Aqua Hotel Onabrava & Spa 4*– Atsauksmes

12
Novērtējums 7.410
№9 viesnīcas reitingā Kosta del Maresme
7.7 Numurs
7.4 apkalpošana
7.4 Tīrība
8.4 Uzturs
7.9 Infrastruktūra
Viesnīca atrodas Santa Susanna jūras krastā. Viesnīca tika uzcelta 2001. gadā un pēdējo reizi renovēta 2017. gadā. Viesnīca sastāv no divām 5 stāvu ēkām. Viesu ērtībām ir 6 lifti. Viesnīca ir lieliski piemērota jauniešiem un ģimenēm ar bērniem.Vairāk →
аватар mariazelova
 •  apceļots 6 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Š ī viesnī ca tika izvē lē ta daudzu faktoru dē ļ . Kopumā š ī ir laba viesnī ca virs vidē jā un par ļ oti saprā tī gu cenu sezonā . Un, ja jū s to uz laiku lietojat uz labu, tad, protams, varat meklē t kaut ko citu, bet, ja tas ir steidzami, tad iespē ja ir lieliska. … Tomēr ▾ Š ī viesnī ca tika izvē lē ta daudzu faktoru dē ļ . Kopumā š ī ir laba viesnī ca virs vidē jā un par ļ oti saprā tī gu cenu sezonā . Un, ja jū s to uz laiku lietojat uz labu, tad, protams, varat meklē t kaut ko citu, bet, ja tas ir steidzami, tad iespē ja ir lieliska. Kopumā varu droš i saukt par cenu kvalitā ti. Prasī bas numura nav. Vienī gā sliktā lieta ir bez tī rī š anas. Pats interesantā kais, ka dvieļ u, veļ as nomaiņ a nav problē ma, un tī rī š ana tikai vicinā s slotu un viss, pat dzeramnauda nepalī dzē s. Un lai neteiktu, ka telpa ir netī ra, tā pat kā bija paredzē ts, ka mitrā tī rī š ana bū s biež ā ka.
Viss pā rē jais ir kā rtī bā . Istaba ir diezgan svaiga, ar labu gultas veļ u un gultā m. Pati viesnī ca tī ra, pie sienā m daudz bilž u. Teritorija ir tī ra un labi kopta. Protams, izmē rā tas ir mazs, bet principā ar to pietiek, ja nedomā visu dienu pavadī t pie baseina. Pludmale atrodas netā lu no pastaigas pā ri ceļ am un kempingam. Tā s nav ilgas piecas minū tes. Pludmales dvieļ i no viesnī cas, kas tiek izsniegti pret depozī tu labā stā voklī . Kopumā atraš anā s vietas ziņ ā viss ir ē rti. Ir kur staigā t, netā lu no vilciena, ja vē laties ietaupī t ceļ ojumā . Kur nopirkt ir arī tuvumā nav problē ma.
Viesnī cā ir arī savs izklaides komplekss gan bē rniem, gan pieauguš ajiem, tā pē c jums nebū s garlaicī gi, bet tiem, kam patī k, ka viesnī ca ir tikai ļ oti klusai atpū tai, š eit nebū s 100% ē rti. Viesnī ca ir tā teikt universā la uz š ī m planē tā m. Tas ir tieš i tas, ko mē s vē lē jā mies, un par to liels paldies mū su ceļ ojumu aģ entam Dmitrijam Miram, meklē jiet viņ u pē c viņ a uzvā rda sociā lajos tī klos, mē s ar viņ u sazinā mies jau vairā kus gadus pē c kā rtas un viņ š ne tikai vienmē r atradī s to, ko jū s nepiecieš ams, bet arī sniegt noderī gus padomus visā valstī , kur ietaupī t naudu un atpū tas laikā var sazinā ties tieš saistē un viņ š pats ir ļ oti jauks cilvē ks.
Nu ko vē l var teikt par viesnī cu. Ē diens labs, teiksim standarts š ī s klases viesnī cā m. Ir jū ras produkti un izvē le mī kstumā lī dz labī bai. Š ī noteikti nav Turcija)) Š eit nav ko salī dzinā t, bet kopumā tas ir normā li. Urom ir labs dzirkstoš ais vī ns. Kopumā ē diens ir ok. Tikai viesmī ļ u trū kums tiek nedaudz atzī mē ts. Un tā vispā r, viesnī ca par visu, tikai pieci plus!
аватар tour_in_life1
 •  apceļots 7 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Aqua Hotel onabrava un spa, Aqua ķ ē de. Skatī ts kopā ar kolē ģ iem reklā mas tū res ietvaros. Ceļ ā š ī ķ ē des patī kamā kā viesnī ca. Lī dz jū rai ar kā jā m 5 minū tes, chz pazemes pā reja, zem dzelzceļ a. … Tomēr ▾ Aqua Hotel onabrava un spa, Aqua ķ ē de.
Skatī ts kopā ar kolē ģ iem reklā mas tū res ietvaros.
Ceļ ā š ī ķ ē des patī kamā kā viesnī ca.
Lī dz jū rai ar kā jā m 5 minū tes, chz pazemes pā reja, zem dzelzceļ a.
Arī tuvu centram.
Ļ oti tī rs. Smarž o patī kami. Vestibilā ir svaigi ziedi. Orhidejas ir mā kslī gas.
Mē s neskatā mies uz skaitļ iem, visi ir aizņ emti. Droš s 18.04. 10.
Wifi bp visā .
Bē rnu gultiņ a bp pē c pieprasī juma.
Ir ledusskapis.
Standarti nav renovē ti, ar skatu dupsi. Animā cija ir gan pieauguš ajiem, gan bē rniem, ir krieviski runā još s animators. Ir krieviski runā još i darbinieki.
Savienojumi ir, maz.
Dvieļ i par depozī tu standartiem un premium.
Viss iekļ auts Nr.
Spa par naudu. 8 eiro dienā . Jū s varat to lietot nedē ļ u.
Teritorija lieliska. Liels baseins, blakus lielveikals, visa promenā de, pā ri ceļ am no jū ras
аватар Dmitry_Lebedev
Atpū ta 3 cilvē ku ģ imene 10 dienas jū lija pirmajā pusē. Tū risma operators - Anex Tour. Diemž ē l Anex Tour parā dī ja savu izvē les iespē ju un pē dē jā brī dī pā rcē la izlidoš anu no rī ta uz vakaru. … Tomēr ▾ Atpū ta 3 cilvē ku ģ imene 10 dienas jū lija pirmajā pusē.

Tū risma operators - Anex Tour.

Diemž ē l Anex Tour parā dī ja savu izvē les iespē ju un pē dē jā brī dī pā rcē la izlidoš anu no rī ta uz vakaru.

Ņ emot vē rā laika starpī bu ar Spā niju, viesnī cā nokļ uvā m ap 21:30.

Viesnī ca sastā v no divā m ē kā m, kuras savieno halle, un tai ir septiņ i stā vi, tostarp viens pazemes stā vs.

Pazemes vietā atrodas SPA zona (ieskaitot trenaž ieru zā li, iekš telpu baseinus, saunas, ģ ē rbtuves un masā ž as telpas), bē rnu rotaļ u istaba, bagā ž as nodalī jums, zā le ar tū risma firmu stendiem, restorā ns.

SPA zonas apmeklē jums ir maksas: 7 eiro dienā pieauguš ajiem, 4 eiro dienā bē rniem. Pē rkot abonementu uz vairā kā m dienā m, ir atlaiž u sistē ma.

Tajā paš ā laikā , ja pē dē jā uzturē š anā s dienā lidmaš ī na izlido vakarā un no rī ta jā iziet no istabas, pirms izkā pš anas no viesnī cas varat bez maksas nomazgā ties duš ā SPA zonā.
Pirmajā stā vā (tiek uzskatī ts par nulli) atrodas zā le, reģ istratū ra, bā rs, spē ļ u automā tu telpa, konferenč u telpa, kas tiek izmantota izklaidei vakarā un vairā kas telpas.

Viesnī cas priekš ā ir autostā vvieta. Maksa ir 5 eiro dienā.

Ja stā vi ar seju pret galveno ieeju, tad 200 metrus no viesnī cas kreisajā pusē , blakus parkam, ir tukš a zeme, kur var novietot savu auto bez maksas, tač u droš ī bu š ā dā stā vvietā neviens negarantē.

Viesnī cas vestibils ir plaš s, stilī gs, vē ss, piepildī ts ar patī kamu aromā tu (acī mredzot tiek izsmidzinā ti kā di speciā li aerosoli).

Izlī gums noritē ja ā tri. Tū risma nodoklis ir jā maksā uzreiz pē c reģ istrē š anā s. Mū su ģ imenei tas sastā dī ja 14 eiro par 10 dienā m.

Reģ istratū rā ir divi cilvē ki, kas runā krieviski, bet viņ i ne vienmē r strā dā . Pā rē jo var runā t angliski.
Mē s dabū jā m istabu pirmajā stā vā . No logiem paveras skats uz blakus viesnī cu, kas atrodas 15-20 metru attā lumā . Tam ir plusi un mī nusi. No vienas puses, ja neaizverat aizkarus, tevī nepā rtraukti iekritī s sveš inieki, no otras puses, mazā k jū tī gas sveš as skaņ as no animā cijas un vakara koncertiem.

Numuram ir neliels balkons ar plastmasas galdu, diviem plastmasas krē sliem un veļ as ž ā vē tā ju.

Trokš ņ u izolā cija no balkona ir laba: aizverot durvis, skaņ as no ielas ir minimā li jū tamas pat vakara koncertos Onabravā vai tuvē jā viesnī cā.

Telpā ir pietiekami daudz vietas, lai ē rti uzturē tos trī s cilvē ki.

Numurā ir divas divguļ amā s gultas ar ē rtiem matrač iem un maziem spilveniem.

Gaitenī ietilpī gs skapis ar daudziem pakaramiem.

Seifs atrodas tajā paš ā skapī . Seifu noma - 3 eiro diennaktī . Plus 10 eiro depozī ts par pili.
Papildus ir galds, divi atzveltnes krē sli, viens naktsgaldiņ š un TV skapis ar nelielu ledusskapi. Ledusskapis strā dā ja klusi.

Kondicionieris darba kā rtī bā . Gaisa kondicionē š anas sistē ma ir centralizē ta, bet telpā var patstā vī gi regulē t temperatū ru.

Ir tikai trī s bezmaksas tirdzniecī bas vietas, ieskaitot vienu vannas istabā , tā pē c iesaku paņ emt lī dzi tē ju.

LCD televizors ar aptuveni 25 collu diagonā li. Rā da apmē ram 50 kanā lus. No krievvalodī gajiem - ORT, RTR Planet, Russia 24 un TNT. Signā la kvalitā te laba, attē ls skaidrs, ē rta tā lvadī bas pults.

Visā viesnī cā ir pieejams bezmaksas bezvadu internets. Interneta piekļ uves ā trums un signā la stabilitā te, manuprā t, ir tā ds pats kā vestibilā , istabā , restorā nā , pie baseina un ļ auj skatī ties filmas tieš saistē.

Vannas istaba apvienota. Vidē ja izmē ra. Vanna, liela izlietne, tualete, bidē.
Visas uzturē š anā s laikā gulta netika mainī ta pat vienu reizi!

Istabā ielidoja odi, iesaku paņ emt lī dzi fumigatoru.

Viesnī cas teritorija ir neliela. Papildus ē kā m vietas pietika baseinam, pā ris veikaliem un kafejnī cā m.

Baseins ir liels. Dziļ ums svā rstā s no 80 centimetriem lī dz pusotram metram. Ū dens ir tī rs. No rī ta nedaudz vē ss, bet pē cpusdienā labi sasilda.

Ir pieejams papildu baseins bē rniem.

Daudz sauļ oš anā s krē slu. Tomē r lī dz astoņ iem no rī ta, tas ir, lī dz atvē rš anai, rindā stā v cilvē ki, kas vē las izmantot labā kā s vietas. Bet jū s nevarat steigties: jū s vienmē r atradī sit brī vu vietu.

Sauļ oš anā s krē sli nav jauni, bet pietiekami ē rti.

Pludmales dvieli reģ istratū rā var saņ emt bez maksas, bet ar depozī tu 10 eiro. Tur nomainiet dvieļ us. Maiņ u skaits dienas laikā ir neierobež ots.

Dvieļ i ir lieli un kvalitatī vi.

Augsta lī meņ a jautā jums.
Un brokastī m, pusdienā m un vakaram ir ļ oti liels ē dienu sortiments, kas atš ķ iras gan atkarī bā no diennakts laika, gan nedē ļ as dienas.
Ī paš u volā nu nav, bet ē dieni garš ī gi, ar dvē seli gatavoti.

Brokastī s: salā ti, izcirtņ i, olu kultenis, olu kultenis, graudaugi, bekons, desiņ as, konditorejas izstrā dā jumi, sieri, augļ i, pastas, medus, ievā rī jumi, vairā ku veidu svaigas sulas, aukstie un karstie dzē rieni, dzirkstoš ais vī ns u. c.

Lī dz vakaram vairā ku veidu gaļ as un gaļ as ē dieni, zivis, jū ras veltes, daž ā di sā nu ē dieni, gandrī z katru dienu kā di tematiskie spā ņ u ē dieni, salā ti, izcirtņ i, sieri, saldumi, konditorejas izstrā dā jumi, augļ i, saldē jums un daudz kas cits.

Pusdienā s sortiments ir pieticī gā ks, tač u pietiekami daudzveidī gs, lai nepaliktu izsalcis.

Kā jau rakstī ju, vakariņ ā s ieradā mies vē lu un vē lu. Š ā diem kavē tā jiem tiek nodroš inā ts tā sauktais vē lais vakars, kas sā kas 23:00 un sastā v no gaļ as, dā rzeņ u, siera izcirtņ iem, augļ iem un pudeles negā zē ta ū dens.
Vē los vakarus var iepriekš rezervē t reģ istratū rā , ja plā nojat atgriezties viesnī cā pē c pulksten 21:00. Ja plā nojat izbraukt agri, tad dienu iepriekš varat uz laiku pasū tī t agrā s brokastis. Restorā ns jums tiks atvē rts norunā tajā laikā . Ē dienkarte tā da pati kā vē lam vakaram, plus karstie dzē rieni.

Turklā t, ja kuponā ir paredzē tas ē dienreizes "brokastis-vakariņ as", vakariņ as varat mainī t pret pusdienā m neierobež otu skaitu reiž u.

Ar pā rtiku saistī ti tikai divi trū kumi: pirmkā rt, apmaksā ti un diezgan dā rgi dzē rieni pusdienu un vakariņ u laikā (piemē ram, 0.5 litru negā zē ta ū dens pudele maksā.1, 85 eiro); otrkā rt, trauku mazgā š anas kvalitā te ir š ausmī ga - esi ļ oti uzmanī gs izvē loties tī ru š ķ ī vi, tas var nebū t tik tī rs kā ceri!
No izklaidē m uz vietas: telpa ar spē ļ u automā tiem (gan bē rniem, gan pieauguš ajiem), galda teniss (raketes reģ istratū rā var aizņ emties bez maksas), vakara animatoru vai viesmā kslinieku koncerti.

Ir bibliotē ka, bet krievu valodā nav vairā k par desmit grā matā m.

Animā cija ir standarta no 11:00 lī dz 17:00. Iedalī ts trī s vecuma grupā s: bē rni, pusaudž i, pieauguš ie.

Pieauguš ajiem: loka š auš ana (uz vietas), galda teniss, š autriņ as, ū denspolo, ū dens aerobika.
Apmē ram tā ds pats aktivitā š u komplekts pusaudž iem.

Piektdienā s minifutbola turnī ri tiek rī koti starp vairā kā m viesnī cā m uz liela zā les laukuma, kas atrodas piecu minū š u gā jiena attā lumā no viesnī cas.

Animā cijas komanda ir jautra un aktī va. Visi runā angliski, pā ris saprot krieviski.

Pā rtikas veikalā uz vietas ir ļ oti augstas cenas un neliels sortiments.
Veikalos, kas atrodas piecu minū š u gā jiena attā lumā uz Santas Susannas centru, preč u izvē le ir daudz lielā ka, un cenas ir pusotru lī dz divas reizes zemā kas.

Suvenī ru veikalā , kas atrodas blakus pā rtikas veikalam, cenas pirmajā mirklī var š ķ ist augstas, tač u tur var kaulē ties, kā rezultā tā iegā dā ties vē lamo par ļ oti saprā tī gu cenu.

Manuprā t, pē c vairuma parametru viesnī ca atbilst deklarē tajai kategorijai. Un, risinot problē mas ar trauku tī rī š anu un tī rī bu, tas pilnī bā attaisnos savas č etrarpus zvaigznes. Esam apmierinā ti ar savu izvē li!

Tagad par jū ru. Lai nokļ ū tu pludmalē , jā š ķ ē rso brauktuve, jā nobrauc uz pazemes pā reju, jā iziet no tā s, jā nogriež as pa labi un pē c piecdesmit metriem jā griež as pa kreisi. Ceļ š aizņ em 5-7 minū tes.

Pludmalē ir rupjas smiltis.
Diemž ē l tā ir netī ra, jo pirmajā lī nijā ir kempingi, kur daudzi atpū tnieki dzī vo ar mā jdzī vniekiem, kuri tiek izstaigā ti turpat un ne vienmē r tiek sakopti pē c tiem. Un vispā r visā uzturē š anā s laikā es ne reizi neesmu redzē jis pludmali tī rī tu.

Pludmalē nav duš as, pā rģ ē rbš anā s kabī nes, tualetes, sauļ oš anā s krē sli, saulessargi. Lai izmantotu š ī s civilizā cijas priekš rocī bas, jums ir jā iet gar pludmali apmē ram 10 minū tes pa labi vai pa kreisi.
Apkalpoš anas trū kuma priekš rocī ba ir tā da, ka pludmalē ir salī dzinoš i maz cilvē ku: jū s vienmē r varat atrast vietu, kur sē dē t ē rtā attā lumā no citiem atpū tniekiem.

Gan pludmalē , gan pie baseina viesnī cā ir atļ auts smē ķ ē t.

Ieejot jū rā , dziļ ums mainā s ļ oti strauji: 5-7 metru attā lumā no ū dens malas dziļ ums jau ir pusotrs metrs vai vairā k.

Jū ra ir tī ra, caurspī dī ga, vai nu mierī ga, vai ar maziem viļ ņ iem.
Jū lija pirmajā pusē temperatū ra ir 22-24 grā di, tad sā kas pakā peniska temperatū ras paaugstinā š anā s.

Daž i vā rdi par paš u Santu Susannu un apkā rtni. Tas ir vairā k kā ciems.

Centrā lā iela iet paralē li dzelzceļ am cauri visai apdzī votai vietai un pā riet uz nā kamā s pilsē tas - Malgrat de Mar - centrā lo ielu. Starp š ī m divā m apdzī votā m vietā m nav skaidras robež as.

Š ajā ielā ir daudz suvenī ru pā rtikas preč u veikalu, kafejnī cu, restorā nu. Vakarā ir teltis ar suvenī riem.

Veikalos sortiments ir aptuveni vienā ds, atkarī gs tikai no tirdzniecī bas vietas izmē ra. Tas attiecas gan uz produktiem, gan suvenī riem. Cenas arī nedaudz atš ķ iras.

Otrdienā s no 9:00 lī dz 13:00 tiek slē gts un organizē ts tirdziņ š , kurā tiek tirgotas daž ā das preces un suvenī ri.

Trī s minū š u gā jiena attā lumā no viesnī cas atrodas neliels atrakciju parks.
Produktus labā k pirkt lielveikalos.
Izejot no viesnī cas galvenā s ieejas, pagriež oties pa labi un izejot cauri laukiem, jū s nokļ ū siet Carrefour (tā zī me redzama no tā lienes, veikals atvē rts lī dz 22:00). Atgriež oties pa kreisi un arī izejot cauri laukiem, tiksiet lī dz Lidl (atvē rts lī dz 21:30).

Š ajos veikalos prezentē tie zī moli ir atš ķ irī gi, bet lī dzī giem produktiem cenas ir aptuveni vienā das. Manuprā t, Carrefour priekš rocī ba ir sortimentā (platī bā tas ir trī s reizes lielā ks nekā Lidl), un tajā , ka tas atrodas tirdzniecī bas centrā , kur bez tā ir vē l daudzi citi veikali.

Vienā telpā ar lielveikalu, iepretim centrā lajā m kasē m, atrodas neliela tirdzniecī bas vieta (attē lā ), kur visjaukā kā persona Irina atbildē s uz visiem jautā jumiem par jū su uzturē š anos Spā nijā , kultū ras iezī mē m, produktiem, suvenī riem utt.
, piedā vā ekskursijas, auto nomas iespē jas, proti, palī dzē s vieglā k adaptē ties jaunā valstī , ja Spā nijā atrodaties pirmo reizi.
Ja uz Barselonu vai otru pilsē tu, kas atrodas piekrastē , vē laties doties patstā vī gi, visē rtā k ir izmantot vilcienu. Vilcieni kursē ik pē c 30 minū tē m.

Pietura atrodas trī s minū š u gā jiena attā lumā no viesnī cas.

Biļ etes ē rtā k iegā dā ties informā cijas kioskā (apzī mē ts ar lielo burtu "I") iepretim autobusa pieturai. Š eit, maš ī nā pie ieejas, tā s pirms brauciena vajag "kompostē t".
Maksa par biļ eti uz Barselonu un atpakaļ ir 9.80 eiro. Ceļ š uz Barselonas centrā lo laukumu? a de Catalunya aizņ em aptuveni 1 stundu 15 minū tes. Tiek paziņ otas pieturas.
Apejot Pla?
a de Catalunya pa perimetru atradī siet informā cijas kiosku, kurā par 1 eiro varē siet iegā dā ties detalizē tu Barselonas karti, kā arī izsniegt ī paš as tū ristu kartes, kas ietaupī s naudu sabiedriskā transporta braucieniem un ieejas biļ etē m daž os muzejos.

Nobeigumā daž i vā rdi par ekskursijā m.
Pē c maniem novē rojumiem, daž ā di uzņ ē mumi piedā vā aptuveni vienā du ekskursiju saturu un izmaksas.
Izvē loties, ir ļ oti svarī gi pievē rst uzmanī bu detaļ ā m. Piemē ram, ekskursijas laikā uz Montserratas kalnu par 40 eiro viena kompā nija vienkā rš i ar autobusu aizvedī s uz klosteri, bet otrs uz kalna pakā jē , no kurienes ar vilcienu uz klosteri nokļ ū siet pa 2. gleznainā apgabala vidū.
Starp citu, lai izvairī tos no rindā m, zaudē tu laiku un paspē tu apskatī t Madonu pirms rī ta dievkalpojuma, izvē lieties ekskursijas ar agru izbraukš anu lī dz 10:30, lī dz Madonnai varē siet nokļ ū t, un bū s daudz laiks izpē tī t visu kompleksu. Un tomē r vizuā li attā lums no klostera lī dz Miķ eļ a krustam š ķ iet liels, bet patiesī bā mē s ar meitu ā trā tempā uzkā pā m 12 minū tē s.

Apmeklē jot Goel Park, labā k ir iegā dā ties biļ etes parka vietnē tieš saistē.
Pirmkā rt, tas ir nedaudz lē tā k, otrkā rt, jū s izvairī sities no garā m rindā m pie biļ eš u kasē m, un, treš kā rt, ierodoties parkā pē cpusdienā , biļ etes š ai dienai var bū t jau beiguš ā s.
Точка продажи туров в Carrefour
аватар Natasha_1975
 •  apceļots 8 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Mē s kā budž eta tū risti izvē lamies viesnī cas pē c atsauksmē m, ne pā rā k dā rgas, par cenu, bet mē s gribam apmeklē t visur. Par viesnī cu: Wi-Fi ir bezmaksas, ē diens ir I love you, man bija iespē ja nogarš ot jamon un brie un zilā s pelē juma sierus, bija garneles un sarkanā s zivis un austeres (es domā ju, ka citā s valstī s ir maz viesnī cu, piekrastē , nenodroš ina zivju produkciju). … Tomēr ▾ Mē s kā budž eta tū risti izvē lamies viesnī cas pē c atsauksmē m, ne pā rā k dā rgas, par cenu, bet mē s gribam apmeklē t visur. Par viesnī cu: Wi-Fi ir bezmaksas, ē diens ir I love you, man bija iespē ja nogarš ot jamon un brie un zilā s pelē juma sierus, bija garneles un sarkanā s zivis un austeres (es domā ju, ka citā s valstī s ir maz viesnī cu, piekrastē , nenodroš ina zivju produkciju). Viesnī cā ir divas meitenes, kuras runā krieviski, bet tad, kad viņ as nebija. paldies google tulkotā jam. problē mas tika atrisinā tas, piemē ram, bē rnam bija temperatū ra, palū dza restorā nā aiznest bē rnam ē dienu uz istabu, paņ emt etiķ i kompresē m, un izbraukš anas dienā palū dza pagarinā t istabu bez papildus samaksas , pagarinā ts lī dz 13.00, un Kopumā viesnī cas numuru izlaiš ana pulksten 10.00. No mī nusiem, protams, pusdienā s un vakariņ ā s dzē rieni par papildus samaksu.
Iepriekš ē jā pā rskatā viss ir uzrakstī ts ļ oti detalizē ti un atbilst.
аватар Kostaa
 •  apceļots 8 gadiem atpakaļ
Novērtējums 1.0
Reģ istratū rā nebija jaukas meitenes, izlikā s, ka mani nesaprot, sā ka lietot Google tulkotā ju, izturē jā s pret mani rupji, par visu jā maksā , par droš u 4 eiro dienā , un jā maksā depozī ts, dvieļ i 10 eiro depozī ts par katru, spilveni nav ē rti, izvē les nav, nā cā s prasī t segu. … Tomēr ▾ Reģ istratū rā nebija jaukas meitenes, izlikā s, ka mani nesaprot, sā ka lietot Google tulkotā ju, izturē jā s pret mani rupji, par visu jā maksā , par droš u 4 eiro dienā , un jā maksā depozī ts, dvieļ i 10 eiro depozī ts par katru, spilveni nav ē rti, izvē les nav, nā cā s prasī t segu.
Es patieš ā m nož ē loju, ka izvē lē jos š o viesnī cu.
Viesnī ca ir 3 zvaigznes.
аватар
 •  apceļots 14 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Brī niš ķ ī ga viesnī ca. Pilnī bā attaisno savu 4*. Ē diens izcils, personā ls pieklā jī gs. Apkā rt tī rī ba gandrī z sterila. Nedaudz dā rgi salī dzinā jumā ar citā m viesnī cā m, tač u to kompensē trokš ņ ainu uzņ ē mumu trū kums. … Tomēr ▾ Brī niš ķ ī ga viesnī ca. Pilnī bā attaisno savu 4*. Ē diens izcils, personā ls pieklā jī gs. Apkā rt tī rī ba gandrī z sterila. Nedaudz dā rgi salī dzinā jumā ar citā m viesnī cā m, tač u to kompensē trokš ņ ainu uzņ ē mumu trū kums. NEVIENS UN NEKAS neliedz atpū sties! Nedaudz kaitina krieviski runā još a š veicara neesamī ba, tač u ir viesnī cu gidi, ļ oti palī dz. Viesnī cas atraš anā s vieta ļ oti ē rta. Dzelzceļ a stacija netā lu - 4 reizes braucā m ar vilcienu uz Barselonu saviem spē kiem. Lī dz jū rai - 5 minū tes, bet ja vajag labiekā rtotu pludmali, jā iet 300 metri. Sauļ ojā mies un peldē jā mies "mež onī gajā " pludmalē - cilvē ku mazā k, arī smiltis un jū ra nav sliktā kas.
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
аватар mvmary
 •  apceļots 14 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Viesnī ca Onabrava ir brī niš ķ ī ga. Š obrī d š eit beidzam atvaļ inā jumu. Tā atrodas ē rtā vietā - blakus dzelzceļ a stacijai, blakus ekskursiju pietura, viesnī cas priekš ā - pā reja uz pludmali. Pludmale nav tik pā rpildī ta kā tā lā k no Malgradas. … Tomēr ▾ Viesnī ca Onabrava ir brī niš ķ ī ga. Š obrī d š eit beidzam atvaļ inā jumu. Tā atrodas ē rtā vietā - blakus dzelzceļ a stacijai, blakus ekskursiju pietura, viesnī cas priekš ā - pā reja uz pludmali. Pludmale nav tik pā rpildī ta kā tā lā k no Malgradas. Ceļ š uz pludmali iet cauri kempingam. Ir labs lielveikals ar ļ oti saprā tī gā m cenā m. Lai atpū stos pludmalē , iegā dā jieties lietussargu (no 8 lī dz 12 eiro). Tad aizbrauc, jo nauda uz visu brī vdienu nav ž ē l. It ī paš i, ja salī dzina ar 15 eiro dienā , ja pludmalē netā lu no Malgradas jū s ņ emtu 2 sauļ oš anā s krē slus un lietussargu. Viesnī cā ir liels peldbaseins ar daudziem sauļ oš anā s krē sliem. Ir arī spa. Samaksā jot 6 eiro, tiek neierobež ots laiks iekš telpu baseinā ar dž akuzi, kā arī somu un turku pirtī s. Ļ oti palī dz saulē . Ī paš i gribē tos atzī mē t Ē DIENU viesnī cā . Ļ oti garš ī gi un daudzveidī gi. Mums pasniedza visā das gaļ as, daudz jū ras velš u. Daudz gardumu, gardē ž u uzkodu. Mē s pastā vī gi atpū š amies ļ oti dā rgā s viesnī cā s un ir ar ko salī dzinā t. Es patiesi brī nos, kur tū risti atrada bezgarš ī gu ē dienu. Vienkā rš i mē s biež i aizmirstam, ka visi cilvē ki ir atš ķ irī gi un viņ iem patī k daž ā di ē dieni. Tikko atnā cu no pusdienā m un ja kā dam nepietiek ar gaļ as un zivju izvē li karstā no 8-10 ē dieniem, tai skaitā tī tara, karbonā des, ribiņ as, gulaš s utt, var smaidot uzdot tikai vienu jautā jumu - ko dara mū su tū risti ē d Mā jas?.... Aprakstā visur ir minē ts maksas seifs un bā rs, tā pē c tam nevajadzē tu bū t pā rsteigumam. Vienī gā problē ma, ko atradu viesnī cā , bija slikti strā dā još ais wi-fi. Viņ š pastā vī gi pacē lā s gan istabā , gan viesnī cas vestibilā . Un tā , skaista viesnī ca, cienī ga un eleganta. Vienkā rš i ikvienam no atpū tas ir vajadzī gas daž ā das lietas, un tā pē c iespaidi atš ķ iras.
аватар
 •  apceļots 14 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
neticiet negatī vajā m atsauksmē m! Uzturē jā s tur ar ģ imeni 2 nedē ļ as. Lieliska atraš anā s vieta. Lī dz jū rai apmē ram 10 minū tes, cauri dzelzceļ a stacijai tieš ā m ir pazemes eja. tikai neviens nenorā dī ja, ka š ī nav Maskavas stacija ar smirdī giem vilcieniem; ) ir viens elektrovilciens, kas paiet pusstundā un viss ir tī rs un nav ne smakas. … Tomēr ▾ neticiet negatī vajā m atsauksmē m! Uzturē jā s tur ar ģ imeni 2 nedē ļ as. Lieliska atraš anā s vieta. Lī dz jū rai apmē ram 10 minū tes, cauri dzelzceļ a stacijai tieš ā m ir pazemes eja. tikai neviens nenorā dī ja, ka š ī nav Maskavas stacija ar smirdī giem vilcieniem; ) ir viens elektrovilciens, kas paiet pusstundā un viss ir tī rs un nav ne smakas. Uz pludmali jā iet kā jā m tā pat kā visiem citiem. Uzreiz pretī izejai no viesnī cas dodieties taisni un uz pā reju, bet ne pa labi, pa ceļ u! Vienī gais, ka ē diens tieš ā m ir saspringts. Paņ ē mā m tikai brokastis, brokastis brī niš ķ ī gas, pat cepts speķ is ar svaigi spiestu aci no rī ta. Pusdienas restorā nā arī ir labas, bet maksā apmē ram 15 eiro par degunu. Un tuvē jos restorā nos viena ā trā ē dinā š ana. Mē ģ inā ja atrast svaigas jū ras veltes, tikai Blanes vai Bvrs. Starp citu, lī dz Barsai ar vilcienu ir jā brauc 1 stunda 40 tieš i no dzelzceļ a stacijas. Un, es aizmirsu, tuvumā ir tā ds milzī gs lē ts hipermā rkets kā Auchan. Maskavā neatradī siet produktus garš as alfabē tā . Un cenas ir lē tas. Lai veicas, laba vieta, tieš ā m! Es brauktu vē lreiz, bet katram patiks daž ā das vietas ; )
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
аватар
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 5.0
Atpū ta ar ģ imeni. Dē lam 17 un meitai 6. Viesnī cā viss bez maksas. Sauļ oš anā s krē sls 1 eiro. Paņ em viņ am dvieli, iedod depozī tu 10 eiro. Seifs ir samaksā ts. Ledusskapis istabā par maksu. Stā vvieta ir apmaksā ta 4 eiro dienas. … Tomēr ▾ Atpū ta ar ģ imeni. Dē lam 17 un meitai 6. Viesnī cā viss bez maksas. Sauļ oš anā s krē sls 1 eiro. Paņ em viņ am dvieli, iedod depozī tu 10 eiro. Seifs ir samaksā ts. Ledusskapis istabā par maksu. Stā vvieta ir apmaksā ta 4 eiro dienas. Netici, ka pludmale ir tuvumā . Pā rbrauksi ceļ u un pludmali, JĀ , bet blakus ir smirdoš s kempings un milzī gi akmeņ i. Ja nav grū ti, tad jā iet 10-15 minū tes un laba pludmale, bet jā ņ em vē rā , ka pē c 3 metriem dziļ ums ir 2 metri. Vispā r viesnī ca ir laba un tī ra un ē diens labs. Neviens nerunā krieviski! Es izvē lē tos Santa Sussan СAPRICI VERD tuvā k pludmalei. Jū lijā milzī gs cilvē ku skaits. Pludmalē viens otram virsū . Tie visi ir negatī vi, tač u ir arī daudz pozitī vu. No ekskursijā m ļ oti iesaku la siesta. Par flamenko. Lī dz koncerta beigā m zā lē valda spriedze.
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
аватар pagen
 •  apceļots 16 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Mē s palikā m viesnī cā.2009. gada augustā . divu nedē ļ u laikā . Santa Susanna pilsē ta, kurā atrodas viesnī ca, ir maza, mā jī ga un gluda un nepā rtraukti pā riet citā kū rortpilsē tā Malgrat de Mar, kas ir daudz lielā ka. … Tomēr ▾ Mē s palikā m viesnī cā.2009. gada augustā . divu nedē ļ u laikā . Santa Susanna pilsē ta, kurā atrodas viesnī ca, ir maza, mā jī ga un gluda un nepā rtraukti pā riet citā kū rortpilsē tā Malgrat de Mar, kas ir daudz lielā ka. Š ī s pilsē tiņ as savieno viena gara un vakaros rosī ga promenā de, uz kuras atrodas daudz viesnī cu, restorā nu, bā ru, kū rorta tipa veikalu (ar dvieļ iem, č ī bā m, lietussargiem, suvenī riem u. c. ) un vairā ki elitā ras ā das veikaliņ i. aksesuā ri un dā mu aksesuā ri, piemē ram, š alles, kabatlakatiņ i. . . un arī drē bes. Ievē rojami vairā k veikalu Malgrat de Mar. Turklā t tur tie ir lē ti ar labas kvalitā tes precē m. Sestdienā s Santa Susannā promenā de ir slē gta un notiek brī vdabas gadatirgus, kurā tiek pā rdotas preces par 2-3 eiro. Skats ir ļ oti mī ļ š un ziņ kā rī gs. Pa promenā di kursē automaš ī nu izpriecu vilcieni, pa kuriem var braukt gan Santa Susanna, gan Malgrat de Mar: to gala pieturas atrodas netā lu (50 metrus viena no otras) Santa Susanna. Ir ļ oti interesanti braukt, it ī paš i pa Santa Susanna. Pati š ī pilsē ta atrodas uz diezgan augstiem pakalniem nedaudz tā lā k no kū rorta zonas ar promenā di, un skati gan uz paš iem kalniem ar kā rtī gā m savrupmā jā m, gan uz pilsē tu no š iem kalniem ir ļ oti interesanti. Savukā rt Malgrata de Mara ir interesanta ar savā m senajā m š aurajā m ieliņ ā m, pa kurā m ar grū tī bā m izbrauc tvaika lokomotī ve, no kurā m, š ķ iet, ar rokā m var aizsniegt lī dz mā ju sienā m.
Viesnī ca "Onabrava" atrodas ļ oti ē rti - promenā des sā kumā , tā pē c, lai apbrauktu promenā di, nav jā brauc turp un atpakaļ , bet vienkā rš i jā iziet ā rā un jā iet vienā virzienā . Viesnī ca ir pilnī gi jauna ar visā m no tā izrietoš ajā m sekā m: jaunas mē beles, pilnī ga un pareizi strā dā još a santehnika utt. Istabas atslē gas ir magnē tiskas. Gaisa kondicionieris telpā ir centrā lais, bet jaudī gs un darbojas labi. Tas ieslē dzas ar to paš u karti, kas atver durvis. Pie ieejas labajā pusē pie sienas ir piestiprinā ts karš u uztvē rē js, kurā tas jā ievieto lī dz taustā mam, it kā tverš anas momentam. Kondicionieris automā tiski izslē dzas, atverot balkonu. Lai gaisa kondicionieri varē tu atstā t ieslē gtu prombū tnes laikā , reģ istratū rā jā lū dz otra istabas atslē ga un jā izmanto tā gaisa kondicionē tā jam. Istaba nav ī paš i liela, bet nav vajadzī ga. Gulta lieliska: divvietī ga un ļ oti plaš a, gandrī z trī svietī ga. Balkons labi ar balkona mē belē m: pā ris krē sli un galds. Turpat uz krē sliem tos parasti ž ā vē ja un mazgā ja. Istabā ir seifs, kuru paņ em pē c atslē gas. Izrakstoties, jū s nododat atslē gu un atgriež at depozī tu.
Visu istabu logi, izņ emot apartamentus, paveras viens uz otru un blakus esoš ajā m viesnī cā m. Bet Santa Susannā gandrī z 95% viesnī cu ir š ā das, jo visas ar retiem izņ ē mumiem atrodas vienā ielā blakus.
Viesnī cai "Onabrava" ir divi "spā rni", kurus savstarpē ji savieno plaš a zā le ar reģ istratū ru, bā rs, atpū tas telpa ar klavierē m un pianistu, dī vā ni un atzveltnes krē sli. Restorā ns atrodas mū su "pirmajā stā vā ", ti. pa pusei zem zemes, tač u tas ir izdarī ts tik ģ eniā li, ka ir pilna auguma vitrī nas ar skatu uz baseinu un baseina bā ru. Ē diens ir ļ oti daudzveidī gs un labs. Brokastis ir pilnas, t. i. ir arī daudz auksto uzkodu (visā di izcirtņ i, siers, jamons, desiņ as, š ķ iņ ķ is, salā ti, jogurts, piens, musli, augļ i. . . ), kā arī karstie ē dieni, piemē ram, olu kultenis, desiņ as, zivis, gaļ u. No dzē rieniem - tē ja, kafija, sulas no aparā ta, š ampanietis. . Augļ i parasti bija ananā si, arbū zi, melones, plū mes, persiki un augļ u salā ti. Augļ i ne vienmē r ir visgatavā kie, ī paš i persikus un plū mes bija jā izvē las. Bet vienmē r viss, kas bija izdalē , tika laicī gi papildinā ts un kaut kā netrū ka.
Mums bija HB, tā pē c es varu runā t tikai par vakariņ ā m. Vakariņ ā s izvē le ir daudz lielā ka: brī niš ķ ī ga cepta gaļ a, kas tiek sagriezta tieš i jū su priekš ā un jums, ne mazā k kā trī s veidu zivis, daž ā di gaļ as ē dieni, suš i, saldē jums. dzē rieni vakariņ ā s visi (! ) ir apmaksā ti. Uz galdiem tiek pasniegtas vī na kartes, par naudu var paņ emt vī nu, ū deni, alu utt. Tas ir, viesnī cas restorā ns strā dā pie dzē rieniem reā lā restorā na rež ī mā . Tā kā neesam spā ņ u vī nu pazinē ji, pasū tot aprakstī jā m, kā du vī nu gribam, piemē ram: sauso sarkano. Pateicoties viesmī ļ iem, viņ i bija profesionā ļ i un to arī atnesa, turklā t lē ti: 500 ml vī na maksā ja ap 4-5 eiro. Vispā r viesnī cas personā lam ir ļ oti laba skola un augsta disciplī na. Š ī nav ģ imenes, bet gan masveida viesnī ca, un tā pē c tur ir vajadzī gs tieš i tā ds personā ls. Visi ir pieklā jī gi, aukstasinī gi, vē rī gi, bet atpū tnieku ir daudz un tā pē c jums tiks dots tieš i tik daudz laika, lai atrisinā tu savu problē mu un viss.
Ja izejot no viesnī cas aizmugures pabraucot garā m stā vlaukumam pā ri laukam, tad apmē ram 300 metrus pa labi ir angā ra tipa ē kas - tie ir veikali, t. sk. lielveikalā , kur labprā t paņ ē mā m Sangria par 2.5 eiro par litru pudeli. Starp š iem veikaliem ir vī na lielveikals - Spā nijā tā di ir. Pā rdoš anā ir simtiem daž ā du š ķ irņ u un veidu vī nu un citu alkoholisko dzē rienu, kā arī tā dus pavadoš os produktus kā konfektes, jamons u. c. Degustā cijai ir arī ducis mazu mucu ar krā niem un plastmasas glā zes: visu, kas ir mucā s, var izmē ģ inā t bez maksas. . Tiesa, mē s to darī jā m tikai tad, kad gidi mū s atveda pa ceļ u uz š ā diem vī na tirgiem (ganā mpulks un tē tis ir vieglā k pā rspē t).
Pludmales ir 300-400m no viesnī cas, bet š os metrus nejū t. Pludmales ir demokrā tiskas. Nē ģ eri no rī ta izlika nobruž ā tus klā ja krē slus, uz kuriem 1.5 procenti atpū tnieku iekā rtojas naudas dē ļ . Mē s, kā jau visi, nopirkā m lielo dvieli par 8 eiro un mierī gi iekā rtojā mies uz tā . Kas vē las, var par to paš u naudu nopirkt lietussargu. Un tad atstā t tur vai paņ emt lī dzi mā jā s, kā gribi.
Ceļ š uz pludmali iet zem dzelzceļ a gultnes. Vilciens gar Costa del Maresme kursē pa visu piekrasti un atdala pludmali no gandrī z visā m viesnī cā m. Bet š ķ iet, ka vilciens ir uz gumijas riteņ iem, tā pē c telpā s to nevar dzirdē t. Vilciena pietura Santa Susannā atrodas 3 minū š u pastaigas attā lumā no viesnī cas Onabrava. Š ausmī gi ē rti. Ceļ š uz Barselonu aizņ em apmē ram 1 stundu 15 minū tes, tajā paš ā laikā jū s ierodaties paš ā pilsē tas centrā Katalonijas laukumā . Š is vilciens ir elektriskais vilciens un tā pē c biļ eti var izmantot jebkurā diennakts laikā . Labā k ņ emt biļ eti turp un atpakaļ , tas ir lē tā k, un, ja Barselonā vē laties braukt ar tū ristu autobusu ar ekskursiju ceļ ojumu, ir lē tā k iegā dā ties autobusa biļ eti dzelzceļ a biļ eš u kasē Santa Susannā kopā ar vilciena biļ eti. Š ajā gadī jumā vilciena biļ ete maksā s gandrī z uz pusi lē tā k. Vienkā rš i pieprasiet biļ eti autobusam Turistic un Barselonai un atpakaļ .
Un pē dē jā lieta: Santa Susannas atpū tnieku kontingentu veido galvenokā rt pieauguš ie ģ imenes cilvē ki ar bē rniem un veci cilvē ki. Tur viss mierī gi un diezgan cienī jami. Pludmale var saukt gan sī kus oļ us, gan rupjas smiltis, kaut kā da augsnes struktū ra ar kvarca daļ iņ ā m 1-5mm lielumā . Paš valdī bas pludmalē ir mē rena tī rī ba, katru dienu tiek tī rī ta mehā niski (ar maš ī nā m ar skrī ninga ierī cē m). Jū ra ir ļ oti tī ra un caurspī dī ga. Pa jū ru kuģ o pasaž ieru laivas. Uz tiem var kuģ ot uz blakus esoš ajā m kū rortpilsē tā m.
Labi atpū ties.
Parādīt vairāk »


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI

Отель расположен на морской набережной в городе Санта-Сусанна. Отель был построен в 2001 году, последняя реновация производилась в 2017 году. Отель состоит из двух 5-этажных корпусов. Для удобства гостей предусмотрены 6 лифтов. Отель отлично подойдёт для молодёжи и семейных пар с детьми.

Atrašanās vieta Отель в 70 км от аэропорта Барселоны, в 35 км от аэропорта Жироны, в 300 м от центра туристической зоны г. Санта-Сусанна, в 250 м от пляжа.
Pludmales apraksts Пляж Platja de Santa Susanna в 150 м от отеля. У бассейна зонтики, шезлонги бесплатно (шезлонги с 23.06 по 10.09 платно), полотенца платно (23.06 - 10.09).
  • 1 rinda
  • pilsatas pludmale
  • smaids pludmale
Viesnīcā

В ресторане отеля Onabrava подают блюда интернациональной кухни в формате «шведский стол» на завтрак, обед и ужин. В отеле также работает лобби-бар и имеется банкетный зал с танцполом в баре Music.

К услугам гостей отеля Onabrava открытый бассейн с гидромассажем и детский бассейн. Во время отдыха на террасе, которая окружает бассейны, можно заказать напитки и закуски у официанта снэк-бара La Pergola.

  • restorāni
  • kafejnīcas/bāri
  • atklāts baseins
  • konferenču zāle/banketu zāle
  • autonomija
  • Nomax Wi-Fi
  • lifti
  • veļas mazgāšana
  • frizētava/skaistumkopšanas salons
  • telpas cilvēkiem ar invaliditāti
  • neveselīgs uzturs
  • naudas vērtība
  • apmaksa maxi kartē
Bērniem Анимационная программа для детей, детский клуб (4–10 лет), детская дискотека, клуб для подростков (с 11-15 лет).
  • apdegušas bāzes
  • rotaļu laukums
  • bērnu klubi
  • bērnu ēdienkarte restorānā
  • apdegusi gumija  FREE 
Izklaide un sports За дополнительную плату гости могут посетить оздоровительный и фитнес-центр спа-отеля Onabrava. Он располагает бассейном с теплой морской водой, тренажерным залом и салоном красоты. Обратите внимание на то, что дети могут пользоваться бассейном только в специально отведенное время.
  • disko klubi  FREE 
  • animācija
  • organizēta ekskursija
Telpu apraksts

Всего 350 номеров в двух 5-этажных корпусах.

  • vanna/duša
  • fēns
  • (ne visās istabās)
  • droši $
  • gaisa kondicionieris
  • kabeļtelevīzija/satelīttelevīzija
  • plazmas televizors
  • tālrunis
  • interneta wi-fi
  • modināšanas pakalpojums
  • balkons/terase
Adrese Avenida del Mar, 6, 08398 Санта-Сусанна, Испания
Tālruņi: T: +34 937 678 370
F: +34 937 677 050
E-pasts: onabrava@aquahotel.com
Tīmekļa vietne: Aqua Hotel Onabrava & Spa
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 1-й пляжной линии. Рядом с отелем находится городской песчаный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной, детской площадкой с горкой и качелями. Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб. В ресторане есть отдельное детское меню или зона с детским питанием.