pats galvenais, silts silto grī du dē ļ . Kad ā rā kļ uva nedaudz siltā ks, tad pat uzskrū vē jā m, citā di bija ļ oti karsts.
Pā ri ielai ir veikals, nopirku pā rtikas preces un gatavoju tur, ļ oti ē rti. Ē dā m galvenokā rt mā jā s, jo. Somija nav lē ta valsts un cenas restorā nos ir ievē rojamas.
Divi vā rdi par to, kā mē s daž ā dojā m atvaļ inā jumu : ) Pie tū roperatora paņ ē mā m 2 ekskursijas: "Pā rgā jiens ar sniega kurpē m ziemeļ blā zmas meklē jumos" un "Ceļ ojums uz Briež u fermu". Man viss ļ oti patika, ī paš i sniega kurpes. Lai gan mē s nekad neredzē jā m ziemeļ blā zmu, mē s to nenož ē lojā m, viss ir ļ oti izklaidē još i un interesanti. Pā rē jā s dienas pagā ja slē pojot. Viss ir tuvumā , tā pē c š ajā ziņ ā tas ir arī ļ oti ē rti.
Rezumē jot, es atkal paliktu š ajos apartamentos un atkal lidotu uz Lapzemi, tur ir ļ oti labi))


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Slēpošanas reģions Levi
Novērtējums 10.0
Somija, Levijs
Atpūta, Daba

Апартаменты расположены в центре Леви. Недалеко расположены лесные и горные тропы, лыжные горы и лыжня. Все квартиры были отремонтированы в период 2008 – 2010.

Atrašanās vieta 300 м от реки Миллийоки. 15 минут езды от аэропорта города Киттиля.
Viesnīcā

50 мест на стоянке для трейлеров.

Камера хранения багажа, факс/ксерокопирование, семейные номера.

Курение на всей территории отеля запрещено.

  • autostāvvieta  FREE 
  • bezmaksas wi-fi
  • telpas cilvēkiem ar invaliditāti
  • nesmēķētāju numuri
  • slēpju uzglabāšanas telpa
Izklaide un sports
  • sauna/vanna/hammam
Telpu apraksts

Всего 33 квартиры на 190 спальных мест.

Istabās

Телевизор LСD, DVD- и CD-плеер, сервиз, посудомоечная машина, кофеварка, микроволновая печь, керамическая плита, духовка, холодильник, морозильник, электрический чайник, тостер, стиральная машина, сушилка, утюг и утюжильная доска, фен, бесплатный беспроводный Интернет.

Adrese Levintie 1625 99130 Levi
Tālruņi: Тел. +358 403 120 200 Факс +358 16 641 543
E-pasts: levilehto@levi.fi
Tīmekļa vietne: Levilehto Apartments
FAQ
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам. .