
1) viesnī ca nav jauna un viss ir superneē rts: viesnī cas ē ka izskatā s kā labirints ar vecu paklā ju, kas sabojā ts visā viesnī cā , niecī gs interjers, kas pretendē uz modernu. Istabas ir ļ oti neomulī gas, vai nu supermazas telpas (divlī meņ i, regulā rs skats uz jū ru), vai liela istaba (deluxe sea view room), bet durvis atveras tieš i gultas spilvenā . Eiropas rozetes nav un vispā r istabā ir 2! kopā . Naktī nav pienā cī ga apgaismojuma. Luksusa un dupleksa balkons ir liels, tač u tas atrodas tā , lai jū s sē dē tu 10 metru attā lumā no visiem blakus esoš ajiem balkoniem. Divguļ amā gulta liela, bet pa vidu gulē t nav iespē jams, jo abi matrač i savienosies, veidojot bumbuli. Restorā nā zivju porcija ar dā rzeņ iem maksā.20 eiro.
2) pats galvenais: rā pojoš a, augstprā tī ga viesnī cu vadī ba, kas krā pj klientus! Kad jautā ju, kā pē c tu neesi 5 zvaigznes, kas norā dī ts rezervā cijā , samaksā ju par 5 zvaigznē m. Man teica, ka jā zvana viņ iem un jā jautā tieš i, jo nekad nevar zinā t, kur rakstī ts, uz ž oga arī rakstī ts! Kad pateicu, ka vē los atcelt rezervā ciju, sā kumā reģ istratū rā atbildē ja, ka bū s atcelš anas maksa par vienu nakti, nā kamajā dienā operā cijas vadī tā js Pā vels teica, ka varam aizbraukt, bet naudu nemaz neatgriezī s. uz visu uzturē š anā s laiku. Kad manam saš utumam nebija robež u, viņ š teica: ja tu pacelsi balsi, mē s tev nekā di nepiekritī sim. Kad aizbraucā m, no mums iekasē ja vienu nakti plus - 565 eiro!
Kad atgriezos mā jā s, es sazinā jos ar visā m vietnē m, kurā s viņ iem ir 5 zvaigznes (booking, TripAdvisor, hotels. com, bookingcyprus. com), un viņ i man teica, ka objekts (viesnī ca) pats ievieto informā ciju viņ u vietnē s. Tā pē c viņ i man nekaunī gi meloja sejā , kad izteica pā rsteigtu sejas izteiksmi - kur tu atradi, ka mē s esam 5 zvaigznes ?? ?
Atvaļ inā jums sabojā ts! Briesmī ga vadī ba!
Tas NAV veids, kā veikt uzņ ē mē jdarbī bu un krā pt klientus!



































