Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Lieliska viesnīca, neesmu vīlusies

Rakstīts: 3 oktobris 2013
Ceļošanas laiks: 14 — 21 augusts 2013
Viesnīcas vērtējums:
8.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 6.0
apkalpošana: 8.0
Tīrība: 8.0
Uzturs: 7.0
Infrastruktūra: 8.0
Es pā rskatī ju virkni atsauksmju par viesnī cā m Kiprā , visur bija plusi un mī nusi. Š o viesnī cu ieteica kolē ģ is, kurš atgriezā s pirms mū su izbraukš anas. Esam ļ oti apmierinā ti ar viesnī cu, izcilas trijotnes lī menis! Iztī ra tī ri, maina gultas veļ u un dvieļ us kā rakstī ja zemā k, ziepes tieš ā m ir parasts š ķ idrums, tā pē c pē c iepriekš ē jā m atsauksmē m nopirku jau iepriekš Auchanā mini š ampū nus un ž elejas, bet kopumā veikalu ir ļ oti daudz, jū s varat nopirkt jebko! Ē diens, kā viņ i rakstī ja, ir ļ oti labs, neskatoties uz nelielo izvē li. Vakariņ as biež i tika mainī tas uz pusdienā m (reģ istratū rā paņ emiet kuponu). Pirms izbraukš anas pasū tī jā m agrā s brokastis, viss bija sagatavots. Gaisa kondicionieris strā dā lieliski, par viesnī cu nav sū dzī bu. Pretī gs tū roperators ICS!! ! Biļ etes un talonus iedeva 8 stundas pirms izlidoš anas, tikš anā s gids visu ceļ u klusē ja, gide Anastasija viesnī cā runā niķ ī gi, ekskursijas ir dā rgas, bet nevar skaidri paskaidrot, kas tajā s iekļ auts.
Nož ē lojā m, ka no viņ as nopirkā m 2 ekskursijas, ir daudz aģ entū ru, kurā m viss ir par zemā kā m cenā m (no viesnī cas uz kreiso pusi). Tikai izbraucot uzzinā jā m, ka par pirkumiem ir iespē jams savā kt č ekus un saņ emt TAX Free nodokļ u atmaksu (lidostā ir speciā ls lete), bet ak vai, tikā m cauri, pateicoties "runā još ajam" gidam.


Zemā k ir rakstī ts daudz noderī gas informā cijas par viesnī cu, esam ļ oti pateicī gi par info, izdrukā ju pirms izbraukš anas. Neatkā rtoš os, uzrakstī š u noderī gu informā ciju par to, ko apskatī t, kur doties, ko izmē ģ inā t:

1. Dā rza restorā ns pā rsteidzoš s milzī gs zivju meze par 39 eiro, apkalpo 5 viesmī ļ i! Mē s devā mies vē lreiz, ļ oti draudzī gs bulgā ru viesmī lis runā krieviski.

2. Restorā ns Espiria ostā ir pretī gs! Cenas augstas, ē diens svaigs (mē rces nes visur, ne š eit), mazas porcijas, atmosfē ra ē rta, mierī ga, skats uz jū ru.
3. Ocean Bascet ir lieliska vieta!
Atmosfē ra vairā k atgā dina kafejnī cu vai ē dinā š anu, bet porcijas ir milzī gas un par to paš u naudu Ļ OTI garš ī gas. Ā rā ir ē rti dī vā ni un mierī ga atmosfē ra, iekš ā ir troksnis un troksnis, bet ir kondicionieri. Mē s ļ oti iesakā m.

4. Iesaku arī pludmalē braukt ar siera kū ku, tas ir forš i.

5. Apvidus kvadracikls ir lieliska tē ma, BET mē s to ņ ē mā m no gida, ik pē c 5 minū tē m bez pā rspī lē juma salū za viens vai otrs kvadriķ is un visu laiku stā vē jā m un gaidī jā m. Labā k ir ī rē t, tehnikas stā voklis ir daudz labā ks un lē tā ks. Saņ ē mā m 50 eiro no cilvē ka par 4 stundu pastaigu, un uz ielas 50 dienā.

6. Melnā pē rle - iespaids ir ambivalents. Kuģ is un interjers bija iespaidī gi, izklaides programma vulgā ra, tač u bija skaidrs, ka daž iem patika. Turklā t paturiet prā tā , ka krievu tū risti š ajā tū rē galvenokā rt ir pirmdienā s, otrdienā s, pā rē jā s dienā s ir eiropieš i. Mē s nonā cā m svē tdienā , tā pē c visa programma bija angļ u valodā.

un tikai vienas zilbes tulkojums krievu valodā . 35 eiro no cilvē ka

7. Nirš ana - nav ko skatī ties (nav zivju un koraļ ļ u), bet daudziem patika pats process. 65 eiro (pats nirš anas process apmē ram 15 minū tes, atkal par 30 eiro).

8. Akvaparks nav slikts, bet visur ir lielas rindas uz slidkalniņ iem. Bijā m darba dienā un bija daudz, brī vdienā s saka vē l sliktā k. Uz katra slaida jums bū s laiks braukt ne vairā k kā.2 reizes

9. Lunapark - kā rakstī ja, 2 interesantas atrakcijas Booster un Slingshot, mē s nebraucā m, man bija bail, mans vī rs negribē ja. Bija arī vē l 1: tornis no 9 stā va, piesē ja tevi aiz kā jas un lē ca. Nu, tas viss ir amatieriem.

10. Pē rkot dā vanas un suvenī rus, salī dzini cenas vairā kos veikalos, tā s ļ oti atš ķ iras.

11. Man ļ oti patika baltais pussaldais vī ns Santa Marina - atveda lī dzi. Restorā nos 12-15 eiro, veikalos ap 4 eiro.

12. Viņ iem istabā ir savdabī ga ligzda, tā pē c reģ istratū rā jā ņ em adapteris, depozī ts 2 eiro.

13. Pie baseina ir duš a.
var noskalot pē c jū ras vai baseina, vienmē r silts, jo ir iebū vē ts akmeņ os, kas uzsilst.

Lai brī niš ķ ī gas brī vdienas, Kipra priecē un aizrauj!
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu