
Viesnī cas iespaidu veido daudzi mazi stā sti. Viss sā kas ar ieeju viesnī cā un autostā vvietu - te viss ir kā rtī bā , vienī gais, ka ieeja stā vvietā (pazemē ) atrodas otrā pusē viesnī cas ieejai (nevar saprast uzreiz), bet izeja uz viesnī cu, protams, ir tieš i no autostā vvietas.
Vestibila interjers viss ir jauks.
Telpas atbilst deklarē tajai idejai, un minimā lisms interjerā pirmajā s uzturē š anā s minū tē s telpā s š okē ar savu neloģ iskumu un tas viss vienkā rš i nav ē rti. Matē tais stikls, kas atdala vannas istabu no pā rē jā s telpas, ir PROBLĒ MA gandrī z visā s Igaunijas viesnī cā s. Ir garantē ta visa nepiecieš amā un vē l vairā k pieejamī ba - serviss labs.
Skats no loga ir skatu laukums, pilsē tas panorā ma ir pasakaina, it ī paš i naktī .
Brokastis. . . Jā , tur ir viss, lai bū tu garš ī gas un sā tī gas brokastis. Personā ls ir pieklā jī gs un pieklā jī gs. Fitnesa zā le (spa) ir plaš a, skaists baseins (es pati neesmu bijusi, arvien vairā k laika pavadī ju statī va). Recepcijā spa meitene runā krieviski.
No viesnī cas Lī dz vecpilsē tai ar kā jā m 7-10 minū tes atkarī bā no soļ a ā truma.
