
Telpas tī ras, pastelis jauns bez granulā m. Viņ š tī rī ja labi (tikai, kā parasti, apkopē jam acī mredzot ir ļ oti grū ti atcerē ties visu, kas viņ am bija jā dara un viņ š periodiski aizmirsa kaut ko papildinā t, tad ziepes vai ū deni, bet tas tā ).
Pludmalē , cik saprotu, tika ievestas smiltis, ļ oti mī kstas un patī kamas, ieeja jū rā bez koraļ ļ iem (principā tos nevajadzē s), peldam tā lā k aiz rifa un skaista koraļ ļ u bilde un atveras Sarkanā s jū ras tropiskā s zivis. Tiem, kas prot peldē t un kuriem ir spuras, var viegli piepeldē t lī dz bruņ urupuč iem (50 metri taisni un pa labi no rifa), gandrī z katru dienu redzē ju bruņ urupuč us, tas vairs nebija ziņ kā re, peld arī lielais stingrajs un reiz redzē ja Gitarniku (haizivs stars).
Paš ā pludmalē ir daudz sauļ oš anā s krē slu, tie ir jauni, ar š o viss ir kā rtī bā . Ir kā ju laukums (hotdogs, pica, kartupeļ i un salā ti). No alkohola tikai alus, lej cik gribi un cik gribi. Alus garš ī gs. Pusdienā s nevar iet, bet labā k to darī t, jo. ir diezgan liela izvē le.
Ekskursijas iegā des laikā tika uzlikts akvaparks (100 USD par diviem), ja parē ķ ina, cik lī dz tam nokļ ū t, ir 5 minū tes lī dz pieturai, 10 jā gaida, 15 jā iet un 10 jā iet lī dz. paš i slaidi KOPĀ apmē ram 40 minū tes (varbū t jū s varat to pā rvaldī t 30 minū tē s, ja skrienat ). Akvaparks ir piepildī ts ar 90% ē ģ iptieš iem, ļ oti trokš ņ ains, rindas, netī ri baseini, lai paē stu, jā iet tā lu lī dz pē du laukumam, no kura vieglā k aizbraukt uz viesnī cu nekā atgriezties. Es neiesaku.
Viesnī cā ir 2 baseini, viens kluss, otrs nē , abi lieliski. Bā rs pie baseina piedā vā diezgan labus kokteiļ us ar iepakotā m sulā m, ledu un vietē jo š murdjaku, tač u tajā nav š murdjaku, tā pē c tas iet.
Animā cija. Man ļ oti patika, ka viņ a nav ī paš i aktī va un tikai pie baseina, vakarā , š ovi, iespē jams, labā kais, ko esam redzē juš i Ē ģ iptē , var skatī ties.
Un tagad par slikto. Kā parasti, tas ir ceļ vedis (Hasans Aneksturs). Principā uz tikš anos ar gidu neejam, lai viņ š nesabojā tu garastā vokli, bet š im mu...tomē r tas izdevā s. Mums bija agra izrakstī š anā s no viesnī cas un mums bija paredzē ts iedot pusdienu kastī tes, izpē tī jā m numuriņ us, devā mies uz reģ istratū ru, "brā lis" no reģ istratū ras iedeva aizpildī t anketu, lai atstā tu atsauksmi par viesnī ca, mē s viņ u tur slavē jā m, viņ š to paņ ē ma un mums saka, ka . Puiš i, jū su gids nepasū tī ja jums pusdienu kastī tes un nedeva tā s mums, un mē s sajukā m prā tā . Turklā t š is "brā lis" pats izsauca uz mū su istabā m š veicaru pē c mū su koferiem, viņ š lieliski zinā ja, ka braucam prom.
Kā jū s varat ieteikt š ā du viesnī cu?










Reģ istrā cijas dienā manai sievai bija kā zu gadadiena (5 gadi), liels paldies animā cijas komandai: Innes, Dasha, Yulia un Anoo, puiš i apsveica mū s ar svinī bā m uz viesnī cas skatuves, bija ļ oti patī kami un aizkustinoš i viņ i uzdā vinā ja kaudzi balonu. Pludmale atrodas 10 minū š u gā jienā no istabiņ as, ieeja ū denī maiga, pludmales personā ls palī dz atrast brī vus sauļ oš anā s krē slus un iekā rtoties, dež urē glā bē js, kas man ļ oti patika, ka pirmajā sauļ oš anā s krē slu rindā ir tuvu ū denim un ir viegli vē rot mazu bē rnu, kā arī to, ka neļ auj rezervē t sauļ oš anā s krē slus ar dvieļ iem, kā to parasti dara mū su tautieš i, nepiederoš os dvieļ us ved uz atrasto biroju, jo š ie pasā kumi tur vienmē r ir bezmaksas sauļ oš anā s krē sli. Ir rifs, iespē jams novē rot Sarkanā s jū ras iemī tniekus, nedodoties ekskursijā s. Pludmalē ir savs bā rs, kurā varat kaut ko uzkost, piedā vā jot 12 ē dienus: pica, š avarma, burgeri, frī kartupeļ i.
Ir saldē jums, dzē rieni, iepakotā sula ir ļ oti garš ī ga, viss ir ļ oti garš ī gs un, ja vē laties, varat izlaist pusdienas, jū s nepaliksit izsalkuš i. Dienā un vakarā atzī mē š u izcilo animatoru darbu, interesantas izrā des, darbu ar bē rniem un pieauguš ajiem. Viesnī cas Podsolnukh restorā ns atrodas blakus reģ istratū rai, pavā ri katru dienu pā rsteidz ar daž ā diem ē dieniem, daudz gaļ as, grilu, zivju steikiem, gatavā m veselā m zivī m, gardā m uzkodā m, saldumiem, cilvē ki ir ļ oti laipni un draudzī gs, atceros pavā ru Elsaidu stacijā ar omleti, pozitī vu cilvē ku un labu profesionā li, ē dā m, kā likums, pie viena galda, visbiež ā k mū s apkalpoja viesmī lis Ali, ī paš s paldies viņ am, vienmē r uzmanī gs un pieklā jī gs. Istabu tī rī ja katru dienu, apkopē ja Mustafa iepriecinā ja bē rnu ar figū riņ ā m no dvieļ iem. Visā ī paš umā ir pieejams bezmaksas bezvadu internets.
Jautā jumu gadī jumā mums ļ oti palī dzē ja reģ istratū ras puiš i Anatolijs (tā viņ š iepazī stinā ja ar sevi, bet ī sto vā rdu neatceros) un viņ a aizstā jē js Mobtasers, visi runā teicami krieviski gandrī z bez akcenta, gadī jumā jautā jumiem, viņ i vienmē r nā ks palī gā . Katrs viesnī cas darbinieks ir draudzī gs un gatavs palī dzē t padarī t Jū su uzturē š anos ē rtā ku un neaizmirstamā ku, tas viss notiek neuzkrī toš i un cienī gi, atzī mē š u uzraugu Kamelu par rū pē m par manu ģ imeni, ir ļ oti grū ti kā du izcelt, jo darbs no viesnī cas vadī tā ja lī dz dā rzniekam ir daudz darba. Mums ļ oti patika, ņ emot vē rā , ka š ī nav pirmā reize Ē ģ iptē , un pierā dī jums tam bū s tas, ka mē s jau plā nojam atgriezties š ajā viesnī cā rudenī , kad tiks atvē rti tieš ie reisi.
Iesaku š o viesnī cu kvalitatī vu ģ imenes brī vdienu cienī tā jiem ar vai bez bē rniem.










Viesnī cā ierados no rī ta, bija mazliet jā pagaida reģ istrē š anā s, kamē r apskatī ju viesnī cas teritoriju. Liela plaš a teritorija, viss zā lienos, apstā dī jumos un ziedos. Liels peldbaseins. Teritorijā ir vietas sportam, volejbola laukums, ū dens sporta veidi, boccia un citas izklaides.
Pludmale ļ oti laba, smiltis baltas, tī ras, skaidrs, ka par to rū pē jas. Ir bezmaksas sauļ oš anā s krē sli, kā arī katru dienu tiek nodroš inā ti tī ri pludmales dvieļ i. Ieeja jū rā no Pantones puses, nemaz nesamulsu.
Kad bija pienā cis laiks reģ istrē ties, mani aizveda uz savu istabu. Tas atradā s otrajā stā vā ar skatu uz jū ru no diezgan plaš a balkona.
Numurā ir gaisa kondicionieris, ledusskapis, liela divguļ amā gulta, televizors. Tē jas komplekts uz galda. Mē beles vairs nav jaunas, bet nekas nav salū zis, viss izskatā s pieklā jī gi. Istabas tī rī ba priecē , uzkopš ana katru dienu, gultas veļ as un dvieļ u maiņ a arī .
Kopumā viesnī ca nav ī paš i trokš ņ aina, es to izvē lē jos pē c š ī kritē rija. Ir animā cija, ikdienas un vakara š ovi, bet nepavisam nav uzmā cī gi. Un vē l gribu atzī mē t personā lu, diezgan smalku un neuzbā zī gu, dara savu darbu un netraucē atpū sties. Tie, kas ceļ ojumā devuš ies viena, mani sapratī s: meitene, kas atpū š as viena, piesaista uzmanī bu, un tā tad, š ajā viesnī cā nekā tā da nav, es atpū tos viena un neviens netraucē ja man mierī gi atpū sties.
Es teikš u tā par ē dienu viesnī cā : viss iekļ auts vienmē r ir pā ris papildu mā rciņ as no atvaļ inā juma) Ē dienu bija daudz, tas bija daudzveidī gs, daudz dā rzeņ u un augļ u, gaļ as, vistas, zivju. Vietē jais alkohols ir tik un tā , bet krievu tū risti par to zina un iepriekš veic beznodokļ u krā jumus.
Kopumā atvaļ inā jums bija mierī gs, izzinoš s un harmonisks! Paldies viesnī cas vadī bai par mana atvaļ inā juma organizē š anu! Iesaku visiem!


Mē s ar draugu pirmo reizi devā mies atvaļ inā jumā uz ā rzemē m un atvaļ inā jumam izvē lē jā mies viesnī cu Jaz Makadi. Man jā saka, mums ļ oti patika viesnī ca, bija ļ oti jautri)
Pirmais, kas mani patī kami pā rsteidza, bija milzī gā skaistā viesnī cas teritorija, varē ja staigā t, pareizā k sakot, braukt ar ī paš ā m maš ī nā m. . Ir daudz baseinu, bā ru, mā kslī gais dī ķ is, milzī ga pludmale, veikali, amfiteā tris, teniss. laukums, rotaļ u laukums ar daž ā dā m mā jā m un baseins ar slidkalniņ iem.
Netā lu no viesnī cas atrodas tikai milzī gs iepirkš anā s centrs ar neskaitā miem veikaliem, bā riem un restorā niem. Vakaros tur staigā jā m.
Mē s ieguvā m plaš u istabu ar skatu uz baseinu. Istaba vienmē r tī ra, uzkopš ana katru dienu, svaigi dvieļ i, veļ a, forš i, bija lieliski tur atpū sties pē c veselas dienas iespaidiem.
Ē dā m galvenajā restorā nā , ē diens bija garš ī gs. Ļ oti daudz daž ā du virtuvju, ir pat krievu. Ē dienkartē bija arī jū ras veltes. Pusdienas un vakariņ as ļ oti sā tī gas, bā rā var arī uzkost, bija arī saldē jums. Ī paš i gardi deserti un daž ā di saldumi bija arbū zi un melones, kā arī daž ā di svaigi augļ i. Alkoholu var pasū tī t restorā nā vai bā rā , ir pieejami gan vietē jie, gan importē tie dzē rieni.
Pie galvenā baseina nepā rtraukti notiek animā cija, ir arī akvaparks, kur viņ i pavadī ja daudz laika. Pludmalē pie jū ras ir vairā ki bā ri, kur var malkot, padzerties un paē st. Un tuvumā animatori izklaidē cilvē kus - vingroš ana, dejas, ū dens aerobika, volejbols, futbols, š autriņ as un daudz kas cits. Jums tur noteikti nebū s garlaicī gi.
Vissvarī gā kais ir jū ra, kurā pavadī jā m lielā ko daļ u laika, pludmale ir lieliska sauļ oš anā s krē sli lietussargi tur viss ir pat tad, kad atbraucā m pē c 10iem vienmē r var viegli atrast brī vas vietas. Pludmalē ir divi bā ri. Pludmale ir smilš aina, ieeja jū rā ir tieš i tas, kas nepiecieš ams gan pieauguš ajiem, gan bē rniem. Darbinieki š eit ir ļ oti uzmanī gi uz visā m problē mā m un nekavē joties reaģ ē .
Izbraucieni pa Ē ģ ipti mums sniedza daudz iespaidu, apskatī jā m mistisko Luksoru un traku laivu braucienu, ar peldi dzidrajā jū rā ar pleznā m un maskā m, ļ oti iespaidoja koš ā s zivis, kuru bija ļ oti daudz un skaistas. koraļ ļ i.
Viesnī cas personā ls ir lielisks - par viņ iem nav nekā du pretenziju, ļ oti uzmanī gs, paldies.
Noteikti brauksim tur vē l. Es iesaku š o viesnī cu.