Lieliski pavadīja laiku kopā ar lielu ģimeni.

Rakstīts: 18 maijā 2018
Ceļošanas laiks: 29 aprīlis — 6 maijā 2018
Kam autore iesaka viesnīcu?: Relaksējošām brīvdienām; Ģimenēm ar bērniem; Atpūtai ar draugiem, jauniešiem
Viesnīcas vērtējums:
9.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 9.0
apkalpošana: 9.0
Tīrība: 9.0
Uzturs: 9.0
Infrastruktūra: 9.0
Ē ģ iptē atpū tusies ģ imene un vī ra mā te. Viesnī cu rū pī gi izvē lē jā s aģ entū ra un vē lē jā s, lai tā bū tu ē rta gan mums, gan mū su dē lam, kuram ir 4 gadi! Viņ i mū s atveda uz viesnī cu 8 no rī ta, un reģ istratū rā mū s ā tri izrakstī ja, pacienā ja ar tē ju/kafiju un iedeva numura atslē gas, mums nebija jā gaida, par ko viņ iem liels paldies!
Viesnī ca ir ļ oti skaista. Numuri ir tī ri un skaisti, gaiš i un plaš i! Istabā viss bija tieš i tas, kas vajadzī gs. Telpas bija labi iztī rī tas, mums atnesa dzeramo ū deni. Par numuriņ iem sū dzī bu nebija, devā mies atvaļ inā jumā ! Tā pē c pasteidzieties brokastī s un izpē tiet apkā rtni! Viesnī cas teritorija ir liela un zaļ a. Bē rnam, protams, daudz izklaides, bē rnu klubiņ š . rotaļ u laukums, tik daudz ko izpē tī t un apsvē rt!
Mums patika arī viesnī ca, un teritorija, un baseini. Vakarā viņ i atstā ja dē lu pie mā tes un devā s uz vietē jo diskotē ku! Bā ra dzē rieni ir uz vietas raž oti un, manuprā t, nebija pietiekami slikti! Bā rmeņ i sajauca daž ā dus krā sainus kokteiļ us, kas arī bija diezgan garš ī gi!

Kas attiecas uz ē dienu restorā nos: bija viss, priecē ja bē rnu ē dienkarte un bē rnu stū rī tis, nebija jā uztraucas, ko un kā pabarot bē rnu, mums vispā r bija pā rpilnī ba! No svaigiem zaļ umiem lī dz gardiem konditorejas izstrā dā jumiem – viss bija garš ī gs, bet tik un tā dienu no dienas š ķ ita vienmuļ i.
Viesnī ca noteikti ir laba, bet gribē jā s arī valsti apskatī t, kaut kur jau bijā m Ē ģ iptē , š oreiz aizbraucā m uz Paradī zes salu un Luksoru. Š ur tur mums gā ja ļ oti jautri. Ekskursijas viesnī cā netika rī kotas. Mē s tikā mies, pā rrunā jā m visas detaļ as un saņ ē mā m brī niš ķ ī gus ceļ ojumus un pirmā s klases apkalpoš anu.
Pludmale ir sakopta un vienmē r ir bezmaksas sauļ oš anā s krē sli!
Kopumā ar atpū tu esam apmierinā ti, viss patika, mū su 10 dienas paskrē ja ā tri, nā kamreiz jā brauc uz vairā k dienā m! Varu droš i ieteikt viesnī cu! katrs š eit atradī s kaut ko interesantu!
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
аватар Victoria__Semenova
Victoria__Semenova

Pastāsti man, lūdzu, kāda ir vietējā diskotēka?)

Thu, 06 Feb 2020, 08:07
аватар Victoria__Semenova
Victoria__Semenova

Pastāsti man, lūdzu, kāda ir vietējā diskotēka?)

Thu, 06 Feb 2020, 10:07
аватар