Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Labākās brīvdienas

Rakstīts: 31 oktobris 2024
Ceļošanas laiks: 21 — 27 oktobris 2024
Kam autore iesaka viesnīcu?: Atpūtai ar draugiem, jauniešiem
Viesnīcas vērtējums:
10.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 9.0
apkalpošana: 10.0
Tīrība: 10.0
Uzturs: 10.0
Infrastruktūra: 9.0
Tikko atgriezā mies no atvaļ inā juma un viss tik ļ oti patika, ka nolē mu pirmo reizi atstā t atsauksmi par viesnī cu! Rixos Sharm El Sheikh 5* ir mī lestī ba no pirmā s dienas. Tiklī dz ieradā mies, tikā m ā tri izmitinā ti un nekavē joties devā mies izpē tī t apkā rtni. Pirmais vakars palika atmiņ ā ar ballī ti pie baseina - mū zika un kokteiļ i bija lieliski, bijā m ļ oti priecī gi, ka š ī ir viesnī ca bez bē rniem.

Arī pludmale bija iespaidī ga: uzkā pjat uz pontona, un uzreiz dziļ ums - var mierī gi peldē t, nebaidoties sabojā t koraļ ļ us. Un bā rmeņ i pludmalē ir vienkā rš i brī niš ķ ī gi, reiz viņ i atcerē jā s manu iecienī tā ko kokteili un zinā ja, ko man katru reizi ielej.


Nu, restorā ni ir ī paš s saviļ ņ ojums. Brazī lietis vienkā rš i pā rsteidza ar savu garš ī go gaļ u.

Kopumā esam ļ oti priecī gi, ka tū risma aģ entū ra ieteica tieš i š o viesnī cu – milzī gs like. Mē s bū sim priecī gi š eit atgriezties
Tulkots automātiski no ukraiņu valodas. Skatīt oriģinālu