Luna Sharm Hotel 3*– Atsauksmes

75
Novērtējums 5.710
№165 viesnīcas reitingā Šarm eš Šeiha
6.4 Numurs
6.5 apkalpošana
6.2 Tīrība
6.3 Uzturs
6.2 Infrastruktūra
Neliela budžeta viesnīca, kas atrodas Hadabas rajonā. Atvērts 2004. gadā, pēdējo reizi renovēts 2019. gadā. Viesnīca tiek pārbūvēta pēc vajadzības. Tas sastāv no galvenās ēkas un divstāvu ēkām. Pastaigas attālumā atrodas El Mercato – brīnišķīgs rajons ar suvenīru veikaliem, restorāniem, kafejnīcām un ūdenspīpēm. Netālu atrodas viens no trim slavenajiem Fares Seafood zivju restorāniem. Un austrumu garšas cienītāji novērtēs tuvumu vecpilsētai (vecajam tirgum). Viesnīca ir piemērota klusai ekonomiskai atpūtai ar ģimeni vai draugiem.Vairāk →
аватар arbyzik017
 •  apceļots 4 gadā atpakaļ
Novērtējums 8.0
Pē c biedē još u video noskatī š anā s vietnē YouTube es braucu ar nemiera sajū tu. Bet viss izrā dī jā s daudz jaukā k. Viesnī cā ieradā mies 20:30 un uzreiz tikā m nosū tī ti vakariņ ā s. Un kā tu domā ? Ē dienu bija daudz! Un garš ī gi. … Tomēr ▾ Pē c biedē još u video noskatī š anā s vietnē YouTube es braucu ar nemiera sajū tu. Bet viss izrā dī jā s daudz jaukā k. Viesnī cā ieradā mies 20:30 un uzreiz tikā m nosū tī ti vakariņ ā s. Un kā tu domā ? Ē dienu bija daudz! Un garš ī gi. Vienī gais palicis deserts ir gandrī z pazudis. 150. telpa. Uz sienā m ir moskī tu pē das, bet ticiet man, tā s nevar trū kt. Jo ar viņ iem ir problē ma. Nav skapja, ir plaukti. Gulta lieliska, gulta balta, divi dvieļ i, ziepes, š ampū ns. Viss darbojas.
Teritorija skaista, zaļ a, gaiš a.
Personā ls lielisks, draudzī gs, visi smaida un pē c dienas visi viens otru pazī st. Kā klā jas ģ imenei. Ī paš s paldies vadī tā jai Svetai.
Problē ma ar pludmales dvieļ iem. (Viņ i ir jā noķ er), bet es to paņ ē mu lī dzi.
Restorā ns nav daudzveidī gs, bet ļ oti garš ī gs. No rī ta olu kultenis, dā rzeņ i, rī si, kartupeļ u biezenis, kuskuss, siers, feta, desa, pupiņ as. Pusdienas - zupa, rī si, makaroni, daž ā du veidu dā rzeņ i, nereā li garš ī gi baklaž ā ni, zivis vai gaļ a (vista, teļ a gaļ a) ​ ​ augļ i (melone, apelsī ni, dateles) vakariņ ā s vienmē r grilē ta gaļ a, austrumu saldumi) š ķ ī vji ir saplaisā juš i, bet tie ir tī ri , daž reiz beidzas, bet no mazgā t un atnest. Rinda uz vakariņ ā m, bet pē c pusstundas atrisinā s un var droš i doties. Ē diens vienmē r ir bijis. Viņ i vienmē r to aktualizē , kad tas ir beidzies. Valdzinoš i bija tas, ka pē c tam, kad visi tū risti bija paē duš i, ģ enerā ldirektors un vadī ba pē c mums ē da vienu un to paš u ē dienu, no tiem paš iem traukiem un š ķ ī vjiem.
Nav animā cijas, bet viņ i katru dienu ved uz Soho (2 $), vecpilsē tu vai Naamabeju (1 $), ik pē c trim dienā m meitene dzied lielisku dzī vo mū ziku.
Pludmale - nē sā jiet tā lā k Hala pludmalē . Pludmale smilš aina, tī ra, vienmē r bija pietiekami daudz sauļ oš anā s krē slu. Gultas un matrač i ir veci. Ir naudas bā rs. Ir duš a, tualete. Netā lu atrodas savvaļ as koraļ ļ u pludmale.
Teritorijā ir divi neapsildā mi baseini, bet ā rā ir karsts un ā tri paliek silti, nopeldē jā mies.
Vai es atgrieztos vē lreiz? Tici vai nē , es atgrieztos. Š ī ir lieliska viesnī ca par naudu.
Galvenais nav zvaigznes, noskaņ ojums. Lieta tā da, ka daudzi cilvē ki dodas uz dā rgā m viesnī cā m par lieliem naudas lī dzekļ iem un neko nesaņ em.
ES iesaku.
Vairā k par viesnī cu manā Instagram @arbyzik. home
аватар Elena466791
 •  apceļots 4 gadā atpakaļ
Novērtējums 4.0
Mū s pā rcē la uz š ejieni no sliktā kā s viesnī cas - Uni Sharm, jo. viņ i pat nedomā ja tur apmesties, neskatoties uz situā ciju, š ogad tū ristu až iotā ž u. Ko lai saka. . . viesnī ca ir nogurusi. . . trauki noslī dē juš i pa visu, trū kst karotes, vienreizē jā s glā zes arī. … Tomēr ▾ Mū s pā rcē la uz š ejieni no sliktā kā s viesnī cas - Uni Sharm, jo. viņ i pat nedomā ja tur apmesties, neskatoties uz situā ciju, š ogad tū ristu až iotā ž u. Ko lai saka. . . viesnī ca ir nogurusi. . . trauki noslī dē juš i pa visu, trū kst karotes, vienreizē jā s glā zes arī...ī paš i maz vietas kur pusdienot. Ē diens ir izturams, ņ emot vē rā viesnī cas cenu. Mē s ē dā m. Konditorejas izstrā dā jumu nav vispā r, ir tikai plā nā parastā pitas maize. Viņ i nesaindē jā s, un tas ir labi, jo reizē m nenotiek mazgā š ana...no rī ta iestrē guš i rī si...nosmē rē ti naž i un dakš iņ as.
Personā ls vispā r normā ls...tur kaut ko tī ra, cenš as, istabā nav dvieļ u, duš a ir š ausmī ga...nav kur likt ziepes, š ampū nu...otas. Viņ i pā rklā jā s ar gultas pā rklā jiem, neko vairā k nedod. VISUR ODI UN DAUDZ UN LIDO! ! ! Izlikš ana pulksten 12, mē s devā mies vakarā , mē s neē dinā jā m vakariņ as, viņ i teica, ka jau maksā.2 USD par personu. Gaļ u un zivis dod pa daļ ā m un vienu ceptu olu no rī ta. Pludmale ir neliels mikroautobuss saulē uzreiz, lī dz smilš ainajai Gala pludmalei jā brauc 3 reizes, no turienes var staigā t pa labi uz koraļ ļ u savvaļ as pludmali. Lī dz vecpilsē tai ar kā jā m min 40 lī dz tarifiem 10. . . 15. . .
аватар gres.yuliya
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Reģ istrē š anā s notika ā tri, ļ oti jaukā istabā pirmajā stā vā , numurs pē c remonta man bija piemē rots. Reģ istratū rā viņ i iedeva VI-FI piekļ uvi 2 stundas bez maksas, lai gan visi jau droš i zina, ka vislabā k ir iegā dā ties septiņ as kartes lidostā un bez problē mā m. … Tomēr ▾ Reģ istrē š anā s notika ā tri, ļ oti jaukā istabā pirmajā stā vā , numurs pē c remonta man bija piemē rots. Reģ istratū rā viņ i iedeva VI-FI piekļ uvi 2 stundas bez maksas, lai gan visi jau droš i zina, ka vislabā k ir iegā dā ties septiņ as kartes lidostā un bez problē mā m. Izmantojiet bezmaksas transportu uz pludmali vienu reizi no 10 lī dz 14, nedaudz). Hala Beach atrodas vecpilsē tā un tajā ir smilš aini gluds saulriets bez koraļ ļ iem, koraļ ļ u mī ļ otā jiem vienkā rš i jā iet pa labi un tur ir koraļ ļ i! ! ! ! ! Pludmalē ir jauka tualete un duš a. Viesnī cas teritorija ir neliela un kompakta, neapsildā ms baseins. Viesnī ca bez animā cijas, lai gan tajā ir iekļ auts maksimums mū zikas)), lai gan es domā ju, ka visiem ir ž ē l tū ristu). Ē diens bija daudz sliktā ks, bet pā rsteidza 3 * augļ i un saldumi, nu, standarta makaroni, rī si, kartupeļ i, salā ti un gaļ a. Viesnī ca nepretencioziem un aktī viem cilvē kiem, kuri viesnī cā nepavada daudzas stundas.
вид з номера кімната після ремонту , холодильник ,кондиціонер, тв все справне рушникі новенькі були 101 номер кімнати хто що любить але то мій сніданок пляж пляжний рушник теж новий басейн , вміст хлорки не відчувався , включена циркуляція і очистка
аватар Oksana141690
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 1.0
Mē s palikā m Luna Sharm, izvē lē jā mies to, jo tas bija lē tā kais piedā vā jums. Neskatī jos, kas tā par viesnī cu, jo mums ļ oti ā tri vajadzē ja. Š odien nopirkā m, bet nā kamajā dienā aizlidojā m. … Tomēr ▾ Mē s palikā m Luna Sharm, izvē lē jā mies to, jo tas bija lē tā kais piedā vā jums. Neskatī jos, kas tā par viesnī cu, jo mums ļ oti ā tri vajadzē ja. Š odien nopirkā m, bet nā kamajā dienā aizlidojā m. Nebiju gaidī jusi, ka bū s kaut kas ļ oti labs, bet atbraucot sapratu, ka š ī viesnī ca ir sliktā kā , ko esmu redzē jis Ē ģ iptē . Viss ir netī rs, š ausmī gs, nopirkā m sev pat gultu. Ē diens š ausmī gs, negarš ī gs, aizbraucā m uz visu dienu, pat pusdienā s vai vakariņ ā s neatgriezā mies viesnī cā . Pludmale, uz kuru viņ i atved, ir briesmī ga, nav ne zivju, ne koraļ ļ u, nekā , bet ir ļ oti vē jains. Mums pietika ar vienu braucienu uz š o pludmali, tad devā mies uz Naama Bay. Personā ls ir normā ls. Kad prasī jā m nomainī t gultu, atnesa citu, bet tā nebija labā ka, tā nav personā la vaina, viņ i mē ģ inā ja, viesnī cā vienkā rš i nebija labā kā gultasveļ a.
аватар JUliana873391
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Š ī ir budž eta iespē ja, tač u viss ir tī rs, lieliski darbinieki. Ē diens diezgan garš ī gs, izvē le tomē r nav liela. Tī rs, sterils, esmu laimī gs. Pludmale ir maza, tai nav gludas nolaiš anā s, pa kā pnē m lī dz dziļ umam. … Tomēr ▾ Š ī ir budž eta iespē ja, tač u viss ir tī rs, lieliski darbinieki. Ē diens diezgan garš ī gs, izvē le tomē r nav liela. Tī rs, sterils, esmu laimī gs. Pludmale ir maza, tai nav gludas nolaiš anā s, pa kā pnē m lī dz dziļ umam. Teritorija man bija piemē rota. Veikals atradā s teritorijā , netā lu no Naama Bay centrā lā laukuma, 3 minū š u gā jienā .
аватар bezmejnist
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Mums ļ oti patika. Viesnī ca nav paredzē ta lielam cilvē ku skaitam un tas priecē . Trokš ņ a nav, arī cilvē ki ar labu izturē š anā s trū kumu netika novē roti. Viesnī cas personā ls ļ oti draudzī gs, pieticī gs, nav kaitinoš s. … Tomēr ▾ Mums ļ oti patika. Viesnī ca nav paredzē ta lielam cilvē ku skaitam un tas priecē . Trokš ņ a nav, arī cilvē ki ar labu izturē š anā s trū kumu netika novē roti. Viesnī cas personā ls ļ oti draudzī gs, pieticī gs, nav kaitinoš s. Ē diens bija garš ī gs, nebija taukains, dā rzeņ i un augļ i bija. Arī salds. Telpas ir tī ras. Teritorija ir sakopta, mā jī ga un ē rta. Visā viesnī cā jū s jū taties kā savā numurā – mierī gi un droš i. Esam bijuš i arī citā s viesnī cā s. Ir ko salī dzinā t.
вход в отель
аватар iriska2404
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Ja vē laties lē tu un jautru, tad tas ir tas, kas jums nepiecieš ams. Ļ oti budž eta viesnī ca. Ē rta atraš anā s vieta. Netā lu no Vecrī gas, kur var izklaidē ties un izdevī gi pavadī t vakarus. Kluss, mierī gs. Numuri ir plaš i, tī ri, pat ar karstu ū deni. … Tomēr ▾ Ja vē laties lē tu un jautru, tad tas ir tas, kas jums nepiecieš ams. Ļ oti budž eta viesnī ca. Ē rta atraš anā s vieta. Netā lu no Vecrī gas, kur var izklaidē ties un izdevī gi pavadī t vakarus. Kluss, mierī gs. Numuri ir plaš i, tī ri, pat ar karstu ū deni. Baseins bija nedaudz satriecoš s. Mazs un ar veciem sauļ oš anā s krē sliem. Personā ls ir pieklā jī gs un atsaucī gs. Uztura daudzveidī ba ir maza, bet garš ī ga un porcijas. Kurš nevē las kļ ū t labā ks, tas arī viss). Ja jū s joprojā m neesat pietiekami ē dis, viņ i neatteiksies no piedevas. Mī nuss viss vienā ds pludmalē . Viņ i to lieto 2 reizes dienā . Nav koraļ ļ u un ļ oti maz zivju. Bet ir vē rts pastaigā t gar krastu 500 metrus un var peldē t pa skaistā kajiem rifiem, tā dus neredzē siet lielā kajā daļ ā.5 * viesnī cu. Ja kā dam patī k aktī va atpū tas forma, nevis tusē š anā s bā ros un baseina tuvumā , tad esi š eit!
аватар
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 1.0
Viesnī ca nesasniedz 3 zvaigznes. Viņ i ņ ē ma all inclusive, nebija bufetes, bā rs bija tukš s. Peldbaseins nav apsildā ms. Telpas ir netī ras. Problē mas ar karsto ū deni Neiesaku nevienam š o viesnī cu. … Tomēr ▾ Viesnī ca nesasniedz 3 zvaigznes. Viņ i ņ ē ma all inclusive, nebija bufetes, bā rs bija tukš s. Peldbaseins nav apsildā ms. Telpas ir netī ras. Problē mas ar karsto ū deni Neiesaku nevienam š o viesnī cu.
аватар vitalik6
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Viesnī ca ir laba par cenu, mums viss patika. Noteikti bija trū kumi, es varu nosaukt miljonu, bet par naudu trū kumi pazū d. Es š eit braucu ne pirmo reizi un esmu ar visu apmierinā ta. Mē s meklē jam lē tas viesnī cas, karstā s ekskursijas un dodamies atvaļ inā jumā ziemā un vasarā un gū stam daudz prieka. … Tomēr ▾ Viesnī ca ir laba par cenu, mums viss patika. Noteikti bija trū kumi, es varu nosaukt miljonu, bet par naudu trū kumi pazū d. Es š eit braucu ne pirmo reizi un esmu ar visu apmierinā ta. Mē s meklē jam lē tas viesnī cas, karstā s ekskursijas un dodamies atvaļ inā jumā ziemā un vasarā un gū stam daudz prieka.
аватар 2411197
 •  apceļots 6 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
PRIEKŠ LIKUMS: uzreiz apmetā s, istabiņ a tī ra, tī ri dvieļ i, tī rī š ana ik pē c divā m dienā m, draudzī gs personā ls. autobuss ved uz pludmali, no kuras var doties nedaudz tā lā k un sā kas skaisti koraļ ļ i. … Tomēr ▾ PRIEKŠ LIKUMS: uzreiz apmetā s, istabiņ a tī ra, tī ri dvieļ i, tī rī š ana ik pē c divā m dienā m, draudzī gs personā ls. autobuss ved uz pludmali, no kuras var doties nedaudz tā lā k un sā kas skaisti koraļ ļ i. Netā lu no viesnī cas varat staigā t lī dz skaistā kajai pareizticī go baznī cai. Blakus vecais tirgus, kur var nopirkt gardus un lē tus augļ us. Vissvarī gā kais ir CENA...tā noteikti nebija lē tā ka.
MINUSI: ē diens porcijā s, daudz nedeva. Bet, kad jautā , nebija atteikuma. Viņ i gatavo labi, bet dod maz. Tiem, kas vē las saglabā t savu figū ru, tas arī viss). Matrač i pie baseina ir briesmī gi. Un galvenais negatī vais ir odi. Vakarā jū s nevarat sē dē t pie baseina ar glā zi viskija. Jā , viskijs tikai ar beznodokļ u rež ī mu.
SECINĀ JUMS: par tā du cenu braukš u vē l! ! ! Neklausieties tajos, kuri vē las, lai vislabā kie apstā kļ i tiktu nodroš inā ti praktiski bez maksas. Tiem, kas tikai gulē s istabā un netē rē visu laiku, labā kais risinā jums!
Parādīt vairāk »


iemiesojums qualit1
Mēs izvēlējāmies no trim viesnīcām, un tad aģents mums raksta, ka abas ir slēgtas ar sanitāro kontroli. Lai gan vietnēs ir ekskursijas. Tā ir taisnība? Vai ir iespējams iegādāties tūri janvārim?
4 gadā atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
iemiesojums j2010
Viņi rakstīja, ka var aizbraukt uz Il Mercato un tur izmantot bezmaksas wifi.Ko var ķert tieši uz ielas vai tikai konkrētās iestādēs?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
iemiesojums ekeven_seven
Vēlos uzzināt ekskursiju cenas, lai pareizi aprēķinātu Jūsu budžetu
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
iemiesojums a-moll2008
Vai tur ir wi-fi? Cena.
14 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 13 atbildes
iemiesojums Marina5S
Vai varat, lūdzu, pastāstīt, cik maksā ekskursija uz Jeruzalemi (1 vai 2 dienas) šobrīd? Un kur vislabāk to iegādāties? Paldies!
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Koptu baznīca Šarm eš Šeihā
Novērtējums 9.8
Ēģipte, Šarm eš Šeiha
Arhitektūra, Reliģija
Sinaja kalns
Novērtējums 9.4
Ēģipte, Šarm eš Šeiha
Reliģija, Stats
Kafejnīca Mince
Novērtējums 8.8
Ēģipte, Šarm eš Šeiha
Restorāni, kafejnīcas

Небольшой экономичный отель, который находится в районе Hadaba. Открыт в 2004 году, последняя реновация проведена — 2019 году. В отеле по мере необходимости проводится косметический ремонт. Состоит из основного здания и двухэтажных корпусов. В шаговой доступности находится El Mercato — чудесный район с сувенирными магазинами, ресторанами, кафе и кальянными. Невдалеке — один из трех знаменитых рыбных ресторанов Fares Seafood. А любителей восточного колорита порадует близкое расположение к Старому Городу (Old Market). Отель подходит для спокойного экономичного отдыха с семьей или друзьями.

Atrašanās vieta Отель расположен в 27 км от аэропорта, в 3 км от Старого города (Old Market), в 5 км от Naama Bay и в 17 км от Soho Square. В 3 км от отеля есть автобусная остановка.
Pludmales apraksts Песчаный пляж протяженностью 100 метров, находится в 4 км от отеля. До пляжа курсирует бесплатный автобус 2 раза в день. Пляжные полотенца — бесплатно.
  • 3 un tālāk
  • privātā pludmale
  • smilšu pludmale
  • sauļošanās krēsli  FREE 
  • lietussargi  FREE 
  • pludmales dvieļi
  • bezvēja līcis
Viesnīcā

Круглосуточная стойка регистраци, Wi-Fi в лобби платно (базовый доступ), магазин в лобби круглосуточно, 1 главный ресторан — шведский стол: завтрак 07:00-9:00, обед 13:00-15:00, ужин 19:00-21:00 (интернациональная кухня), бар у бассейна (10:00-22:00), бассейн для взрослых без подогрева в зимний период, у бассейна зонтики, шезлонги, матрасы и полотенца: бесплатно, автобус до центра города (платно).

  • restorāns
  • kafejnīca/bārs
  • atklāts baseins
  • konferenču zāle/banketu zāle
  • autostāvvieta
  • droši  FREE 
  • veļas mazgāšana
  • frizētava/skaistumkopšanas salons
  • valūtas maiņa
  • bankomāts
  • apmaksa ar maksājumu kartēm
Bērniem Детский открытый бассейн без подогрева в зимний период.
  • bērnu peldbaseins
  • bērnu krēsli restorānā
  • bērnu gultiņa  FREE 
Izklaide un sports Волейбол на пляже, живая музыка бесплатно (2 раза в неделю), дайвинг-центр и водные виды спорта возле отеля — платно, джакузи, массаж, парная и сауна в SPA центре с 16 лет — платно.
  • volejbols  FREE 
  • ūdens aktivitātes
Telpu apraksts

В отеле 128 номеров.

Istabās

Ванная комната, фен на ресепшен (бесплатно – один на всех), индивидуальный кондиционер, телевизор, спутниковое телевидение, мини-бар (не во всех номерах), балкон, терраса или окно. Уборка номера (по запросу), смена белья (по запросу).

  • vanna/duša
  • gaisa kondicionieris
  • kabeļtelevīzija/satelīttelevīzija
  • balkons/terase
Adrese Om el Sid hill, Sharm El Sheikh, South Sinai, Egypt
Tālruņi: +20 69 36 65 650
E-pasts: reservation@lunasharm.com
Tīmekļa vietne: Luna Sharm Hotel
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. У отеля собственный песчаный пляж. Пляжные полотенца в отеле (бесплатно).
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле есть водные развлечения.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной. Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой.