Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Wellness Hotel Step 3*– Atsauksmes

6
Novērtējums 6.510
№58 viesnīcas reitingā Prāga
5.3 Numurs
5.7 apkalpošana
7.0 Tīrība
8.7 Uzturs
8.0 Infrastruktūra
STEP HOTEL atrodas Prāgas 9, netālu no Sazka Arena ēkas, un tai ir ļoti laba pieejamība centram. Viesnīcā ir 160 Standarta un Superior kvalitātes numuri, kas ar savu kvalitāti apmierinās pat visprasīgāko klientu. Ne tikai iedzīvotajiem viesiem tiek piedāvāts viesnīcas restorāns un vestibila bārs ar vasaras terasi. STEP viesnīcas konferenču zāle ir paredzēta 350 cilvēkiem, bet konferenču telpu, tostarp 3 salonu, kopējā ietilpība ir 470 sēdvietas. Visas šīs telpas ir aprīkotas ar kongresu tehnoloģiju, un viesnīca piedāvā pilnu konferenču pakalpojumu. Viesnīcai ir sava autostāvvieta ar lielu ietilpību, kā arī tiek piedāvāta apsargāta autostāvvieta automašīnām un autobusiem. Viesnīca piedāvā arī plašu sporta un atpūtas iespēju klāstu, piemēram, Fitness ar trenažieru zāli, saunu, džakuzi, masāžas un kosmētiku, 3 boulinga celiņi patīkamā bārā ar ietilpību 45 sēdvietas. Arī baltā sporta entuziastiem patiks, jo jaunajā sporta hallē ir 3 tenisa un 3 skvoša laukumi ar gaisa kondicionētāju.Vairāk →
аватар
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Tikko atgriezos no Prā gas, viesnī ca patika, istabas mā jī gas, ē rtas, katru dienu uzkoptas, viss kas nepiecieš ams brokastī s. ledus ū dens tieš i uz jumta, smukums. Vienī gais mī nuss ir ceļ š uz pilsē tas centru, gā jā m kā jā m lī dz metro 15 minū tes un ir 5 pieturas. … Tomēr ▾ Tikko atgriezos no Prā gas, viesnī ca patika, istabas mā jī gas, ē rtas, katru dienu uzkoptas, viss kas nepiecieš ams brokastī s. ledus ū dens tieš i uz jumta, smukums. Vienī gais mī nuss ir ceļ š uz pilsē tas centru, gā jā m kā jā m lī dz metro 15 minū tes un ir 5 pieturas. Un lai tiktu lī dz viesnī cai jā kā pj pa augstā m dzelzs kā pnē m vai jā tiek tā lu, bet principā tik saspringta) Kopumā bijā m apmierinā ti)
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
аватар
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 5.0
Pagā ja apmē ram 2 dienas, lai atrastu ceļ u apejot metro un stā vā s bezgalī gā s kā pnes no viesnī cas. Personā ls nerunā krieviski vispā r, bet arī labi angliski. runā jā m ar viņ iem, ne visi saprot. . Principā , kad atradā m labā ko ceļ u uz centru, sapratā m, ka pā rē jais serviss nebija slikts. … Tomēr ▾ Pagā ja apmē ram 2 dienas, lai atrastu ceļ u apejot metro un stā vā s bezgalī gā s kā pnes no viesnī cas. Personā ls nerunā krieviski vispā r, bet arī labi angliski. runā jā m ar viņ iem, ne visi saprot. . Principā , kad atradā m labā ko ceļ u uz centru, sapratā m, ka pā rē jais serviss nebija slikts.
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
аватар
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Mums patika panorā ma no loga, lī dz pat dzelzceļ am. var neskatī ties, bet tad Prā ga ir pilnā skatā , ī paš i skaista naktī . Teritorijā ir daudz izklaides, tač u mums nebija pietiekami daudz laika to apmeklē t, jo. nā ca tikai gulē t. … Tomēr ▾ Mums patika panorā ma no loga, lī dz pat dzelzceļ am. var neskatī ties, bet tad Prā ga ir pilnā skatā , ī paš i skaista naktī . Teritorijā ir daudz izklaides, tač u mums nebija pietiekami daudz laika to apmeklē t, jo. nā ca tikai gulē t. Ē diens brokastī s normā ls, mums pietika. Personā ls ir ļ oti draudzī gs, bet viņ i nesaprot krievu valodu. Ļ oti tī rs, veļ as maiņ a un tī rī š ana notiek nepā rtraukti. Istaba, kuru dabū jā m, bija maza, bet mā jī ga ar balkonu, televizoru, ledusskapi, fē nu, viss darbojas. Lī dz centram nokļ ū š ana ar pā rsē š anos, bet sā kumā domā ju, ka prasī s ilgā k, bet Prā gas dzī vi var redzē t ne tikai centrā . Kopumā viesnī ca pati par sevi neatš ķ iras no 4 zvaigznē m, mums patika...es novē rtē ju to 5 par 3 zvaigznē m.. .
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
аватар anuvadak
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Tikko atgriezos no Prā gas un vē los padalī ties iespaidos par viesnī cu. Sā kš u ar pozitī vo: diezgan labs remonts, vienkā rš s, bet ļ oti gaumī gs, istabā s ir minibā rs, ir seifs, bet ne visā s istabā s (tā pē c pā rbaudiet, vai tas jums ir svarī gi), vannas istabā ir viss, kas jums nepiecieš ams nepiecieš ams, ieskaitot fē nu (tikai te nav š ampū na, bija viena universā la lieta gan ķ ermenim, gan rokā m, gan matiem, tā pē c ņ em lī dzi savu), istaba tika tī rī ta katru dienu, mainī ti dvieļ i, man patika brokastis , katrs var atrast kaut ko sev (desas, siers, kartupeļ i, jogurti, ievā rī jumi, pā rslas, pī rā gi, desa, sulas, tē ja, makaroni, kafija), ne visā m istabā m ir arī balkons. … Tomēr ▾ Tikko atgriezos no Prā gas un vē los padalī ties iespaidos par viesnī cu.
Sā kš u ar pozitī vo: diezgan labs remonts, vienkā rš s, bet ļ oti gaumī gs, istabā s ir minibā rs, ir seifs, bet ne visā s istabā s (tā pē c pā rbaudiet, vai tas jums ir svarī gi), vannas istabā ir viss, kas jums nepiecieš ams nepiecieš ams, ieskaitot fē nu (tikai te nav š ampū na, bija viena universā la lieta gan ķ ermenim, gan rokā m, gan matiem, tā pē c ņ em lī dzi savu), istaba tika tī rī ta katru dienu, mainī ti dvieļ i, man patika brokastis , katrs var atrast kaut ko sev (desas, siers, kartupeļ i, jogurti, ievā rī jumi, pā rslas, pī rā gi, desa, sulas, tē ja, makaroni, kafija), ne visā m istabā m ir arī balkons.
negatī vs ir tikai tas, kas atrodas tā lu no centra. 10-15 minū tes lī dz metro, tad lī dz metro ar pā rsē š anos. daž reiz bija neliels stress, it ī paš i, kad paliek auksti un ļ oti gribas ā trā k uz siltu gultu. bet ja ē d vasarā , tad nav ko justies labi. Un vē l viena lieta - gultas. divguļ amā s gultas vienkā rš i sastā v no diviem matrač iem, kas nav savienoti. periodiski tie izklī st, un tas nav ī paš i ē rti. un manam jauneklim no š iem matrač iem sā pē ja mugura. no daž ā m istabā m paveras skats uz dzelzceļ u, bet ja logi ciet, tad neko nevar dzirdē t. troksni pamanī jā m tikai treš ajā uzturē š anā s dienā viesnī cā . Istabā s nav interneta.
bet kopumā viesnī ca man patika, ī paš i ja salī dzina ar to, ko stā stī ja mani draugi, kuri bija citā s viesnī cā s. Ja nebaidā s no attā luma no centra, tad droš i izvē lieties to.
аватар elena..bagrova
 •  apceļots 16 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Š ajā viesnī cā atpū tā mies 2009. gada maijā . Kopumā viesnī cas vē rtē jums ir trī s ar mī nusu. Tas noteikti nav pelnī jis savas 4 zvaigznes. Kā mums autobusā no lidostas skaidroja gide: Krievijas tū roperatori tikai sā k strā dā t ar š o viesnī cu, tā pē c viņ a nav gatava atbildē t uz mū su jautā jumiem par izmitinā š anu. … Tomēr ▾ Š ajā viesnī cā atpū tā mies 2009. gada maijā . Kopumā viesnī cas vē rtē jums ir trī s ar mī nusu. Tas noteikti nav pelnī jis savas 4 zvaigznes. Kā mums autobusā no lidostas skaidroja gide: Krievijas tū roperatori tikai sā k strā dā t ar š o viesnī cu, tā pē c viņ a nav gatava atbildē t uz mū su jautā jumiem par izmitinā š anu. Mū s ievietoja vē lu vakarā , un pē c noklusē juma viņ i iedeva standarta divvietī gu istabu ar vienu gultu (lai gan es biju kopā ar draugu), nā kamajā dienā mē s uzzinā jā m, ka neesam no grupas. Un visi pē c lū guma tika nomainī ti uz istabā m ar divā m gultā m. Par istabā m var rakstī t ilgi: tā s ir Ļ OTI mazas, nav gaisa kondicionē š anas (vai sliktā kajā gadī jumā Split sistē mas) un rezultā tā ir neticami smacī gs, var atvē rt logus, jū s sakā t, bet š eit atkal ir pā rsteigums: mums (visiem nabagiem, kas atrodas š ajā viesnī cā ) no logiem pavē rā s skats uz dzelzceļ a sliedē m (trī s atzari), kur kustī ba neapstā jā s pat naktī un tas ļ oti traucē gulē t! Ņ emot vē rā , ka atgriež aties viesnī cā tikai gulē t, tas ir bū tisks mī nuss. Istabas tika tī rī tas pretī gi: mums visu nedē ļ u bija drupatas uz paklā ja un tieš i labi redzamā vietā . Otrkā rt: apkā rt nav veikalu; banā ls ū dens, ko lē jā m no centra. Treš kā rt, ar metro nav ē rti nokļ ū t lī dz centram, tas ir tā lu no paš as stacijas (it ī paš i, kad atgriež aties pē c ekskursijas “bez kā jā m”), un staciju skaita ziņ ā ir tā lu (stā vi un brī nies: vai jums pietiks biļ etes par 18 kronā m - tas ir 5 stacijas, vai brauciet par 26). Brokastis ir standarta, bet, ja nepiecieš ams pasū tī t agrā s brokastis kastī tē (ekskursijai), tas jā dara pirms 19:00 iepriekš ē jā dienā ; grū ti, ja atgriež aties iepriekš ē jā dienā no ekskursijas vē lu. Ī sā k sakot, visi mū sē jie no š ī s viesnī cas devā s ekskursijā uz Morā viju bez brokastī m. Vienī gais pluss: š ajā viesnī cā ir baseins, t. i. , kā tā ds relaksā cijas centrs: baseins + dž akuzi + fito-sauna, tas viss par 120 kronā m stundā . Lieliski atslā bina (t. i. , mazina spriedzi). Redzē jā m arī.2 kortus priekš b. teniss un neliela boulinga zā le ar 2 celiņ iem. Kopumā pē c sarunā m ar cilvē kiem no citā m viesnī cā m nonā cā m pie secinā juma, ka mū su izvē le bija neveiksmī ga.
аватар timonin
 •  apceļots 17 gadiem atpakaļ
Novērtējums 5.0
Viesnī ca "STEP" Č ehija 1. Viesnī ca principā nav slikta, BET! ! ! Kā pt pa stā vu dzelzs pā rgā jienu aptuveni 25 metru augstumā (viesnī cas priekš ā ) nav nekā da bauda. Lī dz metro kā jā m, ar kā pnē m 10-15 minū tes. … Tomēr ▾ Viesnī ca "STEP" Č ehija
1. Viesnī ca principā nav slikta, BET! ! ! Kā pt pa stā vu dzelzs pā rgā jienu aptuveni 25 metru augstumā (viesnī cas priekš ā ) nav nekā da bauda. Lī dz metro kā jā m, ar kā pnē m 10-15 minū tes.
2. Ē dinā š ana ir vidē ja, bet paē st var (lai gan pusdienā s pasū tī juš i zupu, mums atnesa no maisa zupu ar piedevā m gaļ as gabaliņ iem un maizes gabaliņ iem "uzvijot", ko nepabeidzā m brokastī s! ).
3. Serviss "padomju" - neuzbā zī gs! Lai gan istabiņ a tika iztī rī ta, gulta nesaklā ta un veļ a netika mainī ta (dzī vojā m 3 dienas). Tikai dvieļ i. istabiņ ā nebija minibā ra cenrā ž a (kā izrā dī jā s, ne tikai pie mums), š ī iemesla dē ļ , un tieš ā m, mē s minibā ru neizmantojā m, bet aizejot mums izrakstī ja 110 kronas par riekstiem. un MARS bā rs, kuru mē s it kā ē dā m un viņ i mums pastā vī gi ziņ oja!! ! ! Izrē ķ inā š anā s ar administrā ciju noveda tikai pie tā , ka mū s apvainoja, ka mē s paš i visu ē dam un negribam maksā t, un ka par mums jā maksā mū su uzņ ē mumam, un viņ i visi strā dā godī gi ! ! ! Un mē s arī uzzinā jā m, ka mū su kalponi sauc Kristī na. Man bija jā maksā , lai izvairī tos no starptautiska skandā la un lai netiktu aizturē ta grupa, kas jau sē dē ja autobusā par izbraukš anu no viesnī cas.
PS Daž i cilvē ki pazaudē ja savas personī gā s mantas viesnī cā . ! ! ! (patiesī ba par sī kumiem) tā pē c es vairs nevē los braukt uz š o viesnī cu un neiesaku visiem!
Ar cieņ u
Timoņ ins Andrejs Borisovič s


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Vallenšteina pils
Novērtējums 10.0
Čehu, Prāga
Arhitektūra, Stats
Svētā Vīta katedrāle
Novērtējums 9.9
Čehu, Prāga
Arhitektūra, Reliģija, Stats
Kārļa tilts
Novērtējums 8.8
Čehu, Prāga
Arhitektūra, Ielas, laukumi, skatu punkti, Stats

ГОСТИНИЦА STEP находится в Праге 9, в близи здания Сазка Арены и имеет очень хорошую доступность в центр. Гостиница вмешает 160 номеров качества Стандард и супериор, которые своим качеством удовлетворят и очень требовательного клиента. Не только поселенным гостям предлагается гостиничный ресторан и лоббы бар с летним терасом.

Зал конференций гостиницы СТЕП вмещает 350 человек, но общая вместительность помещений для конференций включая 3 салона – 470 мест. Все эти помещения оборудованы конгресовой техникой и гостиница предлагает комплектный конференционный сервис.

У гостиницы находится собственная автостоянка с большой вместительностью, также предлагается возможность охраняемой стоянки для легковых автомобилей и автобусов.

Гостиница также предлагает большое количество спортивных услуг и услуг для отдыха как например Фитнесс с тренажерным залом, сауной, джакузи,массажами и косметикой, 3 боулинговые дорожки в приятном баре с вместительностью 45 мест. Наслаждаться будут и любители белого спорта, так как новый спортивный зал вмещает 3 тенисных и 3 сквошовых корта с кондиционером.

Viesnīcā

обмен валюты
сейф
прачечная/химчистка
конгресс залы
секретарский сервис
интернет
места для стоянки
такси
боулинг

Telpu apraksts

ГОСТИНИЦА СТЕП имеет всего 160 номеров, из которых 8 апартаментов, 31 номеров супериор и 113 стандартных. Все номера имеют собственный душ с ваной или душем, туалет, телевизор со спутником и телефон с прямым выходом.Апартаменты и номера супериор оборудованы новым интерьером, минибаром, феном и сейфом.

Istabās

ванна или душ
туалет
TV-SAT
телефон

Adrese Malletova 1141, CZ -190 00 Praha 9, Czech Republic
Tīmekļa vietne: Wellness Hotel Step
FAQ