







Viesnī cas teritorija ir ļ oti zaļ a un sakopta. Dā rznieki dara visu iespē jamo.
Ē diens viesnī cā ir neslavē jams, atbraucā m č etratā un pilnī gi visiem ļ oti garš o visi ē dieni.
Animā cija ir forš a, paldies, puiš i, jū s tieš ā m mani uzmundrina katru dienu.
Pludmale pie viesnī cas ir smilš aina un koraļ ļ u nav, bet uz salu braucam ar laivu. Tieš i pie piestā tnes puiš i piedā vā š ā du pakalpojumu)
Vienī gais, ko es vē lē tos, lai sporta zā le tiktu atvē rta agrā k.
Mē s noteikti atgriezī simies!

Pati viesnī ca tī ra, personā ls izpalī dzī gs un draudzī gs, Jazz Group viesnī cu stilā . Mums iedeva istabu ar skatu uz skaistu parku. Wi-fi tikai vestibilā , iegā dā jieties vietē jo karti. Pludmales dvieļ iem nav jā skrien, lai mainī tu karti. Kad jū s reģ istrē jaties, viņ i jau atrodas zī mola rokassomiņ ā , kas jū s gaida uz gultas, un jū s varat to nomainī t pie apkopē jas, kas visu dienu atrodas ē kā .
Uztura ziņ ā - daudzveidī gs, garš ī gs un atpū tas laikā nebijā m noguruš i. Daudz augļ u un jū ras velš u. Bijā m arī a la carte restorā nā , ļ oti garš ī gi, iesaku - kalmā ri, lasis, jū ras asaris - pilnī gi viss izcili!
Pludmalē vienmē r ir bezmaksas sauļ oš anā s krē sli, lai gan ierodas cilvē ki no Jazz Sharks 4 *. Pontons ir mazs, jū ra ir krā š ņ a))) Mē s atpū tā mies divas nedē ļ as - domā ju, ka mē s š eit vē l atgriezī simies! Paldies Jazz - tā turpinā t!

Izrā dā s kaut kā das muļ ķ ī bas nav tuvā kas istabas, bet ja viņ am iedod 30$ par istabu, tad uzreiz un telpas ir brī vas tuvā k. Nolē mā m neļ auties Andreja nekaunī bai, jo vakar viņ š mums mī ļ i uzsmaidī ja un ielē ja ausī s saldu saldumu, cik ar viņ iem viss ir brī niš ķ ī gi, cik ā tri viņ i atsaucas uz katru tū rista zvanu, cik ā tri izpilda visas tū rista vē lmes. tū rists, un š odien tā ir pavisam cita saruna . Par mū su kā tū ristu vē lmē m. Vienā no istabā m seifs nestrā dā ja, tas nekad netika labots, otrā no istabā m nebija segas. Zvanī ja administratorei, neviens neatnesa. Labi, ka citā istabā bija 3 segas, sakā rtotas savā starpā . Un menedž eris Andrejs ir liekulī gs, atkā rtoju, satriecoš i mī ļ š cilvē ks, kā saka, maigums liek mierī gi gulē t, starp citu, gultas nav ē rtas, spilveni arī cieti. Uz to nolē mā m, ka turpinā sim staigā t un tas nā k par labu veselī bai.
Treš ajā uzturē š anā s dienā numurā tika atklā ta jauna vilš anā s un nepatī kama situā cija. Es piegā ju pie sava maka, un tur nebija pietiekami daudz 100 USD, un tas bija ar aizvē rtu seifu, jā , tad es runā ju ar savu draudzeni; puiš i izsauca policiju, neviens neko neatrada, viņ i paraustī ja plecus. Varu iedomā ties š o atpū tnieku bē das. Es nepieteicu savus 100$, jo saprotu, ka esmu sveš ā valstī un neviens man nepalī dzē s, tū risti atbrauc un lido prom, neviens neko nepierā dī s, ē ģ iptieš i kaut kā nav ī paš i draudzī gi un pretimnā koš i. mums. Viņ i vienkā rš i sā ka nest naudu apkā rt. Bet mans rū gtais pieņ ē mums ir tā ds, ka apkopē jas nozog naudu, lai gan katru dienu atstā ja 1 USD. Tā pē c esiet modrs un uzmanī gs pret naudu, rotaslietā m utt.
Ē diens restorā nos, tā pat kā viesnī cā s Ē ģ iptē , ir pat labs, ir jū ras veltes, garneles, kalmā ri, mī dijas, sarkanā s zivis, krabji, lai gan tos neprot pagatavot, piededzis no grila, vienmē r ir gailis, liellopu gaļ a, sita, tī tara gaļ a, augļ u pā rpilnī ba. Mandarī ni, banā ni, apelsī ni, greipfrū ti, gvajaves, ā boli, zemenes, melones. Ir pat diē tiskā pā rtika, un ir arī ko ē st maziem bē rniem, tā pē c viņ i š eit atpū š as kopā ar bē rniem. Ē ģ iptei ē diens ir ļ oti labs. Š eit ir pluss. Š eit nav rifa, ir 10 zivju š ķ irnes, decembrī ir ļ oti vē jains, ū dens sā kumā auksts, bet pē c tam ķ ermenis atdziest un ir jau silts, bet ir nepatī kami atstā t ū deni vē ja dē ļ . , ieeja no krasta ir 100 metrus lī dz ceļ iem, peldē š ana no pontona tuvumā nav nevienas viesnī cas.
Var staigā t pa labi gar krastu vai nepabeigto taciņ u uz Baron Hotel, tur ir veikali ar augļ iem un suvenī riem, to ir vairā k nekā dž eza viesnī cā un cenas ir lē tā kas. Es vairs neieš u uz š o viesnī cu. Un vispā r pē c katras reizes, kad lidostā tiekam krā pti stundā m rindā s, nav vē lē š anā s lidot uz Ē ģ ipti. Kā treš ā pasaules valsts, briesmī ga attieksme pret tū ristiem. Lidojumi tiek pā rcelti, tie tiek izņ emti no viesnī cas 6-7 stundas pirms izlidoš anas. Lidosta ir piesmē ķ ē ta un smirdī ga. Nekā da komforta un cilvē cisku attiecī bu. Vispā r ē ģ iptieš u augstprā tī bas un vienaldzī bas dē ļ domā ju tur nelidot.

Viesnī ca pē c Ē ģ iptes standartiem (proti, Š armelš eikina) atbilst pieci ar mī nusu.
Viesnī cas plusi ir personā ls un tī rī ba, labs daudzveidī gs ē diens, grils vienmē r ir pusdienā s un vakariņ ā s, esam 4. reizi Š armā un ir ar ko salī dzinā t, alkoholiskie dzē rieni nav ī paš i labi, cola sprite un citi, kā arī alus pudelē s.
Pludmale super, gludas smiltis, bez kā pnē m, bet ne dziļ a, peldu tikai no pontona, pontons ī ss, zivju maz.

Viesnī cā atpū tā s: ukraiņ i, moldā vi, kazahi, krievi un 1% eiropieš u. Viesnī ca ir klusa, ģ imenei draudzī ga. Ar kvalitatī vu un garš ī gu ē dienu bez volā niem. Ir standarta komplekts: vistas gaļ a, liellopu gaļ a, zivis (piemē ram, pangasija), grils, dā rzeņ i.
No augļ iem: melone, granā tā bols, gvajava, vī nogas, apelsī ns, dateles, ā boli, 1 reizi bija mango. Jū ras veltes bija tikai zivju restorā nā (1 reizi bez maksas iepriekš rezervē jot). Saldumi ir standarta. Sulas ir yuppie. Alkohols kokteiļ os ir pieļ aujams. Restorā nā rindu praktiski nav, kas ir patī kami. Teritorija vidē ja izmē ra, zaļ a, kopta, ar tī riem baseiniem, ar lielu labu smilš u pludmali. Dienas animā cija ir pietiekami aktī va tiem, kas vē las piedalī ties. Viesnī cas personā ls ir draudzī gs. Viesu attiecī bas Katerina vienmē r interesē jas par atpū tnieku viedokli un palī dz atrisinā t raduš ā s problē mas.
Mē s ieradā mies viesnī cā pulksten 7:00. Mū s uzreiz uzlika rokassprā dzes, sū tī ja brokastī s. Pē c tam smuki sauļ ojā mies pludmalē un peldē jā mies jū rā . 12:00 mums iedeva istabiņ u reģ istratū rā . Mē s neko nemaksā jā m. Istaba laba. Nav jauns, bet lieliskā stā voklī . Viss darbojā s labi. Viņ i par mums labi rū pē jā s.
Pludmales dvieļ i bija istabā un bez problē mā m mainī jā m tos pie apkopē jas (viņ am palika 1$). Viesnī ca atrodas tā lu no tirgus, veikaliem un aptiekā m. Vecrī gu un Soho var sasniegt tikai ar taksometru. Aptieka uz vietas ir dā rga, un ir pā ris pā rā k dā rgi veikali. Š ī nav luksusa viesnī ca. Š ī ir patī kama un ē rta labas kvalitā tes viesnī ca par saprā tī gu cenu. Mē s izbaudī jā m savu uzturē š anos š eit, tas bija relaksē još s. Bet jaunatnei te bū s garlaicī gi.

Kā vē lā k izrā dī jā s, viesnī cā bija elektrī bas padeves pā rtraukums, saistī bā ar to arī visas š ī s nepatikš anas.
Nā kamajā dienā viss mainī jā s: labs ē diens, tukš a pludmale (tobrī d viesnī cā bija 35 cilvē ki), laba jū ra (braucu ar pontonu) bez volā niem, relaksē ta animā cija, izpalī dzī gs personā ls.
Vakarā pirmā s izrā des dienas nebija, bija minidiskotē ka. Vē lā k vakara izrā des sā kā s.
Bija ļ oti mā jī gi un klusi, iespē jams, mums paveicā s ar nelielu viesu skaitu. Darbinieki, tostarp animatori, ir viens no labā kajiem Ē ģ iptē .
Bija nelielas nepilnī bas, bet kopumā tas kopē jo ainu neietekmē ja.



Vienī gais mī nuss ir baseins, jo tas bija novietots kā apsildā ms, bet diemž ē l tas ir slikti apsildā ms, ir tikai mazais bē rniem, kas ir labi apsildā ms. Atbrauca agri no rī ta, aizsū tī ja brokastī s un uzreiz iekā rtojā s. Vē jā , kā izrā dī jā s, visur. Vakarā diskotē ka pie bā ra nav liela, cilvē ki dejo un atpū š as. Internets ir vidē js reģ istratū rā un galvenajā restorā nā .
Manam vī ram bija dzimš anas diena, restorā nā ar dziesmu apsveic ar kū ku vai pē c pieprasī juma atved uz istabu. Arī no rī ta atsū tī ja apsveikuma vē stuli. Sī kums, bet jauki.
No niansē m arī tas, ka netā lu ir lidosta, bet lidmaš ī nas lido reti, tas netraucē
Jū rā var ieiet no krasta, 100 metrus var iet lī dz viduklim, bet vē lams apavos, jo. akmeņ i nav lieli un koraļ ļ i ir miruš i. Pontons ir normā ls, bet rifa kā tā da nav. Bē rniem viss kā rtī bā . Pontons ir normā ls. Vē lā s izrakstī š anā s gadī jumā par 30 USD varat pagarinā t istabu vai arī to nevar atjaunot, atstā t lietas noliktavas telpā un izmantot visus pakalpojumus kā parasti. Rokassprā dzes netiek noņ emtas. Tas ir liels viesnī cas pluss!